Skocz do zawartości

Pismo do premiera dot. cofaniu uprawnień diagnosty


mike_van_mik

Rekomendowane odpowiedzi

Pismo w sprawie modyfikacji przepisu dot. cofnięciu uprawnień diagnosty.

 

https://www.dlid.pl/wyjasnianie-spraw/20-wyjasnianie-spraw/715-cofanie-uprawnien-diagnostom-samochodowym.html

 

Swoją drogą jestem za i myślę że my jako diagności też się ze mną zgadzacie :) a co rząd zadecyduje, to tylko pozostało nam czekać...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd zapewne ewentualną nowelizację do ustawy ''zrzuci'' z porządku obrad jak to miało miejsce w grudniu tłumacząc, że nowelizacja wzbudza zbyt wiele kontrowersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mogliby zrobić w końcu z tym porządek... Urzędnikowi nic nie zrobią jak walnie jakąś "gafę" a nam to już by uprawnienia zabierali i pozamiatane... ehh >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no to jesteście szczęśliwcami (może i inni też), że jesteście pewni podwyżki pensji gdyby opłata za badania wzrosła, w moim przypadku, nawet jakby wzrosła 2x to w sprawie wypłaty pozostałby stats quo, przecież cały czas dopłaca do pracownika (mnie, lenia, który tylko jest diagnostą), no może jakbym dymał jako mechanik a w przelocie klepał to może. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być zabronione, aby diagnosta pracował 

 

Godzinę temu, cezary napisał:

jako mechanik

Oczywiście chodzi mi o godziny pracy jako diagnosta , potem może robić co chce, nawet być stróżem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś daje się na coś takiego namówić no to sory ale sam sobie bata kręci na siebie :D

11 godzin temu, kurant2000 napisał:

Powinno być zabronione, aby diagnosta pracował ..

 

?

No ja sobie nie wyobrażam jakby uje*any diagnosta z pod auta mył ręcę 5 minut i wsiadał komuś robić BT. Ja do swojego auta kogoś takiego bym nie wpuścił :killer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafi90 napisał:

Ja do swojego auta kogoś takiego bym nie wpuścił

To podbił by Ci DR bez wcześniejszego wsiadania, bo na drugim stanowisku olej z silnika już zleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafi90 napisał:

sam sobie bata kręci na siebie

Kolega mój stracił uprawnienia przez takie skoki ,raz mechanik, raz diagnosta. Poszedł naprawiać samochód dokładnie wymieniał końcówkę układu kierowniczego , bo wcześniej ją kazał wymienić, po wymianie wklepał w dowód termin następnego badania , błąd polegał na tym , że nie wjechał na SKP tylko z poziomu warsztatu to zrobił. Kamery zrobiły swoje.  Przez dłuższy czas był już tylko mechanikiem, bo po trzech latach udało mu się odzyskać uprawnienia po bataliach sądowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, kurant2000 napisał:

. Kamery...

To zło . Tak powtarzam szefowi przy każdej okazji :D

A dodatkowych zadań się nie łapie. NIE stanowcze i prosto z mostu wystarczy

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.