Skocz do zawartości

Badanie zgodności przyczepy zabytkowej


michal_k

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam z ciekawości w celu rozeznania rynku ;)

 

Jaką opłatę pobieracie za badanie zgodności przyczepy kempingowej "typowej" zabytkowej o DMC do 3,5 tony? Wniosek wypełniony kompletnie, nie trzeba ustalać żadnych danych, bo są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał własną SKP walnął bym na niej szyld "BADANIA TECHNICZNE JUŻ OD ZŁOTÓWKI!!!"

I właśnie taką przyczepkę za tyle bym badał :)

I wszystko na legalu, bez jakichś tam gratisów, gaśnic i czego tam jeszcze...

 

@leski66 - to u Ciebie program ustala ceny, a nie właściciel stacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć, właściciel stacji na razie,  " ślepo " wierzy mi i programowi stacyjnemu, :wink:  z tego co się orientuję, to przynajmniej na dzień dzisiejszy nic i nikt nie jest w stanie tego zaburzyć .:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól Michale, że rozbuduję wypowiedź na Twoje pytanie Drogi Przyjacielu :)

 

Jest wiele bezsensownych pytań, jak i wiele rzeczy które bezsensownie się wydarzyły, choć nie musiały... Rewolucja Kulturalna w Chinach, wcześniej dwie wojny światowe, powstanie PiS... I w ten cały dogmat bezsensownych zdarzeń jak dla mnie zapisuje się jedno zdarzenie... Jak to możliwe, że TY i ja nie mamy jeszcze własnej SKP?? Choćby na spółkę, z dofinansowania UP itd.? A mówiąc o SKP mam bardziej na myśli ich sieć. Sieć, której działalności nie ważyłby się wszakże podważyć nikt, a nawet NIK ;)

 

Opowiem Ci na to taką historię...

Dawno, dawno temu, kiedy pracowałem jeszcze w WK i byłem postrzegany jako wielki przyjaciel Norcomu (co jak najbardziej było prawdą), nie istniało jeszcze nawet OSPWK, a OSDS nie śniło się jeszcze nawet ich twórcom pojechałem na konferencję ITS do Międzyzdrojów. I tam chyba po raz pierwszy na żywca spotkałem kilku członków tego forum. M.in. Kolegę B.M. :) Ale i innych wyśmienitych kolegów, takich jak chociażby IJM'a, z którym wyjazdy dzielę do dziś i bardzo sobie to chwalę i z tego miejsca Go pozdrawiam (tym bardziej, że odwoził mnie w tym roku) :)

Na tym spotkaniu wprowadzałem w arkany sztuki nowego pracownika naszego WK mającego się zająć nadzorem nad SKP.

 

Nie muszę mówić, że w tamtych latach dyskusje były bardzo burzliwe, dodatkowo podsycane przez ITS!!! :)

Mój kolega z natłoku wiedzy wymiękł trochę wcześniej niż ja w tych dyskusjach - doświadczony dyskutant ;) Ale nie w tym rzecz.

Na drugi dzień rano walcząc dzielnie ze śniadaniem!*** przysiadł się do nas pewien Kolega z …. no nieważne skąd. Zaczął zadawać bardzo szczegółowe pytania techniczne. Nie do końca byłem w stanie pomóc w rozmowie, gdyż jeszcze tego dnia miałem kolejne spotkanie na drugim końcu kraju, ale ciekaw byłem odpowiedzi mojego niedoświadczonego Kolegi. Ten z kolei bardzo "zmęczony" urokami poprzedniego dnia w końcu nie wytrzymał i zapytał wprost:

- Jako osoba z nadzoru nad SKP z ramienia WK strasznie dużo Pan wie na temat praktycznych aspektów tej działalności...

Na to owy Kolega...

- No wie Pan - u siebie mam nadzór, ale starostwo obok mam dwie stacyjki.... :)

 

Także Michale... Adres znasz, numer masz... Słucham Cię uważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.