Skocz do zawartości

wydzielone po to żeby się drapać


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, jarek1 napisał:

Po to jest te forum ,a nie po to żeby się z tobą drapać

 

A jesteś pewien że się nie zmieniło ? a może się zmieniło np.brak legalizacji chociaż w taxi dasz pozytyw?

 

 

- a może, a może, a może... A może byłbyś uprzejmy wyłapać w jakim sensie ta odpowiedź powstała i dopiero głos zabrać!

- a forum jest po to, żeby służyć pomocą, przekazywać wiedzę, zdobyte doświadczenie, ładnie pisać i chociaż starać się zachować zrozumiałą składnię! A nie dukać komuś coby po TeDeTach wydzwaniać! Kapiszczi? I nie, nie pozdrawiam!

Tu piszą podobno wyszkoleni diagności, lecz styl mają niekiedy żałosny. Tak, to jest forum, czyjeś prywatne forum, w którym goszczę i staram się przynajmniej zachować w miarę ludzką formę. Niestety większość klikających traktuje obcą własność jakby bazgrała po własnym fejsie tudzież esy-floresy na smartfonie.

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich i nie do jednego, tylko fleje sami się pakują do wora z etykietą "fleje". I proszę nie wmawiać mi, że do poprawnego sklecenia dwóch, trzech zdań aż takie tytuły trzeba mieć.

Bardzo ciekawe jak wyglądają ich zaświadczenia? Znając obyczaje, to zamiast cokolwiek zawrzeć w treści dokumentu wolą bazgrolić po żółtych karteczkach. Za trudne się stało klikanie na klawie. A profesorowanie... Hmmm... Z połowa ludzi w tym zawodzie czuje się profesorem. A swoją profesurę uzasadnia "nie, bo nie" najczęściej.

Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

(...) wolą bazgrolić po żółtych karteczkach.

Ale to też nie jest taka prosta sprawa ( ponieważ trza przynajmniej mieć Windows 7 - nie mówię o papierowych bo mamy XXI wiek przecież ) :-P

karteczka.JPG.17a3e0dd9ed4b2bd87d6a099eb527bc9.JPG

 

Myślę, że " żółtą karteczką " ( podstudziłem temperaturę tematu ) " co nie " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leski! Ja Cię proszę!!! Nic mnie tak nie w#@^&%$... jak "klijent", "originał" pisany przez diagnostyka! Wyobrażasz sobie, żeby urzędnik tak pisał? Po szkołach, po kursach, po szkoleniach, po dyplomach...

Zasada jest prosta. Nie umiesz pływać = nie pływasz. Nie umiesz pisać = nie piszesz. 

Mało tego, babole są podkreślone i totalna olewka... no przecież, że czytelnika olewka, bo kogo innego!?

I nie studź, bo powinno być WSTYD! Już moderator bierze się za poprawianie. Dobrze, że ja nie moderuję, bo w życiu bym nie puścił flejo-posta na ogólny! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pisowni :silent:, Ci , którzy się domyślą o co biega, generalnie i tak mają to w głębokim poważaniu, jest i druga strona medalu, pisać (niekoniecznie z sensem), żeby tylko pisać, licznik przyrasta, to może i samopoczucie też lepsze, co do piękności, pojęcie względne, mówi się "każda potwora znajdzie swego amatora":wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie mam tego w głębokim poważaniu i nie kumam o co biega!

Nie wiem też, kto skrywa się pod "Ci". Także wolałbym wypowiedzi nie w liczbie mnogiej.

Trójca święta, czy jaka cholera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego (mam nadzieję, że mogę użyć takiego zwrotu, choć wolałbym Przyjacielu, ale...) @Paprock-u, wyjdzie, że to jednak ja nabijam sobie licznik, ale niech tam, 

Cytat

kto skrywa się pod "Ci"

Ci którym zwracałem uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu @Cezary! Dobrze wiesz o co chodzi. 

 

 

Zaakceptujesz werbalne czkanie,dukanie, stękanie, jąkanie, bełkotanie, bo zaiste "Ci" zrozumieją lub w poważaniu będą mieli, czy mimo wszystko wolałbyś aby wybrano bardziej komunikatywny język?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym temacie (szukanie nie jest moją mocną stroną, a moze to lenistwo) wdałem się w konwersację na temat zwrotów diagnosta- klient, napisałem czego oczekuję od innych bo sam to stosuję, to też mi się dostało, chyba, że nie pojąłem ukrytych intencji adwersarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag changed the title to wydzielone po to żeby się drapać

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.