Skocz do zawartości

Nowy wzór zaświadczenia z BTP


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, leski66 napisał:

A to tak można ? :wink:

 

Jeżeli @Czolgista trafił na takich diagnostyków-mentorów, którzy mnie wygryźli z roboty, między innymi poprzez takie durnoty, no to sorry... Nie mówiąc już o tym, że w tym fachu można spotkać gorsze przypadki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trudność?

Wchodzi, koryguje, dwie dychy w kieszeń i szczęśliwy na weekend!

I nie pytaj, co z cepikiem, co z rejestrem! Diagnostyków takie coś nie interesuje!

 

OK - bo wychodzi zjazd z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie robiłem jako ponowne sprawdzenie usterek. Dziwna sprawa, stary wzór jest tylko dla tego konkretnego badania. Nr badania oczywiście inny (wyższy). Dziś miałem koleje sprawdzenie po N i wzór badania był już nowy, tak samo nowy wzór pojawił się po korekcie innego badania.

4 godziny temu, Paprock napisał:

 

Jeżeli @Czolgista trafił na takich diagnostyków-mentorów, którzy mnie wygryźli z roboty, między innymi poprzez takie durnoty, no to sorry...

Niestety obawiam się, że nie do końca, bo póki co na niecałe 100 badań ~1/3 to N... Fakt, że w przypadku ~10 badań rzeczywiście mogłem być bardzo liberalny, no ale jest jak jest i nie ma co drążyć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj drukowałem nowe zaświadczenie z wynikiem N i program wykreślił mi  Pozytywny/Positive (P) i Negatywny/Negative (N) to chyba coś nie tak z tą aktualizacją  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis to podpis, a parafa to parafa. Było szukane, wklejane, przerabiane. Wyszło, że parafuje się strony celem złożenia podpisu, więc wniosek prosty - należy złożyć podpis.

Wychodzi, że kto zamiast podpisu stawia parafę, to robi źle. :?

Oczywiście z powodu parafy nakreślonej w okolicy pieczęci nikt afery nie zrobi. Tak się przyjęło, tak się praktykuje, tak się robi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DIP-je, załączniku do Zmian Konstrukcyjnych, Co do zgodności z Zabytkowym,Załączniku ADR oraz Autobus 100 podpis czy tam parafka  i pieczęcie. Tu nic się nie zmieniło i zostaje po steremu. 

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Paprock napisał:

Podpis to podpis, a parafa to parafa.

 

Wiki

Podpis – językowy znak graficzny utrwalony w dokumencie własnoręcznie postawiony przez składającego, świadczenie wskazuje imię i nazwisko, przezwisko lub zwykły znak „X” podpisującego, który umożliwia jego identyfikację, a jeżeli jego identyfikacji można dokonać w inny sposób (np. karta wzorów podpisów) – dopuszczalna jest forma skrócona.

Podpis umieszcza się pod tekstem oświadczenia woli. Wszystko to, co znajduje się poniżej podpisu nie jest objęte oświadczeniem.

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zaświadczeniu jest mowa o czytelnym podpisie ( nie własnoręcznym i  nie tylko  podpisie ). Jeżeli z nakreślonych znaków kaligraficznych  odczytamy zupełnie inaczej brzmiące nazwisko ( imię ) to czy można nazwać to podpisem tej osoby ( uprawnionego diagnosty) , skoro  nie wynika to z podpisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretyzowanie. Rzucili hasło, które nie posiada legalnej definicji w prawie. Stu przeczyta a jeden nie i co panie zrobisz, jak nic pan nie zrobisz. Kowalski, Malinowski, Nowak, to jeszcze jak cię mogę. Ale nie ma co wymagać od Brzęczyszczykiewicza aby czytelnie się podpisywał. Ten ostatni ma się czytelnie podpisać, czy wykaligrafować nazwisko aby uczynić zadość czytelnego podpisu? A może tak warto przećwiczyć czytelny podpis Brzęczyszczykiewicza i nam tu zapodać jak to widać, jak to idzie przeczytać, co? ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Paprock napisał:

nie ma co wymagać od Brzęczyszczykiewicza aby czytelnie się podpisywał

 

A poprosiłem go i mi się podpisał, kilkoma różnymi ...

Brzęczyszczykiewicz 

Brzęczyszczykiewicz 

Brzęczyszczykiewicz 

Brzęczyszczykiewicz 

Brzęczyszczykiewicz 

Brzęczyszczykiewicz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.