Skocz do zawartości

Praktyka zawodowa


Dejw

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co kaman........ :?, ale dopytam chodzi o  " praktykę miesięczną ", którą odbyłeś a teraz nie wiadomo co wpisać w dzienniczek , żeby to zaliczyć w szkole ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta OSKP na której odbywałeś " praktykę miesięczną " posiadała jeszcze warsztat/serwis ?

W/g skromnej mojej wiedzy, każda taka praktyka ma swój program/harmonogram i w dzienniczek tematycznie " suftowych tematów " przecież nie wpiszesz .;-)

Nie wiem jaki program ( tego miesięcznego szkolenia ) jest u Ciebie ale na dobry początek mam coś takiego :

 

PROGRAM PRAKTYKI.pdf

 

Pod te punkty na pewno jakieś ( dzienne tematy ) wymyślisz.;-)

A teraz idę na mecz ( tyle mogę pomóc ) ;-)

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten miesiączek to się odbębniło, czy na wagarach było, że teraz kajet praktyki należy uzupełnić.

Zaiste, jak znam życie, to nikt nic nie powiedział.

:evil: 

Nie, żeby tam zaraz, czy coś. Sam korzystałem z przywileju wagarów. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Paprock napisał:

Sam korzystałem z przywileju wagarów

Jakoś,  po zasobie wszechstronnej wiedzy u Ciebie,  nie zauważyłem tego. Może był to marginalny incydent, może tylko w " dzień wagarowicza ",  bo tak, to raczej w pierwszej ławce siedziałeś. :hah: :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym tworzył towarzystwo wzajemnej adoracji, czy słodził z powodu jakiś niecnych korzyści,  "nie chcem, ale muszem" :giggle:, to Im się po prostu należy,  @Paprock-owi już od dawna i coraz bardziej @leski66-emu, wyrazy uznania za wiedzę, jej przekazywanie,  pomaganie, Koledzy - szacun !

p.s. żeby nie było, jest tu jeszcze wielu pomagających, ale wszystkich nie sposób wymieniać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co? Ty byłeś na praktyce, a my będziemy lekcje odrabiać, czy tak?

To pisz:

Temat 1: Podstawowy zakres działalności stacji kontroli. (Co się robi, przez kogo może być taka działalność prowadzona, kogo zatrudnia).

Temat 2: Sposób oznakowania stacji kontroli. (Szyldy, tablice, stanowiska zewnętrzne, symbole pojazdów, symbole badań).

Temat 3: Podstawowy zakres przepisów obowiązujący na stacji. (Ustawy, rozporządzenia, umowy).

Temat 4: Wyposażenie kontolno-pomiarowe stacji kontroli pojazdów. (Co, czym, kiedy i jak się używa, sprawdza, mierzy).

Temat 5: Ogólny zarys najczęściej wykonywanego badania na stacji kontroli pojazdów. (Mowa o okresowym badaniu, daty, terminy dla różnych pojazdów).

Temat 6: Identyfikacji pojazdu. (Co z czym, jakie dokumenty, pola numerowe, tabliczki znamionowe, cepik).

Temat 7: Wybiórcze fragmenty badania takie jak: hamulce, analiza spalin/zadymienia, światła.

Temat 8: Wybiórcze badania dodatkowe: nauka jazdy, taksówka.

Temat 9: Badania pojazdów doposażonych w urządzenia poddozorowe. (Dokumenty na zbiorniki gazowe, cysterny, windy-platformy, podnośniki, dźwigniki).

Temat 10: Tabela z usterkami - wynik badania. (Podział usterek, sposób stosowania).

Temat 11: Tabela opłat. (Kwoty, ceny, opłaty ewidencyjne).

Temat 12: Dokumenty związane z badaniem. (Zaświadczenia, załączniki).

 

Po dwa dni na temat i załatwiony miesiączek praktyki.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git  :wink:, tylko w pierwszy dzień ( cały ) można byłoby jako temat wstawić :

Temat : Zapoznanie z przepisami BHP panującymi na stanowisku pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.