Skocz do zawartości

urządzenie do wykrywania nieszczelności w instalacjach gazow


smolow

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zwracam się do was z pytankiem, bo jakoś niemoge nic znaleźć na ten temat. Miałem wrażenie że coś czytałem o tym że na SKP ma sie pojawić urządzenie do wykrywania nieszczelności w instalacjach gazowych ale jakoś niemoge teraz nic znaleźć na ten temat...wiecie coś więcej panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym projekcie dot.wymagań dla SKP wspomina się o elektronicznym detektorze gazów do kontroli nieszczelnosci instalacji gazowej...ale jakoś dziwnie mi się wydawało że już wcześniej była mowa że będzie on wymagany od 01.01.2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy projekt przewiduje detektor

Ile firm jest dystrybutorami (producentami) takich detektorów ? Znów chodzi o $ - a fujjjjjjjj ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam małe pytanko: Jakich detektorów używacie na S.K.P (typy.firmy),jakie są dobre i tanie :D

i gdzie je można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy troszkę czasu to może wspólnie poszukamy najtańszy produkt ! Zresztą i tak jego główne miejsce to będzie "zakurzona półka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w internecie firmę Aisko. W ofercie mają przenośny czujnik typ FGLD-GD

Cena brutto 689 Z opisu pasuje na SKP

Mają jeszcze tańszy, ale to chyba tylko na półkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowski Gdańsk tel 058 761 35 00 ,nie wiem czemu się tak upieracie że to tylko do szafki, ja mam taki tester juz 6 lat działa bez problemu , moim zdaniem jest bardziej czujny niż pianka i nic nie kosztuje w eksploatacji , ma własne akumulatorki , co jakis czas się go podładuje i to wszystko [ bateria jeszcze oryginalna 6 lat] naprawde wyczuwa bardzo niewielkie przecieki gazu co pianka nie zrobi tego , mój w 2005 roku kosztował 350 zł , to ile by poszło pojemników pianki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Stare przysłowie "szukaj a znajdziesz !" :D

Nawiązując do wypowiedzi berecika zapytam czy wszyscy już "znaleźli" kupili detektor gazu?

Może ktoś we o ciekawych promocjach?

Coś słabo na naszym forum działają przedstawiciele (żadnych promocji) amamy już 864 użytkowników tego forum to jest duż grupa docelowa ;) .

Na szkoleni w Poznaniu Sosnowski oferował po ok 640zł detektor może ktoś ma lepszą ofertę?

P.S Pamiętajcie wrzesień za pasem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy troszkę czasu to może wspólnie poszukamy najtańszy produkt ! Zresztą i tak jego główne miejsce to będzie "zakurzona półka" :D

 

Ja używam tylko elektronicznego detektora. W ciągu roku trafiły mi się 2 samochody z (lekkim) wyciekiem gazu. Jeden z uszczelki pod wielozaworem (pianką bym tego nie wykrył - bo próbowałem tak z ciekawości) a drugi z zaworu do tankowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy troszkę czasu to może wspólnie poszukamy najtańszy produkt !

Wiem, że PISKP dla sowich stacji znalazła za 500zł brutto, wiec cenę chyba podkręcają dystrybutorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Wiem, że PISKP dla sowich stacji znalazła za 500zł brutto,

 

Po dlugim oczekiwaniu dostaliśmy od PISKP detektor gazu za 650zł brutto.

Takie samo urządzenie kosztuje 850zł netto.

Podaje link: http://www.wsop.pl/web/page.php?section=653

 

tym razem jestem pod wrazeniem PISKP. :shock:

 

Działa b.dobrze-strasznie czułe-sprawdzałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że PISKP dla sowich stacji znalazła za 500zł brutto,

 

Dodaj do tego opłate abonamentową za opieke nad stacją i wyjdzie na to samo ;) ,a tak a propos my kupilismy za 850 zł netto w komplecie z akumulatorkami i ładowarką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.