Skocz do zawartości

Nowe zaświadczenie - problem !!!


stachuw62

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem - jak wprowadzić zmiany w programie, aby wypełnić w zaświadczeniu pole H, czyli nazwa firmy, nazwa skp i diagnosta aktualnie wykonujący badanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pytanie zadaj zarządzającym twoim programem. Mi też się nie drukuje z automatu numer diagnosty, nazwa skp - tylko na tą chwilę data i miejscowość. Ale dzwoniłem do zarządzających oprogramowaniem - czekamy na aktualizacje. Po aktualizacji ponoć ma być wszystko cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziele "Dokumenty w badaniach technicznych" już ciągnie się temat zaświadczenia.

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/13996-zaświadczenia-z-badań/&do=findComment&comment=265790

 

W dziele "Prawo" też ciągnie się temat nowego wzoru zaświadczenia.

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/14788-nowy-wzór-zaświadczenia-z-btp-oczekiwanie-na-podpis-ministra/&do=findComment&comment=277852

 

Ale nie, trzeba nowe zakładać a potem narzekać, że na forum nie można dojść ładu! :zzz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patronat ładnie wam robi zaświadczenie? U mnie wszytko na jednej stronie pięknie, imie nazwisko numery uprawnień adresy i całą resztę też ładnie pisze. Pieczątki dajecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rafi90 napisał:

Pieczątki dajecie?

jak ci się drukuje wszystko tzn numer upr diagnosty, nazwa skp, data, miejscowość to po co pieczątka ??????

Cytat

1a. Wymogu stosowania pieczątek, o których mowa w ust. 1, nie stosuje się do wzoru zaświadczenia o przeprowadzonym
badaniu technicznym pojazdu, o którym mowa w załączniku nr 3 do rozporządzenia.”

 

W moim przypadku na tą chwilę poza czytelnym podpisem - stawiam pieczątkę firmową i pieczątkę identyfikacyjną - bo nie drukuje mi się nazwa stacji, numer uprawnień tylko data i miejscowość. jak będzie wszystko się drukowało to tylko podpis i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo też już klepane było: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/13996-zaświadczenia-z-badań/&do=findComment&comment=279041

 

I zastanówcie się w końcu Panowie Diagności czego w takim przypadku brakuje: tablic, czy numerów?

Bo tablic się nie ocenia, a numer się wpisuje mimo wszystko! Głupie pytanie: a skąd? A z zagranicznego dowodu rejestracyjnego.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafi90 napisał:

Patronat ładnie wam robi zaświadczenie? 

Ładnie , praktyczne  są ramki - zakładki do wpisywania danych stacji , adresu itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ddaro napisał:

A do mnie wróciło badanie , ponieważ WK zażądało wpisania nr rej w badaniu 1 w kraju których nie było, bo auto przyjechało na lawecie

 

 

 

I bardzo dobrze, bo też już klepane było: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/13996-zaświadczenia-z-badań/&do=findComment&comment=279041

 

I zastanówcie się w końcu Panowie Diagności czego w takim przypadku brakuje: tablic, czy numerów?

Bo tablic się nie ocenia, a numer się wpisuje mimo wszystko! Głupie pytanie: a skąd? A z zagranicznego dowodu rejestracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wczoraj od forumowiczów " oberwałem po uszach " odnośnie zagranicznego numeru rejestracyjnego ( no trza do zaświadczenia w to małe okienko wpisywać, a w uwagach odnośnie tablic rejestracyjnych stosowny wpis ) . Dzięki. :piwo

A czemu ( dwa takie same posty ),  czyżby chodziło o " zaakcentowanie " :

6 minut temu, Paprock napisał:

I bardzo dobrze, (...)

Tak ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paprock napisał:

I zastanówcie się w końcu Panowie Diagności czego w takim przypadku brakuje: tablic, czy numerów?

 

Drogi @Paprocku to jest odezwa głównie do pracowników WK... Odkąd pamiętam miałem problem z wpisanym ZNR w zaświadczeniu przy braku TR, a przede wszystkim właściciele swoich pojazdów. Ponieważ za groma jasnego nie szło własnie wytłumavzyc pani/panu w WK, że 

7 minut temu, Paprock napisał:

Bo tablic się nie ocenia, a numer się wpisuje mimo wszystko! Głupie pytanie: a skąd? A z zagranicznego dowodu rejestracyjnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagności nie gęsi i swój język mają. A zależność współpracy jest taka z ostatnich moich obserwacji. Tu na forum można wyrobić sobie niesłuszną opinię, że WK to świętość ponad świętościami. Z drugiej strony oni nas tak postrzegają w większości spraw, a nie baboli.

Naciskajmy, że to my wiemy jakie obowiązują zasady wypisania świadectwa z badania, bo to nasza, a nie ich działka!

 

No ale jaksię pisze w urzędowym kwicie, że cecha identyfikacyjne naniesiona jest na parapecie... Komentować nie trzeba - sami wiecie. ;-)

 

 

9 minut temu, leski66 napisał:

A czemu ( dwa takie same posty ),  czyżby chodziło o " zaakcentowanie " :

 

- Nie! Nie! Internetowy chochlik, krótkie spięcie, pospolity ZONK i wyszło jak wyszło. Czasem się zwiesi, sprzęży przy poprawianiu i wychodzi na ekranie klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

Nie! Nie! Internetowy chochlik,

No przyznaj się, że chciałeś być ważny jak ,

 

Godzinę temu, Paprock napisał:

że WK to świętość ponad świętościami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.