Skocz do zawartości
WOJJNA

NR rejestracyjny - nowe zaswiadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

WOJJNA

Panowie mam takie pytanie czy na nowych zaświadczeniach podczas pierwszego badania   wpisujecie Nr rejestracyjny auta jeżeli auto nie posiada tablic rejestracyjnych.

czy wasz wydział komunikacji żąda tego.

jeżeli tak to czy dostaliście jakieś pismo od nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Jakie pismo, o czym mowa?

To już kolejny, trzeci i ten sam wątek!

Nie łaska zaangażować szukajkę zamiast powielania, zaśmiecania, bałaganienia forum jedną i tą samą błahą sprawą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leski66
1 minutę temu, Paprock napisał:

( ... )tą samą błahą sprawą!

Jak widać błahe dla jednych, a dla drugich ...... :icon_wink:

A fakt jest taki, że :

3 minuty temu, Paprock napisał:

Nie łaska zaangażować szukajkę zamiast powielania, zaśmiecania, bałaganienia forum (...)

:piwo  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Błaha w sensie nudna, klepana, powtarzana, powielana... Błaha, bo przez szukajkę nie wyłapana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leski66

Nie do końca, skoro jest z tym problem.

No trza wiedzieć gdzie " odgapić ",  dokształcić się w tym zakresie  - bo ( szukajka nie wyłapuje tej kwestii 8/ ). :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Chyba trzeba zawnioskować o zmianę szaty i nanieść kulfonami uwagi typu: pisz po polsku, szukaj - nie zaśmiecaj, szanuj bliźniego... :evil:

Szukaj.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WOJJNA

wszystko fajnie tylko pojawia się jeden problem  jeden wydział żąda drugi nie.

jeden z urzędów żąda oddania  tablic rejestracyjnych do jeżeli jest wpisany nr rejestracyjny auta  a inne nie zarejestruje jeżeli jest brak nr na zaświadczeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leski66

Ale okienko w zaświadczeniu woła o numer rejestracyjny a nie tablicę rejestracyjną ! 8/

A w uwagach ( 10 ) stosowny wpis :

pojazd sprowadzony z zagranicy, przedstawiony do badania bez tablic rejestracyjnych.

I po sprawie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Co to za wyraz "żąda"?!

Ty wymagaj! Ty żądaj!

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/14856-nowe-zaświadczenie-problem/&do=findComment&comment=279139

Jak samochód przyjechał bez opon, to czego nie ma, kół, czy opon?

Jak samochód przyjechał bez tablic rejestracyjnych, to czego nie ma, numerów, czy tablic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leski66
32 minuty temu, Paprock napisał:

Jak samochód przyjechał bez (...)

Wytłumaczone " zobrazowane " jak czterolatkowi. O !

Dzięki. :piwo:wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Jeszcze na deser wkleję refleksję, którą wcześniej wysłałem takiej jednej pirońskiej łajzie. ;-)

Nie przypominam sobie, żebym "BRAK" lub "---" zamiast numeru rejestracyjnego wpisał kiedykolwiek. A na bank nie zrobiłem czegoś takiego od ważniejszych zmian w "zakresie" jak i w "warunkach", czyli od około połowy 2016 roku. Już nie pamiętam dokładnie, ale to raczej WK zaakceptowało takie zaświadczenia (jak można nazwać to akceptacją), właśnie z numerem w polu na numer rejestracyjnym i słuszną uwagą o braku tablic zamieszczoną na drugiej stronie. Potem wyszło jakoś dziwnie, że to głównie zasługa WK :-?.  Mniejsza z tym. Było, minęło, nie ma co rozdrapywać.

Od zawsze, od dawna wpisując numer rejestracyjny i uwagę o blach niemaniu i lojalnie uprzedzałem klienta, żeby nawet nie próbował puścić rąk wbitych w okienkowy blat celem poprawy zaświadczenia. Jak już się wczepił pazurami, to niech sprawę do końca załatwi. Zalecałem aby wyartykułował głośno pani Marioli, że kierownik WK może skargę napisać, zapodać do sądu, a on  - uparty diagnosta, że zrobił wszystko w zgodzie z przepisami, nic nie skoryguje, nic nie poprawi. No i jakoś się ujednoliciło - przynajmniej w mieście. Jak jest w starostwie, jak jest w sąsiedzkich gminach, tego niestety nie wiem. Bo może być tak, że dla świętego spokoju łykają z numerem jak i z kreskami tylko po to, aby okazać urzędniczą przychylność. No taka polityka.

Ja w każdym razie trzymam się tego, co zawierają pokontrolne wystąpienia.

Zalecenia BRAK NUMERÓW.gif

Od pioruna jasnego jest tam stacji: http://bip.um.wroc.pl/artykul/256/3254/wystapienia-zalecenia-pokontrolne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi