Skocz do zawartości

Ilu diagnostów pracuje jednej na zmianie?


mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam, mam pytanie odnośnie ilości diagnostów pracujących na jednej zmianie, u mnie tylko się zazębiamy kilkoma godzinami w ciągu dnia a ok 2 godz. pracujemy sami. Jak to wygląda na waszych stacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danielg539

    7

  • eborg

    6

  • darkdog

    5

  • skpauto

    5

U nas po jednym na zmianie. A w razie choroby lub urlopu mamy jeszcze w firmie dwóch ludzi z uprawnieniami, ale na co dzien pracują oni na innych stanowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jeden diagnosta na zmianę, ale w zapasie w razie czego jest jeszcze trzech diagnostów gotowych do zastępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem uczniów, ale nigdy nie więcej niż jednego na raz. To jest zawsze inaczej ni kilku a poza tym moi znajomi twierdzą, że mam dar przekazywania wiedzy innym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest dwóch diagnostów plus szef, co trzeci tydzień jeden z nas w tym i szef jest od 7-ej do 17-tej i tak rotacja co 3 tygodnie, ale ogólnie to do 15-tej zawsze jest dwóch diagnostów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

W wolnym tłumaczeniu i z pamięci - "SKP zatrudnia diagnostów" - czyli na SKP musi pracować ich co najmniej dwóch ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu jak byłem uczniem w warsztacie mechanicznym (przy którym była SKP)spędziłem kilka miesięcy jako pomocnik diagnosty. Zabawa była niesamowita jak dla chłopaka w wieku 17lat. Po jakimś czasie zdobyłem zaufanie diagnosty i wyganiał mnie samego do kanału i wypisywałem na kartce wszystko co zauważyłem. Oczywiście sam później też dokonywał oględzin. Jako uczeń zdobyłem tam dużo doświadczeń i poznałem przepisy (czego nie uczą w szkole). Dążę do tego, aby angażować tych młodych chłopaków do pracy na SKP, a jednocześnie mamy z nich sami pociechę, gdyż pomogą nam w wykonywaniu badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu jak byłem uczniem w warsztacie mechanicznym (przy którym była SKP)spędziłem kilka miesięcy jako pomocnik diagnosty. Zabawa była niesamowita jak dla chłopaka w wieku 17lat. Po jakimś czasie zdobyłem zaufanie diagnosty i wyganiał mnie samego do kanału i wypisywałem na kartce wszystko co zauważyłem. Oczywiście sam później też dokonywał oględzin. Jako uczeń zdobyłem tam dużo doświadczeń i poznałem przepisy (czego nie uczą w szkole). Dążę do tego, aby angażować tych młodych chłopaków do pracy na SKP, a jednocześnie mamy z nich sami pociechę, gdyż pomogą nam w wykonywaniu badań.

I tak powinno być - najpierw kilka lat jako pomocnik a później diagnosta - bardzo madrę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Mam pytanie. Odnośnie ilu diagnostów powinno być na 1 zmianie w OSKP (czy coś się zmieniło do tej pory) a jeśli nie to czy jest jakieś pismo może odnosie ilości diagnostów wykonujących badanie techniczne w OSKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest może jakieś pismo sugerujące przez np. TDT lub ITS aby na zmianie w OSKP na zmianie było dwóch diagnostów (a to np. z powodu niewykonalności wykonania niejednych czynności podczas badania pojazdu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.