Skocz do zawartości

Przygotowanie do egzminu na diagnostę prywatnie


Diagnostadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś może wie kto przygotowuje do egzaminu teoretycznego i praktycznego na diagnostę samochodowego  prywatnie,jakaś osoba dla 1 os maksymalnie dla 2 os  ? Pytam ponieważ nie mogę zdać egzaminu na diagnostę samochodowego. Egzamin teoretyczny zdać bardzo trudno ,a praktyczny jeszcze bardziej. Już raz zdałem całą teorię i byłem na egzaminie praktycznym ale nie udało się go zdać,mineło 6 m-ce i muszę zdawać cały egzamin od nowa. Jeśli ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to proszę o odpowiedź . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze brutalnie: jak egzamin jest nie do przejścia to późniejsza praca w zawodzie diagnosty nie jest dobrym pomysłem. Może czas rozglądnąć się za pracą w innym zawodzie.

  • Super 1
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, danielg539 napisał:

Napisze brutalnie:

E,e.... tam, myślę, że w tym konkretnym " kontekście " może przyczynić się do obrania poprawnej drogi......., być kluczowe dla sprawy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, danielg539 napisał:

Napisze brutalnie: jak egzamin jest nie do przejścia to późniejsza praca w zawodzie diagnosty nie jest dobrym pomysłem. Może czas rozglądnąć się za pracą w innym zawodzie.

niekoniecznie, stres egzaminacyjny może sparaliżować i posiadanej wiedzy nie sposób przekazać, natomiast w pracy stres też jest ale na pewno innego rodzaju, który w tym przypadku nie musi spowodować zamknięcia się w sobie, niech Kolega @Diagnostadz spróbuje, jak się uda i w pracy będzie ok to wytrwa, jeżeli nie to wtedy będzie myślał nad zmianą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cezary napisał:

niekoniecznie, stres egzaminacyjny może sparaliżować i posiadanej wiedzy nie sposób przekazać, natomiast w pracy stres też jest ale na pewno innego rodzaju, 

Dlatego tym bardziej warto to przemyśleć , gdyż ogólna podatność na stres będzie miała bezpośrednie przełożenie na zadowolenie z wybranego zawodu, a w tym konkretnym gładko nie jest. Jak to ktoś ocenił na forum praca " niewdzięczna". Jeden dzień w miesiącu - wypłaty , niekoniecznie może być równoważny do pozostałych dni miesiąca.

Edytowane przez wadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wadi napisał:

Jeden dzień w miesiącu - wypłaty , niekoniecznie może być równoważny do pozostałych dni miesiąca.

Zgada się.

Dorzucę coś od siebie :  ja, żeby nie ryby........ to są dni, że dawno powinienem skończyć w ....... " Tworkach " na odpowiednim oddziale .:silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.