Skocz do zawartości

Inicjatywa SITK Krosno


Reniuta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry SITK Krosno chce wystąpić w naszym imieniu do premiera w załączeniu podpinam pismo które należy wydrukować podpisać i wysłać na adres który jest podany. Myślę że warto byłoby poprzeć tą inicjatywę zwłaszcza że nie ma żadnych związanych z tym obowiązków, poza dobrą wolą.

 

Wniosek_o_zoenie_petycji_-_cennik_w_SKP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem diagnostą i pracodawcą równocześnie czy jeżeli zmieni się cennik to pracownicy nie odczują ???? WTF ? Myślałam że to forum to jedno środowisko widać się myliłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reniuta napisał:

Myślałam że to forum to jedno środowisko widać się myliłam

 

tak tak jak chodzi o cennik to jedno środowisko... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już jesteśmy jednym środowiskiem :icon_wink:, to  mam inną propozycję na pewniejsze (być może) zjednoczenie,  pracodawcy tym diagnostom którzy zarabiają mniej, podniosą do średniej krajowej, która w/g GUS-u wynosi  5230 zł brutto, a tym co już tak mają, albo przekraczają pozostawią bez zmian, zostaniemy zobowiązani do wypełnienia i wysłania petycji, które to czynności wykonamy niezwłocznie, ot taka to petycja, zgoda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reniuta napisał:

SITK Krosno chce wystąpić w naszym imieniu

 

"albo my ich albo oni was..." znamy to poza tym tak pisze @cezary taki kompromis co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam z tym problemu, moi pracownicy kosztują mnie obecnie więcej niż to co wyżej napisane, stąd moje zdziwienie że są dwie strony medalu. Jednocześnie oświadczam że obniżać pensji nie  zamierzam a w przypadku podwyżek cennika zdecydowanie będą podwyżki.

  • Polub 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reniuta napisał:

moi pracownicy kosztują mnie obecnie więcej niż to co wyżej napisane

żeby nie było niedomówień, czy to za etat diagnosty (zgodny z Kodeksem Pracy) , czy do diagnosty po myślniku trzeba coś dopisać, np. mechanik (diagnosta-mechanik), pytam bo za powyższą Twoją wypowiedź chciałbym z czystym sumieniem dać :OK:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje region naszego pięknego kraju skąd pochodzi @Reniuta.

Bo deklaracje

29 minut temu, Reniuta napisał:

moi pracownicy kosztują mnie obecnie więcej niż to co wyżej napisane,

jakoś tak nie trafiają do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Reniuta napisał:

Ja akurat nie mam z tym problemu, moi pracownicy kosztują mnie obecnie więcej niż to co wyżej napisane, stąd moje zdziwienie że są dwie strony medalu. Jednocześnie oświadczam że obniżać pensji nie  zamierzam a w przypadku podwyżek cennika zdecydowanie będą podwyżki.

To szczerze ile zarabiają brutto, zgodnie z umową o pracę, bo „kosztują mnie” to mi nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazowieckie, co do szczegółów zatrudnienia to jest to umowa pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, dodam że Panowie nie wypracowują nominalnych godzin z kodeku pracy z uwagi na grafik. Na soboty jest zatrudniony dodatkowy pracownik z uwagi na duże obciążenie stacji w sobotę. To by było na tyle. Jedno tylko powiem cennik jest nie zmieniany od 14 lat a ja cały czas inwestuję, także w poprawę warunków pracy. I to jest nie w porządku. A co do promocji to kwestia podejścia u nas na szczęście poza długopisem czy zapachem do auta żadnych szaleństw nie ma i nie będzie, klient dostaje rzetelną uczciwą usługę oraz atmosferę podczas wizyty na stacji. Dodam że od 2008 roku nauczyliśmy klientów co to badanie negatywne w czasie gdy inne stacje miały 5 badań negatywnych my mieliśmy 500 (w skali roku) ale opłaciło się dziś zbieramy efekty. Pozdrawiam kolegów diagnostów - jesteśmy po tej samej stronie chociaż może nie wszyscy to wiedzą

2 godziny temu, rewers napisał:

To szczerze ile zarabiają brutto, zgodnie z umową o pracę, bo „kosztują mnie” to mi nic nie mówi.

5320 brutto to 3823 netto więc jak już powiedziałam zarabiają więcej czy coś tutaj jest niezrozumiałe ????

a tak jeszcze wracając do tematu to te Wasze odpowiedzi na mojego posta to takie babskie przypierdolki , ten się tego zdania czepnął tamten innego nic w merytoryce Panowie za dużo żeńskiego pierwiastka w życiu a za mało męskich cojones czy jak im tam....... Sciskam świątecznie i noworocznie 

  • Polub 1
  • Super 1
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.