Skocz do zawartości

Czas przeglądu


kminiorek

Rekomendowane odpowiedzi

To wynika z ustawy, chyba że coś sie zmieniło?

Poczytaj orzeczenia masz zapewnie dostęp do Lex-a. Nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie raczej na żadnym forum.

Sam temat czasu trwania badania był kiedyś dość obszernie wyjaśniony, wydziały w latach 1997-1999 o ile pamiętam dobrze otrzymały pismo.

 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzednieg posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 10.01.2020 o 09:54, Bartek24 napisał:

Autor tematu coś zamilkł i teraz pytanie, czy taka sytuacja miała miejsce faktycznie, czy ktoś chciał sprawdzić reakcję forumowiczów. 

Nie zamilkł. do dziś t.j. 19-02 nie dostałem żadnego pisma, wiec wynika z tego że nie ma podstaw prawnych a Pani inspektor się wypuściła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2020 o 15:58, OSKPNOWY napisał:

Powiedz jej niech się wali puki co żadnych przepisów co do czasu badań technicznych nie ma.

Kiedyś w ramach szkoleń przed oficjalnym otwarciem stacji testowałem  program stacyjny. Rozpoczęte i niezakończone badania testowe tkwiły w nim kilka, kilkanaście dni.                               Z nudów, dla zabicia czasu tylko się zastanawiam  czy w praktyce badania techniczne mogłyby odbywać się tak długo? Co groziłoby diagnoście za  badanie pojazdu trwające  kilka dni?  I jak miałby postąpić jeśli klient w tym czasie dokonał by ingerencji w pojazd i np wymienił żarówkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj, jak jest u Ciebie dzisiaj na normalnym programie? Ile czasu trwa badanie i jaki jest jego zakres?

Tylko prosiłbym darować sobie odpowiedzi w stylu "dziesięć minut, wszystko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak czasem tu napiszę że konsultowałem z ITS to śmieszki że co oni tam wiedzą, że się wymądrzają... a Tu proszę:

Starostwo powołało się na opinie

 

  • Kierownika Pracowni Obsługi i Diagnostyki Samochodowej ITS w Warszawie,2

  • zastępcy Dyrektora Transportowego Dozoru Technicznego,3

  • biegłego rzeczoznawcy samochodowego mgr inż. M. K .4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Rafi90 napisał:

A jak czasem tu napiszę że konsultowałem z ITS to śmieszki że co oni tam wiedzą, że się wymądrzają... a Tu proszę:

 

Uderz w stół i tak dalej... No to ja nie ogarniam apki, interpretacji tabeli opłat i to mi się nie klei do INSTYTUTU. Jak nie miałem do czynienia z apką, to uważałem ją za coś extra, hard rock, maxi, forte... i nadszedł ten dzień, że się rozczarowałem. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ta "apka"? Bo ja jestem z tych co nie kończyli kursów komputerowych, tylko sam coś pojąłem metodą prób i błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej zobaczę murzyna w nocy mimo słabego wzroku, niż pojmę język informatyków. W/g mnie to to co obsługuję na komputerze podczas wykonywania BT to jest PROGRAM. Nie ważne jak to inni nazywają.:meditate:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.