Skocz do zawartości

szukanie pojazdu


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam podobny problem,który powstał po kolejnej aktualizacji.Oczywiście chodzi o stacja SQL

Edytowane przez Tomasz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tomasz56 napisał:

Zgłaszam podobny problem,który powstał po kolejnej aktualizacji.Oczywiście chodzi o stacja SQL

 

Kolejnej - czyli której ? Jaką masz wersję ?

Swoją drogą - zawsze chodzi o to, że za wolno wpisujecie numery. I tyle. Tylko i aż ;-)

 

Niemniej jednak - do tematu podeszliśmy jeszcze w inny niż w poprzednich wersjach - i za kilka dni pojawi się docelowa wersja procedury wyszukiwania, która w ogóle nie będzie zwracać uwagi na szybkość wprowadzanych danych i pozwoli Wam nawet pół godziny wklepywać nr rejestracyjny/nr nadwozia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejesz, się śmiejesz :P

A zobacz, ile rzeczy takich ostatnio robimy - wielkość czcionek/ekranów/wyszukiwajka ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 10:44, Norbert Jezierski napisał:

Się śmiejesz, się śmiejesz :P

A zobacz, ile rzeczy takich ostatnio robimy - wielkość czcionek/ekranów/wyszukiwajka ... :)

Panie Norbercie doceniam to co twórcy SQL-a robią by program był "przyjazny"dla operatora.Jednak w starszej wersji programu można było spokojnie wpisac wybierany nr.rej. i bylo ok.

Co do wersji programu to mam chyba najnowszą ,taką jaką Norcom  przesłał na komputer stacji.Komputer aktualizuje się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - gdybym ja wiedział, że się przewrócę, tobym się położył. Niestety, tak nie jest ...

Ja NIE JESTEM W STANIE PRZEWIDZIEĆ działania niektórych opcji/procedur itp. Nie jestem. To kilka(naście) milionów zależnych od siebie linii kodu.

Początek roku nie jest dobry, aby wszystko testować - ale - zdarzyło się.

Prosimy o wyrozumiałość.

W kolejnej wersji wyszukiwarki (nie tej poniedziałkowej!) będzie tak jak było poprzednio, ale - lepiej. Lepiej dlatego, że teraz "cały zakres" lub "kilka lat" będzie ładować się kilka sekund, nawet na słabych komputerach (a kiedyś zajmowało to kilkadziesiąt sekund, nawet na szybkich kompach). Błąd został zlokalizowany i poprawiony.

 

Sorki chłopaki - ale - tak już jest, że nie jesteśmy idealni. Niestety :-)))
Nawet ja ;-)

Ps. Dzięki. I proszę o zgłaszanie kolejnych problemów, poprawiamy (możliwie) na bieżąco. A czasami nie, z różnych względów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dzień doby. Od dzisiaj mam przyjemność korzystać z programu STACJA ;) no i mam podobny problem. Wchodząc do rejestru badań w opcji szukaj pisze "Wpisz tekst dla wyszukiwania (nie dotyczy numeru rejestracyjnego/VIN..."

Jak w opcji rejestru badań wyszukać badanie po numerze rejestracyjnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Logen napisał:

Dzień doby. Od dzisiaj mam przyjemność korzystać z programu STACJA ;) no i mam podobny problem. Wchodząc do rejestru badań w opcji szukaj pisze "Wpisz tekst dla wyszukiwania (nie dotyczy numeru rejestracyjnego/VIN..."

Jak w opcji rejestru badań wyszukać badanie po numerze rejestracyjnym ??

Najedź na pole Nr. rej. i kliknij i bez problemu będziesz mógł szukać po numerze. 
image.thumb.png.6374932be774e25820fd1dbcab20166b.png

A dokładniej wchodząc w rejestr na pasku "wpisz aby wyszukać" wybierasz odpowiednia kolumnę po której chcesz szukać. 

image.thumb.png.485992518fdc092748a0d316d3003732.png

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kresek od lat nie stosuje się już w NIP'ie. Kiedyś były stosowane w celu odróżnienia osoby fizycznej (XXX-XXX-XX-XX) od prawnej (XXX-XX-XX-XXX), ale to już historyczny zapis. Cześć osób co prawda dalej podaje z przyzwyczajenia NIP z kreskami, ale musimy pamiętać że obecnie NIP składa się z samych cyfr i kreski nic nie znaczą.

Edytowane przez Jasiu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.