Skocz do zawartości

Niesprawny silnik


Rubel

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie znalazłem, a mianowicie na przegląd przyjezdza pojazd z niesprawnym silnikiem ( przywieziony laweta) bo trzeba przerejstrowac jaki wynik badania ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden - jak chcesz wykonać badanie - wepchniesz go na stację. Co innego jak by "zdechł" w trakcie badania

Edytowane przez IVVO
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z negatywem też nie przyjmie! Badanie ma być pozytywne!

Co to znowu za klienckie patenty, wymysły, kombinacje, 'widzimisię'?

Diagnosta od czego tam jest? Nie ma w szufladzie brechy, poręcznego francuza? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz klientowi że nie da się zrobić badania pchając pojazd przez stację i nic mu nie da wynik negatywny. Pojazd jest niesprawny. Teraz zaczną wychodzić takie sytuację przez bandę kretynów która nie przewidziała że ktoś może naprawiać pojazd przez ponad miesiąc i badania nie zrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielg539 napisał:

Parobek klientów, pracodawców i pracowników WK.

Czyli co........ tyle etatów a forsa jak kasjer z........ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w Nakrapianym Insekcie nawet zarabia się nieźle. Kiedyś przebranżowić się chciałem, ale dobre zarobki osiągali etatowcy z długim stażem. No a mi, jak to mi, nie za bardzo chciało się latka pracy tam zbierać. I w kanale pozostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paprock napisał:

I w kanale pozostałem.

Ale w tym " naszym " czy........? :P

 

A wracając do tematu i wyniku :

26 minut temu, IVVO napisał:

Żaden - jak chcesz wykonać badanie - wepchniesz go na stację. Co innego jak by "zdechł" w trakcie badania

:OK::icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paprock napisał:

Ale o co chodzi? Jakie sytuacje? 

Że jak sobie kupisz zepsute auto i nie naprawisz w miesiąc to zabulisz np 1000zł . Nic skomplikowanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi to przepisami raczy dobra zmiana swych wyborców bo trudno było przewidzieć, że naprawa samochodu uszkodzonego zajmuje czasami całe miesiące.

Ciekawe jak traktowane jest wzięcie PC na dojazd na BT, tz czy to rejestracja czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! A regulacja powstała po to, żeby nie kupować popsutych aut! Były konsultacje do proponowanej zmiany, można było gadać z "kretynami". Gadałeś? Wnioskowałeś? Proponowałeś?

Jeżeli tak, to sorry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paprock akurat przebieg konsultacji społecznych prześledziłem na paru innych ustawach i wiem, że to taka farsa, bo i tak rząd zrobi jak zechce, czyli odrzuci 98% poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafi90 napisał:

Że jak sobie kupisz zepsute auto i nie naprawisz w miesiąc to zabulisz np 1000zł

Ale kupując " grata - trupa " sam pchasz się świadomie na minę !

Ja osobiście z " niechodzącym " silnikiem nie wykonałbym żadnego badania technicznego, no chyba, że tak jak @IVVO stwierdził " zdechł " w trakcie. :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zastanówcie się co piszecie... Kupiłem sobie uszkodzone auto kilkuletnie bo taki mam kaprys i chęć. Czekam na część z ASO ponad miesiąc bo nie mają jej na stanie, i waszym zdaniem powinienem zapłacić kare np 1000zł bo sobie zaoszczędziłem na kupnie "trupa" z uszkodzonym czujnikiem. Nie wierze co czytam. Jak my mamy takich wyborców którzy dobrowolnie chcą się poddać chłoście przez państwo to szybko kroczymy drogą do upadku...:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje dopytać dlaczego taki kulawy serwis? Z Ali Express na wczoraj by było. :evil:

Poza tym ucięli "składaki" i świat się nie zawalił. Wprowadzają ostre normy i glob wisi dalej. Powprowadzali zakazy dla ropniaków i unijne miasta funkcjonują dalej.

Wniosek prosty. Nie sprowadzaj do kochanego kraju starych popsutych gratów, których naprawa zapowiada się długofalowo. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rubel napisał:

przyjezdza pojazd z niesprawnym silnikiem

takie pytanie na tym forum paść w ogóle nie powinno, powinieneś spytać "na mieście", podpowiedzą, doradzą, wyjście się znajdzie, niestety.:evil:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rubel napisał:

bo trzeba przerejstrowac jaki wynik badania ?

Wynik badania określisz sam po przeczytaniu czy :

1. czy pojazd spełnia wymogi ochrony środowiska czyli wykonasz analizę spalin ?

2. czy działa podciśnieniowe urządzenie wspomagania układu hamulcowego ?

3. czy działa wspomaganie układu kierowniczego ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.