Skocz do zawartości

Filmik zYou Tube


Robert27

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle wbił kij w mrowisko co robi gość wodę z mózgu i niestety jest to pokłosie kontaktu z "pocztowcami".  Myślę, że nie miał okazji być na "porządnym" badaniu technicznym i to tyle. A ogół tego filmu to nic odkrywczego - kontrola na drodze to nic nowego.

52 minuty temu, danielg539 napisał:

Fantasta

I to jest prawda.

Tor, hamownia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ministra Zdrowia się nada - pacjent zdrowy nie płaci - chory płaci:)) Ma moc - im więcej tym lepiej -  i siwy dym - znaczy zdrowy, szyba zbita - byle nie poszło dalej, sprawdzenie płynów i sprawności wycieraczki szyb - nowość sprzed pół wieku,  opony 4 lata to w sklepie leżą - ale cóż - wyrzucić, amortyzatory rozlane - bez komentarza.... tor przeszkód w darmowej stacji - dobry koniec tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie komentarze tragedia taki mamy naród ogłupiony że SKP największe zło i" H.. sie czepia szyby i wycieraczek " Tak  naprawdę jesli auto jest ok kto normalny daje N za spryskiwacz? 

Ludzie wierzą w Youtuberów jak wyrocznie ogladnijcie filmy tych mechaników sławnych przeciez nieraz głupoty gadaja takie że głowa mała.Klient przyjedzie na OBT i mówi że widziałem na necie jak tosię robi, albo mechanik powiedział że to jeszcze jest dobre ! Nasz zawód schodzi na psy. Maja nas za idiotów!!! Przepraszam ale musiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Robert27 napisał:

Maja nas za idiotów!!

Przepraszam,ale kto?

 

9 minut temu, Robert27 napisał:

Przepraszam ale musiałem

Nie dramatyzuj?

 

10 minut temu, Robert27 napisał:

Ludzie wierzą w Youtuberów

To taki nowy sposób na zarobek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabiłem licznik wyświetleń (+1). Dotrwałem do hamowni. Gość powinien zmienić dealera. O jedną "kreskę" za dużo i nie był to dobry towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 20:02, Robert27 napisał:

komentarze tragedia taki mamy naród ogłupiony że SKP największe zło i" H..

Mnie to nawet już nie śmieszy, taki jeden z drugim mieszkający za granicą i mający zarejestrowany tam samochód, na tydzień przed OBT chodzi w pampersie bo na samą myśl o wizycie na tamtejszej SKP mają pełne portki "czy przejdzie"... A w Polsce? "Jadę tam, bo tam podbiją", "zapłaciłem, więc pieczątka mi się należy", ew. "no panie podbij pan, co pany zależy, przecież to auto głównie stoi w garażu, bo ja za granicą siedzę" i tak od tego stania w garażu auto ledwo trzema się kupy, a roczny przebieg 15-20k km sam się zrobił...

Już nie wspomnę o cymbałach, którzy szukają Jelenia co to im w ciemno podbije: motorower/ciągnik/quada/samochód. Raz się nawet trafił taki prze...uj co chciał, żeby mu tak na piękne oczy podbić motorower z "podwójnie" zatrzymanym DR! Raz za usterki, a drugi raz za nieodblolowany DR.

W dniu 21.01.2020 o 20:02, Robert27 napisał:

Maja nas za idiotów!!!

Potwierdzam! Ściem i głupot jakich nasłuchałem się przez okres pracy SKP dla własnego spokoju wolę sobie nawet nie przypominać. W każdym razie słynny "Pan Andrzej mistrz ściemy" mógłby się od tych ludzi jeszcze dużo nauczyć.

 

Włączyłem filmik, rzeczywiście fantasta-dyletant, niestety żeby robić "specjalistyczne" filmiki na YT nie trzeba nic prócz kamery.

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do filmiku zapodanego na początku - widać że gość średnio się zna i  nie zdaje sobie z pewnej sprawy. Sprawne auto - badanie bezpłatne. Niesprawne - cena ok 300zł. Jakby tak było to z czego SKP się utrzyma badając auta, w którym duża duża większość to wyniki pozytywne... Są koszty utrzymania, koszty opłacenia co najmniej 2 diagnostów (pensja, zus-y itp) Zero myślenia... Tym  bardziej że już od lat cena badania jest taka sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym filmie widzę kandydata na ministra infrastruktury albo transportu, a w drugim kandydata na Diagnostę jak ten pierwszy zostanie ministrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny klient, roszczeniowiec co to mu za 99zl czerwony dywan rozłożyć, pacjent z tego filmiku. Lepiej niech sobie folie pozrywa z lamp z tego "Małysza" przed OBT. Pal licho, że taki dzban sobie nagrywa, najgorsze że ludzie na oglądają się takich rzeczy i potem są zdziwieni, że no ale jak to negatywny. Trochę taki sam problem, jak Ci co mają warsztaty przy SKP. Robisz gościowi wycenę, nie zdążysz odłożyć długopisu, a jego telefon z otwartym allegro masz już 2cm od końca nosa i slyszysz "ILE!?" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.