Skocz do zawartości

Szkolenie okresowe diagnostów PERFEKT BYDGOSZCZ 23.02.2020r.


perfekt

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.930852aad95c4ccf77945f03390fcd14.png

Zakład Usługowo-Szkoleniowy

PERFEKT - Maria Nawrocka

ul. Modrakowa 73

85-864 Bydgoszcz

telefon: (52) 322-98-87, fax: (52) 327-60-22

e-mail: perfekt@perfekt-szkolenia.pl

http://www.perfekt-szkolenia.pl

 

 

 

 

===========================================================================

PERFEKT M. NAWROCKA - SZKOLENIE OKRESOWE DIAGNOSTÓW – BYDGOSZCZ 23.02.2020r. /niedziela/. ZAPRASZAMY !!!

===========================================================================

 

 

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

 

 

Zakład Usługowo Szkoleniowy Perfekt w Bydgoszczy uprzejmie informuje, że organizuje: okresowe kształcenie zawodowe diagnostów wykonujących badania techniczne pojazdów.

 

Celem szkolenia jest: omówienie najnowszych zmian w procesie badań technicznych pojazdów oraz warunków technicznych pojazdów do nauki jazdy, przystosowanych do transportu drogowego jako TAXI, po zmianach konstrukcyjnych oraz na VAT, PIT, CIT.

 

 

Program szkolenia będzie obejmował również określenie:

- warunków technicznych dla motorowerów , czterokołowców, ciągników rolniczych,

- zasady zmniejszania dopuszczalnej masy całkowitej,

- procedury związane z wymianą silników spalinowych na elektryczne.

 

 

 

        

W czasie szkolenia zostaną omówione wyniki kontroli w SKP nieprawidłowości i błędy popełniane przez diagnostów w wykonywanych badaniach i sporządzanych dokumentach.

 

 

Wykładowcy:            Specjaliści w dziedzinie badań technicznych pojazdów

 

Termin szkolenia:     23 luty 2020 r. \niedziela\ godz. 8.30-15.30

 

Miejsce szkolenia:     Bydgoszcz, ul. Hetmańska 38 sala CO

Opłata za osobę:       300 zł. /szkolenie, materiały, poczęstunek/

 

 

Ze względów organizacyjnych, uprzejmie proszę o przesłanie karty zgłoszenia w terminie do dnia 17 lutego br.                                                                                                                 

 

Mając powyższe na uwadze serdecznie zapraszam na szkolenie.

 

Z poważaniem

 

Dyrektor

 

Maria Nawrocka

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z innych ofert szkoleniowych

karta zgłoszenia perfekt_II_2020.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bogusław Maćkowski featured this temat
  • 4 weeks later...

Witam serdecznie

 

Proszę o wybaczenie, ale pierwszy raz w życiu obsługiwałem ekran multimedialny. Okazało się, że to nie laptop :-) Mój pen drive widoczny jako 1 partycja na tym ekranie dziwnym trafem widoczny był jako 2 partycje, gdzie jedna była nie widoczna dla mnie. Stąd slajdy z piątku nie pojawiły się przy omawianiu wyników kontroli. Dlatego tym kanałem pozwoliłem sobie je wyświetlić.

Proszę wybaczyć jednak mimo 2 dniowego szkolenia z obsługi ekranu multimedialnego stanowi to dla mnie ogromne wyzwanie. Cóż podnoszę sobie poprzeczkę co nie jest dla mnie łatwe. Na uczelniach poblokowane są możliwości podłączania laptopów itp. Długa historia. Ostatecznie tłumaczył mi to syn po szkoleniu i poprawił partycje na pen drive :-)

 

Zgodnie z obietnicą dosyłam wyrok WSA Bydgoszczy oddalający skargę i cofający uprawnienia diagnoście za wykonanie badania w 8 minut. Ogólnie dziennie robili 64 badania i na podstawie danych logowanie do CEPIKU udowodniono, że badania robił co 8 minut później formalność biegły określił, że nie da się zakresu badań zrobić w 8 minut i przegrał diagnosta w I Instancji później w II Instancji SKO a następnie w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Bydgoszczy. Norbert rano Wam wspominał Panowie pilnujcie czasu badania bo nigdy nie wiadomo jak ktoś to wykorzysta. I właśnie wykorzystał. Zatem czas pilnować ilości badań dziennie oraz czasu badania bo zawsze zostaje ślad w CEPIKu. Wyrok ma na dzień dzisiejszy status nieprawomocny - oczekuje na uprawomocnienie. Dlatego jest to ważny sygnał i przestroga.

Tak więc należy pilnować czasu badania bo za to traci się uprawnienia. Badanie zgodnie z tym wyrokiem powinno trwać 25-45 minut średnio.

 

Do tego slajd podkreślający jak ważne jest sprawdzanie numeru VIN przy każdym okresowym badaniu technicznym. To mi też umkło, i z reguły odpuszczacie sprawdzenie VINU na okresówce, gdy klient co roku przyjeżdża i nagle cały 17 znakowy znak zniknął w 3 miesiące. Pamiętajcie proszę, aby sprawdzać nr VIN.

No i najważniejsze dziękuję, że miałem przyjemność poznać tak dostojne grono fachowców jakim są diagności samochodowi :-)

szkolenie SKP II_2020_identyfikacja VIN.jpg

szkolenie SKP II_2020_wyroki 8 minut.jpg

orzeczenie WSA Bydgoszcz II SA_Bd 751_19 z 2019 - czas badania 8 minut.pdf

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! A co taka cisza? Gdzie są szybcy od Kubicy? W temacie @kminiorka pani z nadzoru była "gupia". A tu kto? A może koledze cokolwiek się pomyliło, że identyfikację ma przeprowadzić?

KINO! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szkoleniu heee wracają do domku .Było ok P.Bogusławie wybaczamy tym razem.POZDRAWIAM

 

Edytowane przez jarek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Norbert Jezierski unfeatured i unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.