Skocz do zawartości

ILE LATEK DZIALA KOMP BEZ PRZEINSTAOLOWANIA STACJI 2000


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Ile latek macie PROGRAM STACJA 2000 czy komputer przeinstalowalicie juz ?,czy od poczatku jedziecie ? bo my bez przeinstalowania dzialamy od 2002 i chodzi oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykamy za 7 dni - czyli 21-go bm. Może być ? Do tego czasu można się licytować. Nagroda jak najbardziej aktualna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko przeciez zalezy ile ktos ma przegladow,czy ma dostep do internetu ,czy komp sluz tylko do wpisywania danych i drukowania--prawda. a jak to sie ma do serwisow komputerowych ktorzy zalecaja przeinstalowywanie windowsa przynajmniej raz w roku bo komp muli itp czy nie mam racji Panie Norbercie

 

pozdrawiam :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zalecam przeinstalowanie systemu co jakiś czas. Nie ma reguły - ale to rzeczywiście zależy od wielu rzeczy - od ilości instalowanych programów zwłaszcza ...

No i "trochę" od tego, na ile mądrze się do wszystkiego podchodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że większość diagnostów na SKP ma zakaz wchodzenia na forum , nie mogą korzystać z czarnej listy,z internetu , tak jest w Bydgoszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczegóż to ?

Rozumiem, że chodzi o dziwne stronki XXX, wirusy, trojany itp. inne problemy ?

Tylko że w ten sposób daleko nie zajedziemy ...

Wiem, wiem, diagnosta w pracy powinien zająć się pracą, a nie buszowaniem po internecie - ale takie forum też ma być pomocą w jego codziennym zmaganiu sie z Klientami i materią ...

Umiar we wszystkim - ot co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szef i szef , internet to jest skarbinca wiedzy tylko odrobina wiedzy gdzie szukac jak ktos buszuje po stronach xxx to przeciez mozna to sprawdzic drogi szefie ,wystaczy odsrobina chceci CHCIEC ZNACZY MOC

 

 

 

internet dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o pracę programu STACJA 2000 BEZ pzreinstalowywania - a Wasza SKP robi to w miare systematycznie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.