Skocz do zawartości

Badanie a bezpieczeństwo własne


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

Koronawirus u diagnosty.

W Warszawie na Zaciszu, potwierdzono wynikiem pozytywnym test u pracownika stacji kontroli pojazdów  . Sanepid zamknął firmę  i wszystkich skierował na kwarantannę .

News od szefostwa  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Irlandii właśnie zmknięto wszystkie stacje kontroli i osrodki egzaminacyjne kierowców. Przeglady techniczne, których ważnośc konczy się w marcu lub później zostają automatycznie przedłuzone o 6 miesięcy. Ja od poniedzialku mam wolne. dopiero po świętach do pracy. Przynajmniej taki szef ma plan

Edytowane przez Arton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bratus2000 napisał:

W Warszawie na Zaciszu, potwierdzono wynikiem pozytywnym test u pracownika stacji kontroli pojazdów 

No nie Zacisze a Ząbki akurat 😉. No chyba że już dwóch gratisa od klienta wyłapało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie, przyjeżdża do was auto z Niemiec przywiezione na lawecie prosto z przejścia granicznego, klient śmieje się z kwarantanny bo ma transport międzynarodowy, jak podchodzicie do sprawy w obecnym stanie zakażeń wirusem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie przyjechał z Niemiec, ponoć już po dwutygodniowej kwarantannie, podałem klientowi opcję, 40 min ozonowania z uruchomionym silnikiem, zamkniętym obiegiem powietrza, odmówił z powodu nieuzasadnionego zużywania paliwa, odmówiłem ze względu uzasadnionego strachu przed zarazą, odjechał w siną dal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gonimy takich na lawecie prosto z przejścia granicznego. Niech walczy w wydziale komunikacji żeby mu przepisali badanie z Niemiec ;)

 

Edytowane przez Solaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - co ma walczyć? Przepisanie badania to nie żadna łaska.

Ty masz ewentualnie zrobić tylko ustalenie danych i tyle.

 

Czyli rozumiem że u nas w Niemczech jest wirus, zaraza i co tylko, a we wspaniałej Polandii ludzie umierają tylko na choroby współistniejące,  i generalnie jak mówi pewien adrian wszystko procentowo spada?

Żenada... Tym słowem można określić obecną Polską racje stanu. Dobrze,  że są jeszcze słowa rozsądku takie jak Grzegorza z Łodzi powyżej.

 

Cezary - a może wprowadź kikutygodniową kwarantannę przed badaniem? Oczywiście na Twój koszt... Ludzie - z takim podejściem po co Wy jeszcze pracujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na stacje i proszę zrobić kilka badań z rzędu, z lawety prosto z Niemiec i do tego kierowca lawety śmiejący się prosto w twarz z kwarantanny, bo ma transport międzynarodowy, zejdźmy na ziemię i pomyślmy o swoim zdrowiu. Pozdrawiam. 

 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - masz rację w sumie.

W końcu Polacy nie zarażają. W sensie Polacy z Polski.

Tylko Ci co skądś jadą.

 

No i murzyny pewnie. Albo i żydy jeszcze. Kto tam ich wie.

Ale Polacy nie. Tylko dla Polaków z Polski można robić badania.

 

Jestem za!!!

 

Aaaaa - i jeszcze jedno. Jak ktoś wraca z kościoła - to też badanie można zrobić bo jest w nim łaska uświęcająca i on nawet ozdrowić może!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, piozar11 napisał:

 zejdźmy na ziemię i pomyślmy o swoim zdrowiu. Pozdrawiam. 

To trzeba rozważyć wypowiedzenie i zmianę pracy (zawodu). 

Z takimi "myślenicami" (podejściem) ja już dawno bym tak zrobił, bo nie sztuka codziennie w pampersach chodzić, czyli posrany ze strachu.

 

I żeby nie było, myślę o tej zarazie. Jednak posrany nie mam zamiaru chodzić, tak samo z kolejki pod sklepem mogę go przywlec. Więc tak samo ubrani, uzbrojeni, jak to niektórzy piszą, chodzicie na zakupy i po domu, bo przecież inny domownik, też gdzieś tam się wałęsa po sklepach ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piozar11 napisał:

Zapraszamy na stacje i proszę zrobić kilka badań z rzędu,

Czyli rozumiem już takie badania wykonywałeś.

To nie rozumiem tego

8 godzin temu, piozar11 napisał:

zejdźmy na ziemię i pomyślmy o swoim zdrowiu.

 

Ja wiem,że na psychikę lepiej działa "nasz polski koronawirus" niż zagraniczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blakop napisał:

Nie - masz rację w sumie.

W końcu Polacy nie zarażają. W sensie Polacy z Polski.

Tylko Ci co skądś jadą.

 

No i murzyny pewnie. Albo i żydy jeszcze. Kto tam ich wie.

Ale Polacy nie. Tylko dla Polaków z Polski można robić badania.

 

Jestem za!!!

 

Aaaaa - i jeszcze jedno. Jak ktoś wraca z kościoła - to też badanie można zrobić bo jest w nim łaska uświęcająca i on nawet ozdrowić może!!

Gdy będziesz zarażony to wtedy inaczej zaczniesz pisać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjechał klient pojazdem z zagranicy i po badaniu powiedział że nasza konkurencja go wygoniła bo nie miał kwitu z sanepidu o dezynfekcji pojazdu. Także wszyscy sobie radzą jak mogą😄. Ja tam robię w masce i rękawiczkach. Kasę, DR odkażam klient wjeżdża sam, a czy to krajowy czy z zagranicy co to dzisiaj za różnica? Ciężarówki co po całej europie jeżdżą też przyjeżdżają. Po prostu jesteśmy mięsem armatnim i nas olali jak zawsze zresztą.  A wszędzie zakazy, ale do pracy można chodzić. W święta do kościoła po 50 osób będzie można chodzić, a na pogrzebie tylko 5 osób. Także tam będzie można się zarazić już legalnie i my też możemy na legalu. I gdzie tu logika? Jak tak na to wszystko patrzę to można do głowy dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem jedno- komuś usilnie zależy żeby nas jeszcze bardziej podzielić,skłócić i tak  już podzielonych...

Nie dajmy się.Wspierajmy się.

Ja od 10letniego syna też mam wsparcie i to mnie trzyma-" Tato- jest ryzyko,jest zabawa"🙂

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.