Skocz do zawartości

Badanie a bezpieczeństwo własne


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą co to za Pani specjalistka w tym artykule?

To może i do mnie zadzwonią i zrobią ze mnie specjalistę? Mieszkam powiat obok centrum niemieckiej epidemii (Heinsberg)

Mi się to wszystko kojarzy z taką bardzo starą gazetą z początków III RP pt. "Skandale". Tam zawsze było tak, że dany artykuł o niewiarygodnej wręcz treści sygnował światowej klasy specjalista, dr prof. jakiś tam z Mozambiku czy skądś tam ;)

 

A wracając do tematu...

 

Słuchajcie - a jak radzicie sobie z profilaktyką w kwestiach intymnych? W sensie fizjologicznych?

Niby sprawa wstydliwa, ale przecież to normalna sprawa życia codziennego.

Powiedzmy podchodzicie do pisuaru - w wiadomym celu. Czy przed rozpoczęciem "czynności" również obficie polewacie ręce i narząd jakimś roztworem spirytusu? Bo słyszałem, że bardzo pomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mecher napisał:

Rano zimno, to jadę w czapce do pracy. 

Chodzi o to, żebyś założył coś więcej np. bieliznę, spodnie i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapelusz,sandały, białe skarpetki. Do zamykania się nie rwij ,bo będziesz miał takie branie ,że cezary i leski będą klęli czemu na rybach takiego brania nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u płci pięknej, to przeżyje ...

I chcesz bym miał poczucie winy w stosunku do kolegów wędkarzy. Oj nieładnie z twojej strony, nie ładnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tych do których pomoc dotrze za póżno lub wcale. Zawał, wylew, przeszczepy organów, o tych którzy czekają po klika godzin w szpitalach na jakąś pomoc (bo brak ludzi, bo testy robią tylko osobom leczonym w szpitalach-tylko za te płaci państwo). Wystarczy poczytać w internecie ...

 

A statystyki zmarłych, to tylko liczba zmarłych w szpitalach. Do tej pory nie podali ani jednej osoby zmarłej np. podczas kwarantanny.

 

I zdecydowanie bardziej obawiam się np. zawału w pracy, albo raczej braku w takiej sytuacji pomocy, niż zarażenia wirusem

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKP też dotyczy ta obsługa tylko 65+ od 10 do 12 godziny? W Piątek się jeden klient o to wykłócał że bez kolejki powinien być i nie wiem o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słuchał ktoś może wiadomości o 7.30 na Rmf-ce? Nie wiem czy dobrze słyszałem ale było chyba  coś o tym że rząd rozważa przedłużenie administracyjnie badań technicznych i ważności praw jazdy. Jeśli to prawda to czeka nas przymusowy urlop🤔

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za:  https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1466907,tarcza-antykryzysowa-nowelizacja-zwolnienie-z-zus.html

Cytat

Podobnie jak w pierwszej wersji Tarczy, tak i teraz przesuwane są kolejne terminy związane z realizacją wybranych obowiązków przez obywateli. Dotyczy to przede wszystkim kierowców. Przewiduje się bowiem zachowanie ważności, w okresie do 30 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii: praw jazdy, uprawnień do kierowania pojazdami oraz szkoleń okresowych i badań lekarskich i psychologicznych do pracy na stanowisku kierowcy, których termin ważności upłynął. Przez dwa tygodnie od dnia odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii ważne pozostaną pozwolenia czasowe i tablice rejestracyjne, jeżeli termin ważności czasowej rejestracji upłynął w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Podobnie na czas epidemii lub zagrożenia epidemicznego zawieszony ma być obowiązek przeprowadzania badań lekarskich i psychologicznych. Przedłużeniu ulegnie też ważność orzeczeń lekarskich i psychologicznych dla maszynistów i pracowników kolejowych zatrudnionych na stanowiskach bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego.

 

I tylko tyle co by miało cokolwiek z nami wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś komuś napisałem że jak przyślą mi jakieś ścierwo do wypełnienia żeby głosować na Adriana to podetrę sobie nim d*pe i odeśle. Chora władza, chory PIS na czele z obłąkanym psychopatą którego celem jest tylko władza absolutna i pielgrzymki do Smoleńska jako najważniejsza rzecz na świecie. Jak w końcu te komuchy pójdą kiedyś w piach to może coś się zmieni...

Wszystkie pieniądze na ciężkie czasy, rezerwy i naddatki rozdawali komu popadnie byle by mieć głosy a teraz rżną głupa że jakąś tarcze robią. Dyrektorzy szpitali zakazują mówić o tym że nie ma sprzętu, znajoma na oddziale mówi że szefowa im zakazuje używać masek bo odgórnie zabronili żeby reszta nie chciała też dostać przypadkiem. Jak dla szpitala naszyli całe paczki to placówki blokowały przyjęcie argumentując że "nie mogą" . Chory system tak jak ludzie na jego czele. Państwo które ledwo dycha a jeszcze ludzie głosują na swoich oprawców.

  • Piwo 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafi90 napisał:

jak przyślą mi jakieś ścierwo do wypełnienia żeby głosować na Adriana to podetrę sobie nim d*pe i odeśle

nooo... zastanów się.🤔

karta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.