Skocz do zawartości

Badanie a bezpieczeństwo własne


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, danielg539 napisał:

Ciekawe co wówczas pokarzą statystyki rządowe?

Liczą że do tego czasu zniszczą już połowę gospodarki tak żeby się zrobiło miejsce na zagraniczny kapitał. Niemiecki HMS Bergbau już chce u nas kopalnie  budować a nasz antypolski rząd chce je likwidować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim dniu tyle zrobili, a ty jak TVP że niby codziennie tyle testów :faint:

Covid i choroba współistniejąca, czyli grzybica stóp, świerzb, próchnica, może jeszcze łupież

Czy choroba współistniejąca to noszenie okularów, aparatu słuchowego, "alkoholik niepijący", Alzheimer ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mecher napisał:

W ostatnim dniu tyle zrobili

No tak, dlatego napisałem, że wcześniej robili 5 tysięcy,a teraz, czyli według ostatnich danych ponad 60 tysięcy i pewnie na razie się na tym poziomie utrzyma albo jeszcze dołożą. Nigdzie nie napisałem, że codziennie tyle robią, a do TVP nie zaglądam ostatnimi czasy.

Proszę dokłądnie czytać posty😃

Edytowane przez Bartek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczone z komentarza na jednej z grup FB (po zgodzie autora, pisownia oryginalna):

Cytat
Ciągle pytania i pytania.
Cholera ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne. Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba se policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu - ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. Oni to wszyscy mogą przychodzić i siedzieć w klasach oraz ganiać się po korytarzach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce - tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum - nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni - nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można, bo tam to i bez wesela można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli. Proste i logiczne. Czego nie rozumiesz????

 

Edytowane przez aboz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 pazdziernika ilość zakażeń miała maleć, jak twierdził pod koniec września i na początku pażdziernika minister zdrowia.

A teraz straszą, że w przyszłym tygodniu może przekroczyć 20 tyś dziennie. To ile będzie po  Bożym Narodzeniu,  przecież wtedy ma wzrosnąć.

I oby stadionów nie zabrakło na szpitale. A memy z otwieraniem nowych cmentarzy, z śmiesznych nie stały się proroczymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Bożym Narodzeniu będziemy chorzy wszyscy i wreszcie będzie święty spokój.

Kluczowym jest tu stwierdzenie: "Choroba bezobjawowa".

Chorzy pacjenci będą przyjmowani przez chorych lekarzy.

Chora kasjerka będzie przyjmować pieniądze od chorego klienta w Biedronce.

Tylko ci, którzy mają objawy choroby będą leczeni na te objawy a ci, co chorują ciężko, będą leżeli w szpitalach.

Dlaczego jednym "ukazem" nie można zarządzić że wszyscy jesteśmy chorzy, jak to, że wszyscy jesteśmy z dnia na dzień w "strefie żółtej". WHO nie pozwala? Jeszcze nie ma gotowej szczepionki i nie wszyscy jeszcze na tej "pandemii" zarobili?

To najlepszy tekst: "choroba bezobjawowa", Joseph Goebbels by się nie powstydził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrc69 napisał:

Tylko ci, którzy mają objawy choroby będą leczeni

A teraz są leczeni ?  Bezobjawowi pacjenci są przyjmowani do szpitali ?  Wożeni karetkami od drzwi do drzwi szpitali w których nie ma już miejsc ?

Godzinę temu, wrc69 napisał:

co chorują ciężko, będą leżeli w szpitalach

W narodowej kostnicy na narodowym stadionie ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karlik10 napisał:

W narodowej kostnicy

Nie ogarnąłeś kolego tak do końca o czym ja tam napisałem. Ważny jest początek:

3 godziny temu, wrc69 napisał:

będziemy chorzy wszyscy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem ten temat... wiec - jak na razie "stara" kość jakoś sie trzyma - córka + zięć z potwierdzonym 19 - bez kwarantanny bo ... sanepid nie wyrabia tempa. Sami się "umartwili" biorąc urlop i pracują zdalnie - totalna porażka   

Na "test" czekali 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Odkopem trochę ten temat - jeśli P. Dworczykowi znowu coś się nie pozajączkowało w systemie  to dziś jako grupa najbardziej reprezentatywna wśród diagnostów udało mi się zarejestrować na szczepienie Pfajzerem - 13/04/2021 godzina 12: 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ja naturlich - nawet skierowanie już zapodali i jakiś konsultant zadzwonił z potwierdzeniem - wot ruska technika

A Peselek słuszny 670106....

Ne urodziny zawsze mam wolne

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba przez https://pacjent.gov.pl/ - starszy chop a w infolinie wierzy😀

Zalogować przez profil zaufany lub bank - zakładka - skierowania

Jeszcze jest możliwość wyboru szczepionki - na 12 miałem Moderne a 13 - Pfaizera 

Jeśli masz zamiar mieć jakiegoś potomka to lepiej Modernę bo po Pfajzerze to lipa 

Szkocki artretyzm - wszystko sztywnieje oprócz jednego   

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaką będziesz się szczepił bo wszystkie są na III etapie badań , szczepionki w USA i UE zostały dopuszczone warunkowo na rok (do styczeń 2022) , do tego czasu ma trwać eksperyment medyczny.

 

Edytowane przez Tomek D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam w radio stękali, że była awaria systemu rejestracji i ci czterdziesto-pięćdziesięciolatki, którzy się wczoraj/dzisiaj połapali nie będą wyrzucani. Cos tam jeszcze o czterdziestolatkach doprecyzowali lecz nie dosłyszałem. Ja tam czekam na swój termin. Termin dla trzydziestolatków znaczy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tymi co to dopiero się zarejestrowali do systemu a dostali skierowanie i termin- ja rejestrowałem się w styczniu / akces szczepienia/- więc spoko. Dzwoniłem do punktu szczepień - jestem zapisany na 13/04

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Paprock napisał:

 Termin dla trzydziestolatków znaczy.

Tak, tak. :evil:

Ps Lepiej uruchomiłby PW bo tu jak i za ściana nie działa. :smile:

Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.