Skocz do zawartości

Badanie a bezpieczeństwo własne


IVVO

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się nie posrali ze strachu, bo z papierem tez problem :hihi:

A propagandę kto by wtedy pokazywał, jak w niedzielę. Na granicach pełna idylla. A teraz się okazuję, ze po kilkadziesiąt godzin czekali i czekają

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej cały ten system działa jak ta mapa. Już na samym początku komuś się palec omsknął i zamiast powiatu lubelskiego (tam był pierwszy przypadek zarażenia na lubelszczyźnie) zaznaczył powiat lubartowski i tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mają zamiar przełożyć Euro w gałę, to raczej wesoło się nie zapowiada. 😷

Przynajmniej w masowym sporcie. Masy = kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - już dzisiaj kilka telefonów czy nie mam wolnego czasu- diagności z "doskoku"  rezygnują z pracy na SKP -............ bo epidemia a emerytura im wystarcz i się nie będą narażać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! OK, @cezary. A nie wiesz przypadkiem gdzie właściciel kota wraz z pupilem się zapodział?

 

 

q 89472885_160022308789443_5779040455689764864_o.gif

Edytowane przez Paprock
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Uważajcie proszę z tym odkażaniem. To jest naprawdę niebezpieczne. Łatwo przedawkować. Czytam Markesa i jestem pewien, że chłop jest już na wykończeniu. Przecież na trzeźwo by tak nie napisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary.

Nie żebym się specjalnie martwił ale taka cisza zapadła, aż wprost nie wypada.

Ani pół słowa, ani krzty zalecenia, żadnego wystąpienia, ani pół zdania nadziei, otuchy, komentarza.

Dziw, cud, że Polska się jeszcze nie zapadła, a tu wirus szaleje dookoła...

Mały bo mały, ale żeby niewidzialny zaraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym forum zarzucasz innym politykierstwo, a tu nagle sam w to uderzasz, ale jak już to ok. wyrażę swoje zdanie mimo tego, że polityka mnie mierzi, mały wzrostem jest, fakt niezaprzeczalny, cicho teraz siedzi, też prawda, wysłał na pierwszą linię Dudę i rząd, co wyszło zobacz  tutaj i to co @Mecher wstawił, teraz wkroczy z lepszymi pomysłami bo gorszych już być nie może, efekt, słupki w notowaniach skoczą, po prostu mały wielki wódz, ot co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie politykierstwo. Chyba jest różnica w gadkach o aplikacjach w stosunku do zarażonego kraju. Tam szło o autora i dystrybutora, a tu o przywódcę partii.

Przecież to jest tematyczna przepaść!

Tam "polityka" w cudzysłów była ujęta. Tu na poważnie przydałaby się audycja "Ktokolwiek wie, ktokolwiek widział". Co, nie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary.

Jeżeli Ci chodzi o zalety i wady programów z tematu zza ściany, to uprzejmie objaśniam, że wątek mógłby się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów, w którym główne rolę zaczęłyby odgrywać postacie niejakich dwóch panów pod pseudonimami "..." i "dystrybutor". Dlatego poprosiłem, żeby "nie politykowali", bo jak wiadomo polityka jest w dyskusjach tematem bezkresnym.

Natomiast tu pytam o wodza partii. Pytam prosto, gdzie się chłop podział. No jaka w tym polityka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to i prosto napisać można, co do tamtego - pełna zgoda, co do wodza, to przecież jak umiałem to napisałem: 

 

Cytat

 

mały wzrostem jest, fakt niezaprzeczalny, cicho teraz siedzi, też prawda, wysłał na pierwszą linię Dudę i rząd, co wyszło zobacz  tutaj i to co @Mecher wstawił, teraz wkroczy z lepszymi pomysłami bo gorszych już być nie może, efekt, słupki w notowaniach skoczą, po prostu mały wielki wódz, ot co. 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera robi się gęsta. Ruchu na Stacji zero. Trza się martwić o robotę bo długo firmy nie wytrzymają zastoju.
A u mnie wręcz odwrotnie. Już kolejny dzień ponad 30 badań, kolejka przed bramą, ludzie przyjeżdżają po 3 tygodnie wcześniej bo "panie a kto to wie co będzie w kwietniu".
Co prawda rękawiczki są ale o takim prawdziwym zachowaniu higieny przy takim przemiale to można zapomnieć. Wariactwo jakieś.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam sposób jest :evil:

maska.JPG.3fa020e50de972062b3a80990793f490.JPG

https://www.wiocha.pl/1616638,Kiedy-wszystkie-maski-wykupione

 

Ps już teraz wiem czemu mój serdeczny Kolega zmienił nicka :silent:;D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leski66 napisał:

wiem czemu mój serdeczny Kolega zmienił nicka

Zawsze można było założyć jeszcze nieużywaną i jakoś by to było, a tak to stał się taki jakiś nierozpoznawalny.:giggle::faint:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj przyszłość - rejestracja samochodów w SKP ;)Jak Wy to robicie? Online z urzędem, a PC drukujecie na miejscu? DR zamawiacie bezpośrednio w PWPW?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.