Skocz do zawartości

Kiedy były ostatnie zmiany w opłatach za badanie techniczne?


JakubDymowski

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy były ostatnie zmiany w opłatach za badanie techniczne?  W którym roku? Od jak dawna cena podstawowego badania wynosi 99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JakubDymowski napisał:

Kiedy były ostatnie zmiany w opłatach za badanie techniczne? 

Ja myślałem, że w zeszłym roku, przecież dołożyli opłatę za "licznik", przecież to też zmiana

 

Widzę, iż @Paprock ma wielbiciela, który co rusz nagradza go :noOK:

Musi zmienić nick na na "kompleks Paproka" :hihi:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, IVVO napisał:

Jedyna cena urzędowa nie zmieniona od 16 lat - jak można nie pamiętać:killer:

W zeszłym roku jak pisałem mgr na temat  opłacalności prowadzenia SKP, to od 2004r. uwzględniając samą inflację ( jak i deflację) w 2019r. cena za badanie powinna wynosić 132zł brutto 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ostatni raz podwyżka była jak w gratisie do badania był obiad i talon na myjnie :)

A teraz bieda... Gaśnica co najwyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, blakop napisał:

Czyli większość SKP w tym kraju to patologia. Odważna teza :)

 Napisałem, że te SKP co dają prezenty to patologia. Nie ja napisałem, że wszystkie.

Odważna teza - z Twojej strony 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie napisałem, że WSZYSTKIE. Czytaj uważnie :)

A to, że większość SKP daje takie czy inne gratisy to fakt. Większość. Zdecydowana. Resztę już sam powiedziałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
5 minut temu, Wacek napisał:

coś się zmieni

Dzisiaj to na pewno zmienią się cyferki statystyki koronawirusa.

Jeśli chodzi o ceny badań to dziś mamy 1.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie cieszył bo pismak coś podsłyszł i napisał, a zmiana cennika wejdzie razem z TDT i żeby nie było tak że dopiero jak TDT przejmie stacje. Ciekaw skąd pismak wziął cenę 97zł.?1560113362_interpelacja_tabela_opat_odpowiedz_MI-11-768x1086.thumb.jpg.bfde728c9d02e929bf32a82f3b3a4388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Obecnie uprawniony diagnosta zarabia średnio ok. 5000 zł netto, co przedsiębiorcę kosztuje ok. 8530 zł

No no, zaniemówiłem z wrażenia. :nausea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wacek napisał:

może teraz coś się zmieni 

Przy takiej wiedzy autora - to raczej lipa

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/wzrost-oplat-za-obowiazkowe-badania-techniczne-ministerstwo-analizuje-temat/tgjs356

Nieco więcej należy zapłacić za pojazdy używane sprowadzone do kraju: 116 zł za motocykl czy motorower oraz 169 zł za auto osobowe. Zasadniczo stawki nie zmieniły się od 16 lat (nie licząc zmian w ustawie o podatku VAT, czyli podniesienia obciążenia o 1 proc.), o czym alarmują posłowie Paweł Kukiz i Paweł Szramka

:omg:

Nie obowiązuje z tego co pamiętam do 2009-10 ale może się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam stempelki gaz i hak, jak się na skp badania po montażu robiło.

 

 

Na forum toż możesz mieć stempelek za cytowanie poprzedniego posta w całości  :killer:  :icon_twisted: 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.