Skocz do zawartości

zarobki na stacji - "wieszak"

rafiii

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktoś z was pracuje na stacji jako "wieszak" ? dostałem taką propozycje i nie wiem ile za nią zażądać . 

interesuje mnie na jaką część etatu i jakie wynagrodzenie ?

Odnośnik do odpowiedzi
Grzegorz Łódź
43 minuty temu, rafiii napisał:

czy ktoś z was pracuje na stacji jako "wieszak" ? dostałem taką propozycje

Jakaś nowość.To co taki "diagnosta wieszak" będzie robił? To znaczy co lub kogo będą na niego wieszać?¬¬

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

znajomy otwiera stacje i potrzebuje drugiego diagnostę - tylko na papierze tzn. na część etatu

Edytowane przez rafiii
Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Nie ma potrzeby gadać o "wieszaku". Jak masz potrzebę, to zatrudnij się i tyle.

Nikt Ci nie powie, co i za ile. Mi by wcale nie przeszkadzało aby z sąsiedniej stacji pobierać za nic z tysiąc złotych za ćwierć etatu. :ph34r:

Szczegóły typu zusy, składki, podatki według własnych potrzeb rozkminić musisz.

Odnośnik do odpowiedzi
rewers
W dniu 15.03.2020 o 22:20, rafiii napisał:

znajomy otwiera stacje i potrzebuje drugiego diagnostę - tylko na papierze tzn. na część etatu

A co jak się znajomy rozchoruje? To Ciebie odwiesi?:wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Rafi90

E tam, dość popularne zjawisko akurat. Jakby mi ktoś proponował to chętnie był wziął trochę hajsu za nic. Pieczątki u mnie i mogę "wisieć". Popytaj raczej kogoś kto tak wisi właśnie bo zależne to może być od rejonu itd

Odnośnik do odpowiedzi
Paprock

Popularne i nie sprowadza się do obsady dwuosobowej. Znam stację gdzie wisi czterech z czego dwóch pracuje na zmiany normalnie, trzeci wbija na zastępstwo jak któryś z dwójki wypadnie, a czwarty nigdy nie miał okazji przyodziać się w diagnostyczny uniform do pracy. Życie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Rafi90

Jak ktoś chce dawać hajs za bycie na liście to ja nie widzę problemu. Mógłbym sobie za te 7-8 stówek wisieć (700 dostawał znajomy swego czasu) i nawet od czasu zrobić jakieś BT na drugiej stacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Jacdiag
W dniu 15.03.2020 o 20:55, wadi napisał:

A co z pieczątkami ?

Imienną możesz mieć jedną na wszystkie SKP, ale "kwadrat' musi potwierdzać zgodność nru SKP i diagnosty (nawet "wieszaka").

A jeżeli się martwisz gdzie mają być :?: - to Twoja odpowiedzialność gdzie je zostawisz.

Odnośnik do odpowiedzi
krzysztofk89

500 zł minimum. Ale nie przesadzaj, zawsze znajdzie się ktoś chętny, kto się zatrudni za stówkę mniej.

Odnośnik do odpowiedzi