Skocz do zawartości

Anglik kategorii N1 z pozytywnym badaniem technicznym w PL


cater3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2020 o 21:08, cater3 napisał:

 

zrobił przegląd z wynikiem pozytywnym

Czy ten diagnosta ma jeszcze uprawnienia ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to kaman, że wykonał pozytywne badanie samochodu ciężarowego z kierownicą po prawej stronie i z adnotacją w dowodzie N1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba dobrze każdy wie..że krótko mówiąc dał d**y,co tu więcej się roztrząsać? Ale do czasu jak sprawa nie wypłynie lub ktoś go  podpier***i nic mu nie będzie.

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że każdy kij ma dwa końce, to podkablowanie może się niesłusznym pomówieniem odbić. :evil:

Tyle razy pisałem, że święty nie jestem, że mam grzeszki na sumieniu i jakby ktoś tylko chciał, to by mnie dojechał.

człowiek mniej więcej się orientuje co po zakończeniu zmiany na jego stacji się dzieje, co po sąsiedzku się wyprawia.

I co, mam iść na posterunek do komendanta, bo mi się coś zdawało lub przewidziało? A konkrety, a dowody?

Policja nie ma co robić, tylko z byle donosu pilnować stacji kontroli? NO KINO!

 

A może warto się zrzeszyć i powołać własną "policję". Eliminować "fajnych chłopaków" z zawodu, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paprock napisał:

A może warto się zrzeszyć i powołać własną "policję". Eliminować "fajnych chłopaków" z zawodu, co?

Zrzeszać się nie trza, bo przy dzisiejszej władzy chyba to stanowisko " sygnalista " się nazywa.:silent: - w żadnym wypadku nie kojarzyć mnie z tym etatem ! - a fuuuu.....

Za eliminowaniem  " fajnych chłopaków " z zawodu zawsze byłem i będę, choć sam nie jestem " święty " - no ale, to co wyprawiają niektórzy to woła o " pomstę do nieba ".8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, krzysztofk89 napisał:

O to kaman, że wykonał pozytywne badanie samochodu ciężarowego z kierownicą po prawej stronie i z adnotacją w dowodzie N1 ?

 

To słucham. Krok po kroku, co zrobisz w tej sprawie, żeby gamonia pozbyć uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Paprock napisał:

A może warto się zrzeszyć i powołać własną "policję". Eliminować "fajnych chłopaków" z zawodu, co?

Tych fajnych jest znacznie więcej niż tych normalnych więc znając realia to ci fajni mogli by być górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, krzysztofk89 napisał:

Robił 200-250 badań miesięcznie, przy (jak mniemam) ok. 190 godzinach w pracy. Najlepszy dowód na to, że może się czkawką odbić sytuacja, gdy diagnosta robi więcej badań niż godzin spędza na stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czolgista napisał:

Robił 200-250 badań miesięcznie

Popatrzcie do wyroku atm widnieje ile zarabiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam dobrą radę. Lepiej w ogóle nie tykać badań, bo uprawnienia polecą...

 

Ale strasznie mnie ciekawi, kto to jest ten super profesjonalista, co nawet akty prawne mu do oceny dają o którym tu mowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładając nowego tematu, zapytam czy brak adnotacji w polskim DR "KIEROWNICA PO PRAWEJ STRONIE" to usterka drobna "omyłki" w DR ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Nie będę zakładał nowego tematu. Iveco Daily,  N2, sprowadzone z UK , DMC 6500, podwójna kabina 7 miejsc.Kiera już normalnie po lewej. Gość ma papiery z jakiejś tam firmy 45.50Z że robili mu przeróbkę kierownicy na drugą stronę. ZK robimy gdy następuje zmiana danych w DR, a w angielskim DR nie widzę wzmianki że kierownica jest po prawej stronie. Normalne OBT załatwi sprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.