Skocz do zawartości

Badanie techniczne w czasie kwarantanny


Sucre9

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sprawdzania hamulców- do ciężarowych z naczepą też wsiadacie i przejeżdżacie przez całą linie ? Bo coś wątpię że chętnie pchacie się do ciężarówek i autobusów ( nie mówię o tych którzy mają prawko lub jeżdżą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafi90 napisał:

coś wątpię że chętnie pchacie się do ciężarówek i autobusów

nie wiem czy to tylko moje odczucie ale zauważyłem nawet  wśród zawodowych kierowców takich , co na moje "polecenie " powoli naciskamy pedał hamulca , ten jest wciśnięty jak przy gwałtownym hamowaniu . sami wiecie jaki wynik wyjdzie na rolkach , zwłaszcza jak zestaw jest pusty . albo jak kręcą kierownicą jak przednia os jest na rolkach . generalnie staram się sam ale jeżeli jest kumaty szofer to nie muszę wsiadać .

11 godzin temu, Rafi90 napisał:

którzy mają prawko lub jeżdżą)

akurat mam pełne i  czasem pojeżdżam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sam wjeżdżam zestawem, jedyny wyjątek to jak przyjeżdża szef jednej z firm transportowych, koleś już tyle lat przyjeżdża kilkudziesięcioma zestawami w ciągu roku, że egzamin praktyczny zdałby bez problemu :D 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjeżdżałem wszystkim. Teraz nie wjeżdżam już niczym. Nie będę się narażać chociaż prędzej czy później zarazimy się wszyscy. Zresztą i tak ruch bardzo mały. Pracuję w rękawicach gumowych, które odkażam spirytusem, DR i kasę również. Do tego od soboty maska ma twarzy. Nie wyobrażam sobie latem chodzić w tej masce. A Wy pracujecie w maskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wczoraj zakupić, więc od dziś zaczynam stosowanie. Może nie pomoże, ale może nie zaszkodzi? Kto wie? Podobno zdrowym nie pomagają - więc podejrzewam, że cała służba zdrowia jest zakażona w naszym kraju ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mirek_handlarz napisał:

Podobno zdrowym nie pomagają - więc podejrzewam, że cała służba zdrowia jest zakażona w naszym kraju

Do zakażonego podchodzi się w masce ffp3. Inne nie działają. Te które są wielorazowego użytku nie mają chronić personelu, tylko zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa. Osoba w takiej masce nie rozsiewa aerozolu z ust i nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aboz napisał:

Do zakażonego podchodzi się w masce ffp3. Inne nie działają. Te które są wielorazowego użytku nie mają chronić personelu, tylko zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa. Osoba w takiej masce nie rozsiewa aerozolu z ust i nosa.

Najprościej mówiąc, można sie zarazić poprzez zwykle maski, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że nie będziemy wirusa roznoscic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko " nie wiem " czy bluza polarowa - ( jako materiał ) nie jest najgorszym rozwiązaniem, bo jakby to powiedzieć do polaru czepia się wszystko. Jak już to proponuje coś z " kreszu " - śliska powierzchnia, a ogólnie to git ! :wink:

" co nie " :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Paprock napisał:

Chodzi też o to, żeby nikt na mnie nie napluł.

No to Cię chyba zmartwię. Te środki ochrony jakie masz są o kant czterech liter potłuc. Po pierwsze rękawice muszą być pełne, po drugie okulary powinny zasłaniać również okolice oczu, po trzecie maska to chyba zwykła przeciwpyłówka i wirusy przez nią przechodzą, jak przez nową linię metra w Warszawie ;-)  Reprezentujesz tzw. środki pozorowane :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aboz napisał:

No to Cię chyba zmartwię. Te środki ochrony jakie masz są o kant czterech liter potłuc.

 

Nie da rady, niema kantów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz wychodzenia z domu poza wyjściem do pracy lub sklepu spożywczego. Czyli badanie techniczne nie zalicza się do tych rzeczy. Ludzie mogą nie przyjeżdżać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Solaris napisał:

Czyli badanie techniczne nie zalicza się do tych rzeczy. Ludzie mogą nie przyjeżdżać 

Powiedział bym więcej w myśl wprowadzonych ograniczeń nie wolno im przyjeżdżać na BT.

Uważam, że solidarnie wszystkie SKP powinny być zamknięte do Świąt Wielkanocnych.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, danielg539 napisał:

 

Powiedział bym więcej w myśl wprowadzonych ograniczeń nie wolno im przyjeżdżać na BT.

Uważam, że solidarnie wszystkie SKP powinny być zamknięte do Świąt Wielkanocnych.

odgórnie decyzja musi być, w okolicy mam desperata, który jak się dowiedział że chcemy skrócić czas otwarcia, to ten wydłużył :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mecher napisał:

A możliwość spaceru do jakich rzeczy się zalicza ?

W sumie to "fajnych chłopaków" zawsze można na piechotę odwiedzić z reklamówką pełną... :P

 

obraz.thumb.png.3cd1606f4bf43aab60cde259859e400f.png

Czy BT mieszą się w definicji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.