Skocz do zawartości

Badanie techniczne w czasie kwarantanny


Sucre9

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, 08/15 napisał:

rzegorz, nie wtrącaj się kiedy dorośli rozmawiają

Ok Ok.Z rozmowy wynikało co innego.:icon_e_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blakop napisał:

A 6 kwietnia już będziecie działać

Nie 🤨

Będziemy działać od 07,04  ale istnieje możliwość przedłużenia zawieszenia działalności

Płaca jak za urlop(Prawdopodobnie 🙄)

Przecież państwo obiecało dodatki😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecać obiecało, oby nie tak jak z brakiem podwyżek za prąd. A póżniej z rekompensatami za  podwyżki, których miało nie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 08/15 napisał:

Nie rozumiesz. Przedłużono im badanie o 6 m-c. Wiec mają je ważne.

 

Właśnie dlatego (w UK ) uregulowano tą kwestię prawnie ,aby nie spowodować dodatkowego chaosu , kiedy to pojazdy bez badań nie mogłyby się poruszać a służby niejako byłyby zmuszone do wyłączania ich z ruchu.

Edytowane przez wadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2020 o 16:58, blakop napisał:

zamach stanu...

Możesz rozwinąć? Przy mocnych ruchawkach społecznych przyjdą smutni panowie zabrać mój sprzęt do depozytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wrc69 napisał:

przyjdą smutni panowie zabrać mój sprzęt do depozytu.

Ale jakiś samopał sobie zostawisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie człowiek przyznający się do popierania pisuaru - szczególnie w obecnych czasach nie jest kimś komu cokolwiek można tłumaczyć.

A już to przechwalanie się bronią na każdym kroku zastanawia mnie jak przeszedłeś badania psychologiczne, aby mieć na nią pozwolenie. No chyba, że wystarczyła legitymacja członkowska - w końcu jaka władza takie i jej decyzje...

Także sorry, ale niech kto inny tłumaczy jeśli ma siłę i ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by coś w czarnym prochu kupić:

https://saguaro-arms.com/product-pol-2317-Rewolwer-czarnoprochowy-Colt-True-Walker-44-Uberti.html

Ale to już (mimo że oficjalnie dostępne) jest na zamówienie. Firmy zajmujące się replikami: Uberti czy Pietta, to są firmy włoskie. A co się dzieje we Włoszech to wiemy.

Nie bawiłem się czarnoprochowcami, mój błąd, to jest broń nie podlegająca pod UoBiA (bez pozwolenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy jak był ( odnośnie rejestru ) co do tamtego roku ;-):ok

Myślę, że " zajączek " też będzie bogatszy, tylko przerażają mnie " takie Święta ". 8/

Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zwiększony ruch to tylko pretekst aby wyrwać się na legalu z domu                                                                                                                                                                                                                                                     - gdzie Pan jedziesz z tą familią                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    - na przegląd Panie władzo 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam za cmentarze już się biorą, pierwsze mandaty są   :) 

 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mieszkam w lesie - w około tylko lasy prywatne - Wszyscy moi znajomi przyjeżdżają pobiegać i pospacerować na legalu - mają moją zgodę na parkowanie i korzystanie z lasu - a przy okazji - posprzątają gałęzie - nie przypuszczałem iż do tego dojdzie aby sami się deklarowali do pomocy - ale sytuacja .......... 

Jest tego parę ha - więc starczy dla wszystkich 😁

Ustalają między sobą - kto i o której godzinie będzie 

11.jpg

Zrobiłem plac zabaw dla wnuków - 70 ton żółtego piachu nie było czasu wwieść na podwórko - w ramach rekreacji znajomi już go taczkami wwieźli i pytają - co jeszcze jest do zrobienia - chętnie się poruszają  

Z boiska do plażówki nigdy nikt nie korzystał - tylko okazjonalnie -  teraz to największa atrakcja dla dzieciaków przyjaciół 

Jest trochę zadymy - ale cóż - takie nastały czasy i trzeba sobie pomagać 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, IVVO napisał:

Na szczęście mieszkam w lesie - w około tylko lasy prywatne 

jak do pracy jeszcze jeździsz konno to jesteś gość ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nesiasps napisał:

konno to jesteś gość

Kiedyś myślałem o koniku ale ... brak czasu. A z resztą do granic miasta mam 1,5km a do centrum 12 - więc "miastowe" uznały by mnie za kompletnego świra - a ze wybudowali ścieżkę rowerową - więc nie długo na rowerku 8km do pracy - a w razie "W"  300m od domu przystanek MZK - niby wieś a prawie miasto 

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.