Skocz do zawartości

Badanie techniczne w czasie kwarantanny


Sucre9

Rekomendowane odpowiedzi

Na umowach śmieciowych, to może źle się wyraziłem. Nie tyle dostaną, co mają obiecane że dostaną. 

Ale to nie zmiania faktu, że galerie zamknięto odgórnie, bo to jest sedno sprawy.

A SKP jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wydaje się słuszne zamknięcie takich skupisk ludzi celem ograniczenia epidemii, z drugiej jednak strony są właśnie pracownicy, którzy mają rodziny, zobowiązania i z czegoś muszą się utrzymać. Zamknięcie jest łatwe, ale generuje wiele innych problemów z tym związanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bartek24 napisał:

mają obiecane że dostaną

Kiedyś, w zamieszłych czasach, jak przewodnią siła narodu była ta jedyna partia, stosowano takie powiedzenie:

"Jak partia mówi że da to mówi, a jak mówi że nie da to nie da" 

Oby teraz nie było podobnie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wiemy chyba z podsłuchów z sowy to dwa razy obiecane, to jak by raz dane, może w tym kierunku warto by to rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki, żeby chorych na stadionach nie zamykano jak zabraknie szpitali. Poza tym kto tu jest na kwarantannie, że tak temat zatytułowany?

Czyżby podobny wątek związany z zarazą nie był przerabiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy się zmieniają, obecnie chyba jest trochę tak,że ludzie nie mają poczucia stabilności w pracy.

Teraz, Paprock napisał:

 Poza tym kto tu jest na kwarantannie, że tak temat zatytułowany?

 

Możliwie, że źle zatytułowane. Możemy zmienić na czas epidemii. Jezeli jest taka potrzeba. 

Edytowane przez Sucre9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak czytam wpisy@blakop atakujące PIS to ręce załamuje. Kiedyś tak bardzo ceniłem wypowiedzi tego człowieka ale teraz to porażka.

A wracając do tematu to wiadomo, że musimy pracować, żeby mieć finanse na bieżące utrzymanie siebie i rodziny. Utrzymujemy ekstremalne środki bezpieczeństwa i higieny ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny jechał samochodem po ścieżce niż ja. Jak? Pytam się jak można przeprowadzić badanie nie wsiadając i nie prowadząc auta?

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iamthelaw napisał:

(...) atakujące PIS to ręce załamuje.

Ja nie odbieram tego jako atak, lecz odbieram to jako obnażanie prawdy o partii rządzącej, która nikogo nie słuch, wie wszystko najlepiej, wbrew wszystkiemu i wszystkim realizuje " swoje wyimaginowane  pomysły : których już jest tak dużo, że sami stracili kontrolę nad rzeczywistością" - ogólnie temat rzeka .;-)

W czasie kwarantanny proponuję tym co muszą ją odbyć o pozostanie w domu bo kary są horrendalnie wysokie - ale kwarantanna to kwarantanna " co nie ";-)

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakich to pieniędzy będą (o ile będą) te obiecane świadczenia, jak już teraz im brakuje ?

Ano się dodrukuje. Nie dość, że i bez tego inflacja najwyższa w Europie, to za jakiś czas znów będziemy obcinać cztery zera jak w 95' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Iamthelaw napisał:

nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny jechał samochodem po ścieżce niż ja

To masz jeszcze małą wyobraźnię .... U mnie teraz klient jedzie. Jednym idzie lepiej, innym gorzej ___ ale taki czas, nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakich to pieniędzy będą (o ile będą) te obiecane świadczenia, jak już teraz im brakuje ?

Ano się dodrukuje. Nie dość, że i bez tego inflacja najwyższa w Europie, to za jakiś czas znów będziemy obcinać cztery zera jak w 95' 

Jaka najwyższa inflacja? Co się dodrukuje? Ogarnijcie się ludzie! Nie patrzcie w telewizję tylko rozglądajcie się wokół siebie. A tak w ogóle to jesteśmy na forum dotyczącym badań technicznym pojazdów i sprawy polityczne nie powinny nas poróżniać. Jedziemy na tym samym wózku i myślę że wszelkie waśnie dotyczące głupot powinny być teraz odłożone.

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Andrzej3 napisał:

To masz jeszcze małą wyobraźnię .... U mnie teraz klient jedzie. Jednym idzie lepiej, innym gorzej ___ ale taki czas, nikt nie narzeka.

 

No ale takie podejście wybiórcze. Stempel, zaświadczenie, rachunek też niech sobie sam wystawi!

A brać cudzy dowód w łapy to mniejsze zagrożenie, a cudze pieniądze to minimalna szansa podłapania nie wspominając o obrzydzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iamthelaw napisał:

sprawy polityczne nie powinny nas poróżniać

 

Nie powinny. Oczywiście pod warunkiem, że się nie mówi źle o PIS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iamthelaw napisał:

 Nie patrzcie w telewizję tylko rozglądajcie się wokół siebie. 
 

Człowieku !!!

 

Ja od 16 lat wiadomości w TV (wyjątkiem są ważne wydarzenia) nie oglądałem, z wyjątkiem kiedy się zapomniałem, więc rozglądam się wokół siebie  :yeah:

No i skłamałem ...

Nie oglądam wiadomości od 8 lat. Przez 8 (tych do 16) wcześniejszych oglądałem w wiadomościach tylko pogodę. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecher - a za dzieciaka dziennik TV oglądałeś?

Bo jak tak to spokojnie możesz wrócić do oglądania TVPIS - jakiejś wielkiej różnicy nie zauważysz - szybko powinieneś przyswoić.

Oczywiście drobne różnice są. Np. Urban w dzienniku czasami mówił prawdę. Obecny reżim nie popełnia już tych błędów :)

 

A w ogóle co się tak z tą pracą obawiacie?

Np. dzisiaj naczelnik państwa stwierdził, że wybory się odbędą. Czyli cały ten wirus taki straszny nie jest. Nie przesadzajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blakop napisał:

Mecher - a za dzieciaka dziennik TV oglądałeś?

Oglądałem nie tylko wiadomości.

 

Należałem nawet  do klubu "niewidzialnej ręki"  :$

Teraz niewidzialna ręka steruje faktami podawanymi w wiadomościach. 

Nie tak dawno opluwali Orkiestrę Owsiaka, a teraz przyjmują od niego pomoc bez mrugnięcia. A ojciec (ten od grzybów zakłamany) dostał od nich tyle kasy i jakoś nie chce im się odwdzięczyć. No tak, bo jemu się te pieniądze akurat należały.

 

To nie ci od Owsiaka kupili prawie połowę (jak nie więcej) respiratorów w tym kraju ?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, markes30 napisał:

i już nie musimy wsiadać do 90% pojazdów.

a jak sprawdzisz działanie wspomagania hamulcy ( serwo ) ? jak sprawdzisz czy dźwignia i zapdaka uruchamiająca hamulec działa prawidłowo ?  jak sprawdziśz mocoowanie koła kierownicy ( ruchy osiowe i promieniowe )? jak sprawdzisz  stan pasów bezpieczeństwa i czy się zapinają ? moocowanie foteli ?  wymieniac dalej ?  nie da się wykonac badania nie wsiadając lub conajmniej nie wchodząc do poajzdu . chyba ,że piszesz o przyczepach to zgoda .

 

8 godzin temu, Bartek24 napisał:

możemy tylko używać środków doraźnych i liczyć, że wirus nie trafi na nas

tak samo jak sprzedawczyni w sklepach , policja , służby medyczne , straż , kierowcy ciężarówek ( ktoś żarcie i srajtaśmę musi nam dostarczyć ).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli klient zaraża nie mając maseczki  to zostawia bakterie i na kierownicy  i w tapicerce i na wszystkim na co kicha, chucha, dmucha  - jednak nie na moje nerwy obserwować jak klient porusza się po linii - podejmuje to ryzyko i jadę osobiście po linii, a po każdym kolejnym - staram sie odkażać miejsca, w których klient przebywał - tyle mogę - dbam, żeby w biurze obsługi nie było kilku na raz, namawiam do płatności zbliżeniowych, czasem zwracam uwagę na zachowanie - tyle mogę

Drażni mnie bardzo znieczulica młodszych pokoleń - nie mają chwili żeby dziadkom, rodzicom auto na przeglad podstawić - może to celowe :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, nesiasps napisał:

może to celowe

Może cały ten koronawirus celowy....

Lub niechcący ,kolejny "Czarnobyl"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie plądruje Europy przypadkiem to każdy w miarę świadomy człowiek powinien rozumieć. Jest tu dokładnie z tego samego powodu co wojny, konflikty i reszta tego badziewia na którym elita tego świata kosi grubą kasę. Taki jest już świat że pieniądz rządzi i będzie to robił nadal.

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Badanie techniczne w czasie kwarantanny

Odnosząc się do tytułu ...

 

Toż to teraz kilkadziesiąt tysięcy kary za opuszczenie miejsca kwarantanny, więc raczej mało kto się zdecyduje na przyjazd w czasie kwarantanny :evil: (taki żart)

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.