Skocz do zawartości

Badanie techniczne w czasie kwarantanny


Sucre9

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi na kwarantannie, których trzeba pilnować, by nie wychodzili z domu.

Prościej byłoby chociaż połowie porobić testy. Jednak nie bo nawet ci chcą czy powinni mieć czekają w kolejce. Bo nie ma tyle testów co na zagranicą. 

Dlatego robi się u nas ze 100 razy ich mniej. Ale dla rządu jakoś natychmiast się znalazły.

A są ludzie chcący nawet zapłacić.

 

Więc rząd nie chce przyznać jaka jest skala chorych, byle wybory były w terminie. Czyżby wiedzieli, że w innym czasie "urzędujący" by przegrał z kretesem ?

 

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dlaczego? Wirus biedoty i dyktatury się nie ima. Największe spustoszenie w państwach wysoko rozwiniętych sieje. No jeszcze pozostały kraje, na czele których stoją pół bogowie.

Sam popatrz na mapę/tabelkę i przeanalizuj sobie, kto znajduje się w jakim zbiorze.

Już nie mówiąc, że takie pipidówy jak Szwajcaria, Austria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mecher napisał:

 

 

Więc rząd nie chce przyznać jaka jest skala chorych, byle wybory były w terminie. Czyżby wiedzieli, że w innym czasie "urzędujący" by przegrał z kretesem ?

 

Następny co chce przyłączyć się do hien i wielbicieli Urbana typu Leski, Blackop ? Przecie prezydent a nawet kaczor zapowiedzieli, jeśli stan jaki jest się utrzyma to wyborów nie będzie. Zapewne jak by teraz ogłosili stan wyjątkowy, to oznaczałoby ograniczenie wolności, krzyczała by opozycja, zgodnie z narracją godną Urbana i jemu podobnych.

  • Lubię 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hieny to są ci który mimo ogłoszenia stanu epidemiologicznego, uparcie twierdzą że nic się nie dzieje i wybory mogą się odbyć, narażając obywateli.

No sorry ale to nie ja ogłosiłem stan zagrożenia i nie ja podczas wywiadu obmsarkałem innych. Dobry przykład dla głosujących  :OK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz postów, czy nie rozumiesz co piszę ?  Wyborów nie będzie , jeśli ten stan, który mamy, utrzyma się.

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
  • Lubię 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę się odbędą, więc czytam i rozumiem :yeah:  

 

A za cytowanie poprzedzającego postu w całości nagroda. Bo regulamin tez trzeba czytać i choć trochę rozumieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa.. a słońce świeci i jest radośnie...

 

 

A to takie forum, dwa ostrzeżenia , bo lubimy swoich a jak innych obrażają to jest ok.

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd nie decyduje czy wybory się odbędą czy nie. Muszą być spełnione warunki,ogłoszenie stanu wyjątkowego a następnie sejm 2/3 głosów, ma prawo ogłosić przesunięcie terminu wyborów. 

Edytowane przez Tomasz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co głosowanie, jak wasz kurdupel już wydał rozstrzygnięcie?

W sumie prościej by było żeby darować sobie te wybory i niech też powie kto będzie prezydentem.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że stać Was na dużo głębsze żarty. 

Chyba że domowa izolacja tak działa na dłuższą metę. 

Zdrowia - diagności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro terminy decyzji administracyjnych mają zostać wydłużone to możliwe, że ważność badań również zostanie w ten sposób rozstrzygnięta;) trudne czasy i trudne decyzje - należy się skupić na problemie zasadniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mecher napisał:

 Bo regulamin tez trzeba czytać i choć trochę rozumieć :wink:

Szkoda tylko,że  na forum -jak wszędzie są równi i równiejsi.

Regulamin

 

IT.NORCOM [FORUM] 

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani Koledzy! Moi Przyjaciele! Wytłumaczcie mnie proszę co  mają badania techniczne do wyborów?

Dziękuję z góry za merytoryczne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólny mianownik obu zdarzeń to słowo klucz, czyli TERMIN. Czy badanie/wybory można w związku z obecną sytuacją przesunąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w okolicy jedna skp reklamuje się a fb, że na telefon przyjeżdżają po auto do klienta, zrobią badanie, zdezynfekują i odprowadza auto pod dom i to wszystko w cenie badania, w trosce o zdrowie klienta😀

4 minuty temu, Grzegorz Łódź napisał:

co  mają badania techniczne do wyborów

To, że jak wygra obecny Prezydent to bez wahania podpisze każda ustawe, która wymyśli PiS odnośnie SKP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek24 napisał:

 

To, że jak wygra obecny Prezydent to bez wahania podpisze każda ustawe, która wymyśli PiS odnośnie SKP. 

 A co się wydarzyło 14 grudnia 2018 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartek24 napisał:

U nas w okolicy jedna skp reklamuje

Jak parę tygodni temu napisałem,że będą pojawiać się SKP które w gratisie będą dawać maseczki to moderator usunął mój post....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wadi napisał:

14 grudnia 2018 roku ?

Wtedy było przed serią wyborów, to się prezes wycofał, a teraz już nie będą mieć żadnych hamulców. Chyba, że koronowirus. 

4 minuty temu, Grzegorz Łódź napisał:

moderator usunął mój post....

A dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.