Skocz do zawartości

Zdublowany numer dowodu rejestracyjnego


Czolgista

Rekomendowane odpowiedzi

No i zobaczcie im wolno się pomylić i nawet nie muszą tego naprawiać 😁 a diagnosta to musi być alfa i omega, trzeba faktycznie zacząć zakładać koszulę i krawat do pracy tak jak mi radził prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Paprock napisał:

Nie rozwijać wątku ciuchów

Nie poruszał bym wcale tego tematu gdybym wiedział że to problem:) niestety ale nasz wizerunek reprezentuje firmę więc trzeba się dostosować do jej wymagań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest temat rozpoczęty i tam można wałkować stroje robocze. Chodziło mi, żeby w 'zdublowanym dowodzie' nie mleć niepotrzebnie odzienie wierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

@michal_k minęło ponad 30 dni od złożenia kwitów, a z WK zero odzewu... Czy to normalne w takich przypadkach? Jeśli tak to na jaki czas oczekiwania trzeba się nastawić, zdążę jeszcze w tym sezonie coś pojeździć czy nie? :)

Edytowane przez Czolgista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Czolgista napisał:

minęło ponad 30 dni od złożenia kwitów, a z WK zero odzewu...

Literalnie mają 30 dni, a sprawy szczególne skomplikowane 60. Możesz składać ponaglenie z powodu bezczynności.

26 minut temu, Czolgista napisał:

Czy to normalne w takich przypadkach? Jeśli tak to na jaki czas oczekiwania trzeba się nastawić

Sprawy błędów w CEP, połączonych pojazdów itd. ciągną się miesiącami, jeśli nie latami. Literalnie jednak WK powinien informować Cię, że nie załatwi sprawy w terminie (choćby z powodu CEP-a) i wskazywać nowy termin załatwienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michal_k napisał:

Literalnie jednak WK powinien informować Cię, że nie załatwi sprawy w terminie (choćby z powodu CEP-a) i wskazywać nowy termin załatwienia sprawy.

Hmmm... I rozumiem, że przez bliżej nieokreślony czas nie mogę użytkować pojazdu?

To jeszcze takie pytanie. Jak przy pierwszym podejściu zostałem wysłany do WK, gdzie jest zarejestrowany ten pojazd to słyszałem rozmowę  naczelnik tamtego WK - kobieta z mojego WK. W tej rozmowie naczelnik stwierdził, że urząd mimo wszystko może wymusić na programie rejestrację pojazdy, a wyjaśniać sytuację dopiero potem - gdy pojazd jest już zarejestrowany. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Czolgista napisał:

rozumiem, że przez bliżej nieokreślony czas nie mogę użytkować pojazdu?

Składaj skargę na bezczynność - ponaglenie.

59 minut temu, Czolgista napisał:

Czy to prawda?

Nie da się łatwo odpowiedzieć na to pytanie - CEP zachowuje się "różnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z kronikarskiego obowiązku napiszę, że operacja się udała pacjentu umarł zdrowy.

Generalnie pojazd został zarejestrowany, ale pani urzędnik z cierpieniem wypisanym na twarzy, po "przegranej" z petentem tak na odwal się zarejestrowała ów pojazd, że pole P.2 jest puste... Właściwie to na PC nie zgadza się zupełnie nic. Tylko marka, nr ramy i nr rej, choć wszystkie brakujące i właściwe dane były wypisane na dołączonym do wniosku o rej. zaświadczeniu z BT.

O karze póki co nikt się nie zająknął i oby tak zostało. Dla potomnych, jeśli ktoś ma jeszcze taką wiekową umowę jak jak (sprzed 2020r.) i urzędnik chciałby mu wykręcić wała w postaci kary za nie przerejestrowanie to należy się powołać na art. 189c KPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.