Skocz do zawartości

Zawieszone badania techniczne


michal_k

Rekomendowane odpowiedzi

Dz.U. 2020 r. poz. 577 - do dnia 31.05.2020 r. zawieszenie obowiązku wykonywania badań (nie dotyczy pojazdów, którym termin badania skończył się przed dniem wejścia w życie ustawy, czyli 02.04.2020 r.)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost odwrotnie. Przedwczoraj dostałem informacje ze starostwa, że dotarło do nich jakieś pismo z Ministerstwa Infrastruktury, w którym Ministerstwo prosi, aby stacje nie zawieszały działalności oraz aby na stronach urzędowych starostwa zamieść informacje, które stacje w starostwie pracują i w jakich godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko,że w godzinach 10-12 przyjmujemy tylko osoby ,które ukończyły 65 lat.

Edytowane przez Grzegorz Łódź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal_k nom to ci się udał żart ;)

Dzwonię dziś z mojego telefonu do siostry "cześć jestem w pracy i gdzieś zawieruszył mi się telefon, jak możesz to zadzwoń do mnie". "Dobra zadzwonię". Rozłączyłem się i po chwili oddzwania  ;D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Paprock napisał:

Nie! Nie! W tych godzinach nie obsługuje się młodszych.

A młodsi mogą obsługiwać, czy tylko diagności 65+ mogą obsługiwać w tych godzinach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz Łódź napisał:

przyjmujemy tylko osoby ,które ukończyły 65 lat.

 

Nie osoby tylko pojazdy :P Czyli mój Moskwicz z 1954 r. się łapie ;)

Edytowane przez michal_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna osoba która pojawia się na stacji pyta: "zrobi mi Pan przegląd? " nie do końca wtedy jestem pewien po co ktoś do mnie przyjechał :x
No gdyby to była jakaś Pani ok 25 lat to można by się było pokusić o chwilową zmianę profesji, ale tych co mają 65 lat... 9_9

Edytowane przez dominik_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dominik_z napisał:

Nie jedna osoba która pojawia się na stacji pyta: "zrobi mi Pan przegląd? "

Jak co chwila jakieś ograniczenia, zamykania, to nie ma sie czemu dziwić

 

Miałem fryzjera umówionego na piątek, bo takie kolejki i poszło się j....  Będzie siwy hipis :roll: Albo maszykę trza kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z łaski i po znajomości załapałem się jako ostatni klient - fryzjerzy zejdą do "podziemia" - do czego to doszło 

Tak troszkę obciąłem się "na zapas" - czyli prawie na kolano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam nagły wzrost cen maszynek do włosów :wtf:

Ewentualnie nowa promocja na co niektórych  SKP... 
"Do każdego badania strzyżenie damskie lub męskie GRATIS" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, dominik_z napisał:

Wyczuwam nagły wzrost cen maszynek do włosów

I będziemy "samoukami" i to w różnych dziedzinach, oczywiście za zasługą internetu. (tu będzie rozwijał się biznes- korepetycje,szkolenia itp.)

Np.

https://www.youtube.com/watch?v=23Khiv1F_4o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, michal_k napisał:

zawieszenie obowiązku wykonywania badań

A ja, w związku z ciągłą presją (warsztat)  zastanawiam się czy można zawiesić badanie na kilka godzin lub kilka dni bo nie jestem fajnym chłopcem i ciągle mam pod górkę.  Program na którym pracuję umożliwia taką opcję.  Literalnie jakoś nie znajduję przeciwwskazań a wiem o takich przypadkach przy których takie zawieszenie badania  to byłaby błahostka. Nie chcę zmieniać pracy tylko wyjść cało i godnie z opresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.