Skocz do zawartości

Pomoc w doborze programu


Marcin05121982

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Andrzej89 napisał:

Masz na myśli dostęp do homologacji z poziomu tego programu?

Z poziomu programu to raczej nie, ale jest oddzielna " apka "- homologacje : :smile:

ITS.JPG.de4c2aab9c3f7db88b4aa00d383fc609.JPG

Tak wygląda ikonka, co do instalacji poczytać lub zadzwonić do ITS :

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/14903-volkswagen-transporter/&tab=comments#comment-279884

 

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrzej89 Razem z patronatem instaluje się skrót Homologacje, albo na pulpicie albo w folderze programu. Tam masz właśnie dostęp do homologacji. Przydatna rzecz.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że te "homologacje" to działają jak chcą, przynajmniej u mnie na stacji. Ostatnio się tym bawiłem wstukując przykładowe numeru homo z samochodów stojących na warsztacie i znalazło chyba 2 na 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dostęp do Katalogu  Marek I Typów Pojazdów homologowanych w Polsce w wersji elektronicznej która jest udostępniona w cep , ostatnio  jest to też w B 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczysz tam wielu aut homologowanych na rynki zachodnie. Ale wszystko co krajowe tak. W pewnym uproszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to jest katalog który kiedyś sprzedawał its i on też jest odpowiedzialny za wersje elektroniczna ktora jest  darmowa, tylko kwestia pobrania z cep, rozporzadzenie z

 2016 określa jakie dane i kto ma je przekazywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym kto prowadzi katalog i jakie dane to d.2016 poz 483 i 651 i art 80bh ustawy prd , pozostaje kwestia oprogramowania żeby możliwe bylo pobieranie danych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czolgista napisał:

działają jak chcą,

Spróbuj wpisać (przykład ze zdjęcia Kolegi @smaug)

e13*2007/46*1637%

Na tabliczkach czy w Dr numer nie musi być kompletny. Dodając znak % znajduje program wszystkie numery homologacji z różnymi końcówkami. Do Ciebie należy znalezienie tego pasującego do pojazdu.

  • Piwo 2
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, wrc69 napisał:

Dodając znak % znajduje program wszystkie numery homologacji

@wrc69 ( hasło : " sezamie otwórz się " - wyciekło );D

:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od programu w jednym będzie % w innym * albo programista tak ustawi ze zawsze na końcu będzie znak % którego nie widzimy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, nie mam tego na komputerze, jedynie patronat + jakiś cepik uploader który nawet nie wiem do czego służy.

Zadzwoniłem na infolinię od programu to trafił się Pan co nie chciał nic pomóc tylko powiedział że na stronie pan znajdziesz program oraz przy instalacji sobie zaznaczysz i się zainstaluje.

 

Spojrzałem też na to "Główny katalog programu/katalog "INSTALUJ"/setup_CEPIK2" ale to chce instalować tylko ten cepik uploader który już jest zainstalowany. Nic no, szkoda trochę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Andrzej89 napisał:

 

Spojrzałem też na to "Główny katalog programu/katalog "INSTALUJ"/setup_CEPIK2" ale to chce instalować tylko ten cepik uploader który już jest zainstalowany

puść dalej i zobaczysz co zainstaluje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aboz rano zadzwoniłem na infolinię do innej osoby i dostałem praktycznie takie info jak ty podajesz ale mówił żeby zainstalować update_CEPIK2 i nie patrzeć na to że tytuł ten sam. Zainstalowane i cyk fuch - mam homologacje ITS :) 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.