Skocz do zawartości

Wpis w uwagach


szef

Rekomendowane odpowiedzi

Wypisywałem w uwagach usterki klientowi i miał ich około 26 (chciał szczegółówo) nie zostały one wydrukowane w zaświadczeniu (zbyt dużo miejsca prawdopodobnie ) . Jak mam mu to wydrukować aby dostał to co chce :?::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmniejsz czcionke wydruku uwag ?

Pownno pomóc. No i nie wolno - przy takiej ilości uwag - dawać zbyt wielkiej ilości enterów (znaków końca linii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam taki sam problem z danymi technicznymi. Zamiast danych program wpisuje jakieś niedokończone zdanie, ale zdarza sie to rzadko i ponownie wypełnienie tabelki z danymi z reguły pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam taki sam problem z danymi technicznymi. Zamiast danych program wpisuje jakieś niedokończone zdanie

Nie możemy dojśc do tego, w jakich sytuacjach ten błą konkretnie się pojawia. Szukamy, szukamy - i nic. Ale błąd jest - i nie jesteś pierwszym, który to zgłasza.

 

Może każdy z użytkowników napisze tu coś o nim a mnie oświeci po czymś takim ? Piszcie śmiało - będę "dźwięczny" !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek, że po pisaniu danych w uwagach ( dane techniczne) i kliknięciu kopiuj do uwag po wydrukowaniu okazało się że nie są wypełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że w 99% przypadków ten błąd nie występuje. On może zaistnieć tylko w ściśle określonych warunkach. Tylko - jakich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.