Skocz do zawartości

SI CEP - kłopoty z certyfikatem VPN


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, jarek1 napisał:

 

TOMCIO WRÓCIŁEŚ ? Górniku

 

 

 

Od czasu do czasu jestem w końcu weekendy mam po 7-8 dni ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, grzes522 napisał:

Cisco,  nie działa ponoć w całym kraju

Nie działa i na razie nie będzie działać, takie info z help desku. Trzeba przejśc na AnyConnect i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale u mnie działa bez żadnego problemu. Nie podmieniałem certyfikatów.

Cisco AnnyConnect. Windows 7 Pro.

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim . Może jest ktoś na forum kto używa VPN Client i Windows 7 i ma połączenie z CEPiK ? Jeżeli tak to niech napisze jak to uczynił . Ja widać niedouczony jestem bo  wgrywając te certyfikaty w sposób różny  połączenia uzyskać nie potrafię . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, radekd2 napisał:

Nie wiem dlaczego ale u mnie działa bez żadnego problemu.

Ja pisałem o VPN Client, nie o AnyConnect.

14 minut temu, peter7007 napisał:

Dzień dobry wszystkim .

Już pisałem wcześniej ale powtórzę. Na tą chwilę VPN Client nie działa i nie będzie działał. Trzeba zainstalować nowszy AnyConnect, wtedy po wgraniu tych trzech certyfikatów połączymy się z cepikiem. Taka inf otrzymałem z help desku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli VPN Client działa . Na jakim Windows i czy z wgraniem tych trzech certyfikatów czy bez , jeżeli z wgraniem to w jaki sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Orzel napisał:

skonfigurowałby mi anyconnect przez teamviever ?

Zadzwoń do help desku 42 253 54 54 i zrobią Ci to za darmo, tak jak mi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - PILNIE szukam komputera z Windows 7, certyfikatem VPN wydanym PRZED listopadem 2019 r. oraz problemami z połączeniem do środowiska CEP oczywiście.

Proponuję kontakt PW do mojej skromnej osoby, z podaniem numeru telefonu do siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peter7007 napisał:

Ale zadziałał tak "sam z siebie?

Wgrałem certyfikaty - nie pomogło. 

Po kilku godz. wyłączyłem i włączyłem kompa - wtedy zadziałało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rano VPN Client nie zadziałał telefon do help dyssk wgrali Cisco bo nie wiedza co z VPN Client , tylko teraz nie można otworzyć przeglądarki trzeba rozłączyć cisco , twierdzą ze to problem internetu lub sieci , może miał ktoś taki problem ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPN Client działa po wykonaniu importu certyfikatów podanych przez ITS, wykonać kolejne kroki :

 

1. aktualizacja programu patronat

2,. pojawi się w folderze C/CEPIK2/CERT_VPN, pojawią trzy certyfikaty

3. uruchamiamy program VPN client, klikamy na import, wybieramy po kolei te trzy certyfikaty i instalujemy do programu 

4 DZIAŁA.

:hooray:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, cezary napisał:

VPN Client działa po wykonaniu importu certyfikatów podanych przez ITS, wykonać kolejne kroki :

 

1. aktualizacja programu patronat

2,. pojawi się w folderze C/CEPIK2/CERT_VPN, pojawią trzy certyfikaty

3. uruchamiamy program VPN client, klikamy na import, wybieramy po kolei te trzy certyfikaty i instalujemy do programu 

4 DZIAŁA.

:hooray:

 Dziękuje bardzo :564:. VPN Client działa po imporcie tych trzech certyfikatów do programu. Program Stacja SQL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.