Skocz do zawartości

Autolaweta


Bboda202

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Diagnosta wymaga zaświadczenia od zakładu który ten najazd zamontował

 

Tylko przy zmianie rodzaju pojazdu jest to wymagane.

Zmień diagnostę, a na tego napisz doniesienie do WK za wykonywanie czynności niezgodnie z przepisami, jeśli jest tak jak mówisz.

Takie osoby nie powinny wykonywać zawodu i ponosić wszelkie, jak najbardziej srogie konsekwencje swoich działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, blakop napisał:

ponosić wszelkie, jak najbardziej srogie konsekwencje swoich działań.

 

Nie poniosą, bo badanie nie zostało wykonane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu bardziej widział pole do popisu dla członków OSDS. Zdyscyplinować, uświadomić i namówić na członkostwo celem podniesienia wiedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Bboda202 napisał:

(...) wrucił wrócił z podbitą pieczątką przegląd jest

Jeżeli " nie było " ZK,  to nie wierzę w żadną " prawdziwą " pieczątkę, no chyba, że na koniec wrzucisz fotkę DR - tak dla potwierdzenia , postu wyżej. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że zbyt dużo było kręcenia w tym temacie, poza tym nie chce mi się wierzyć w aż taką dysgrafię, na moje oko to trollowanie. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, blakop napisał:

kłopoty powrócą za rok ze zdwojoną siłą.

 

Może powrócą wcześniej. Jak trafi na kumatego policjanta to będzie miał zatrzymany DR za niezgodność danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, michal_k napisał:

Jak trafi na kumatego policjanta

Z tym może być problem 🙂. Nie żebym coś do nich miał ale jak już to opowiem dzisiejszą sytuację mojego kolegi. Kolega kupił auto z instalacją LPG które jak się okazało miało zatrzymany w Cepiku DR za "Zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu". Padre nie dostał żadnego pokwitowania ani info od sprzedającego że auto miało jakieś zdarzenie a że kupił je na handel to sprawę chciał przed sprzedażą wyprostować...I tu zjawia się właśnie nasza policja 🙂bo kolega by wiedzieć za co DR był dokładnie zatrzymany (bo bez tego wchodzi tylko w grę badanie powypadkowe i wymiana zbiornika LPG) udał się na komisariat celem pobrania duplikatu skierowania,na co pan policjant wysłuchawszy jego  historii że auto jest całe i w swietnym stanie nie wstając zza biurka DR odblokował... Na gębę,bez badania i to jeszcze w mieście stołecznym taka oświecona brać takie numery funduje.

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bboda202 napisał:

I problem rozwiązany pojechał kolega i wrucił z podbita pieczątka

Może kolega bardziej spodobał się diagnoście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blakop napisał:

Albo żona pojechała z tym dowodem 😁

I to było najdłuższe badanie jakie w swojej karierze wykonał ten diagnosta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.