Skocz do zawartości

mercedes W140


mackauto

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.

Zrobiłem pierwszy przegląd W140 z 1991roku. Angielski dowód rejestracyjny, ale kierownica po lewej. Z dowodu i tłumaczenia odczytałem datę I rejestracji - 01.01.2003 i tak wprowadziłem. CEPIK odrzyca mi przyjęcie pre-rejestracji z komunikatem " pojazd starszy niż 15 lat. Zweryfikuj wprowadzoną datę pierwszej rejestracji pojazdu za granicą i ponów komunikat"  Pomóżcie proszę, co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norcom. Próbowałem dwa razy przesłać i odrzuca.

Norcom, SQL

Dzięki, poszło za czwartym razem. Wcześniej miałem sytuacje tak jak u Ciebie. Tym razem raz , drugi i nic więc myslałem, że jakis błąd albo w dokumentach , albo ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mackauto napisał:

Zrobiłem pierwszy przegląd W140 z 1991roku.

i

Godzinę temu, mackauto napisał:

Z dowodu i tłumaczenia odczytałem datę I rejestracji - 01.01.2003 i tak wprowadziłem.

Mam cichą nadzieję, że to był diesel, bo jak benzyna to słabo widzę wyniki analizy spalin odniesione do " warunków technicznych" wynikających właśnie z daty pierwszej rejestracji. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, leski66 napisał:

i

Mam cichą nadzieję, że to był diesel, bo jak benzyna to słabo widzę wyniki analizy spalin odniesione do " warunków technicznych" wynikających właśnie z daty pierwszej rejestracji. :silent:

benzyna 4,2. spaliny w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mackauto napisał:

(...) spaliny w normie

Skoro Pan diagnosta tak twierdzi to git :ok:smile:

Jeszcze mam takie..... malutkie maluteńki pytanko :

- czy tematowa S-ka posiadała  numer Vin czy numer rozpoznawczy ? ( " broń Boże " ..., żeby nie zostało to odebrane, że prowadzę " jakieś śledztwo " - ale tak dla samego siebie chciałbym wiedzieć ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 17:48, leski66 napisał:

- czy tematowa S-ka posiadała  numer Vin czy numer rozpoznawczy ?

vin - podstawa siedzenia prawa strona

W dniu 18.06.2020 o 18:20, Paprock napisał:

A mnie ciekawi, co powędrowało do pozycji 36 dokumentu identyfikacyjnego?

odpowiem pytaniem na pytanie. Skoro S-ka z przebiegiem 140000 km z dwoma katalizatorami ma spaliny w normie, to co diagnosta powinien wpisać w pozycji 36 DIP? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak się nie robi. Ale OK, skoro nie zaspokojono mej próżności, to nic nie szkodzi. Poczytam instrukcję, co tam być powinno i sam się zaspokoję. :what: :evil::what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 18:20, Paprock napisał:

mnie ciekawi, co powędrowało do pozycji 36

zawsze można wpisać 

katalizator regulowany, z sondą λ, katalizator nieregulowany albo bez sondy λ, z filtrem FAP/DPF albo bez filtra FAP/DPF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 14:20, mackauto napisał:

Skoro S-ka z przebiegiem 140000 km z dwoma katalizatorami ma spaliny w normie, to co diagnosta powinien wpisać w pozycji 36 DIP? 🙂

W dniu 18.06.2020 o 17:10, mackauto napisał:

benzyna 4,2. spaliny w normie

:lol: ;D ;D

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.