Skocz do zawartości

Historia pojazdu - wydruk danych.


radekd2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

podczas wykonywania BT mogę podejrzeć dane z historiapojazdu.gov.pl. Po pobraniu danych chce je wydrukować ale podgląd wydruku otwiera się w przeglądarce IE i wszystkie pola są puste. W załączeniu przykład.

Nie wiem gdzie tkwi błąd. Czy IE nie potrafi wyświetlić prawidłowo pdf? Jeżeli tak to jak zmienić w StacjiSQL domyślną przeglądarkę?

Pozdr. R.

przykład.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Windows 7 i w systemie mam ustawione, iż domyślnie pdfy otwierane są przez AR.

TYLKO StacjaSQL otwiera je przez IE :(

EDIT:

Uściślę problem:
W badaniu technicznym po kliknięciu na przycisk "Historia - CEPiK" otwiera się okno z danymi pojazdu. U mnie jest to okno programu Internet Explorer. Dane są wyświetlane prawidłowo.
W tym oknie klikam na "Pobierz PDF". Pobrany pdf otwiera się w kolejnym oknie programu IE jest on już nieprawidłowo wyświetlany - bez danych pojazdu. Jak w załączniku na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekd2 napisał:

U mnie jest to okno programu Internet Explorer

U mnie okno programu AR i drukuje się poprawnie. Zapewne trzeba coś zmienić w ustawieniach programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w ten sposób, zaznacz cokolwiek następnie naciśnij na zaznaczonym prawy klawisz , wybierz "Drukuj"  jak nie wybierzesz drukuj zaznaczone to wydrukuje Ci wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, danielg539 napisał:

U mnie okno programu AR i drukuje się poprawnie. Zapewne trzeba coś zmienić w ustawieniach programu.

Tylko co zmienić?

17 godzin temu, Yeti napisał:

Spróbuj w ten sposób, zaznacz cokolwiek następnie naciśnij na zaznaczonym prawy klawisz , wybierz "Drukuj"  jak nie wybierzesz drukuj zaznaczone to wydrukuje Ci wszystko.

Ale wtedy drukuje stronę internetową, a mi chodzi o pobranie i wydruk oficjalnego raportu z CEPiK.

Chyba będę musiał poprosić o pomoc Pana Norberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Yeti napisał:

Spróbuj w ten sposób, zaznacz cokolwiek następnie naciśnij na zaznaczonym prawy klawisz , wybierz "Drukuj"  jak nie wybierzesz drukuj zaznaczone to wydrukuje Ci wszystko.

Właśnie, tak ja też robię i drukuje wszystko. Mi "strony internetowej" nie drukuje mam sam raport.

Edytowane przez yatsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi drukuje stronę internetową.

Teraz robię tak:
Klikam prawym klawiszem myszy na przycisk "Pobierz PDF" i wybieram z menu "Zapisz element docelowy jako..." i teraz pobrany pdf jest OK. Trochę pokręcone ale działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, radekd2 napisał:

klawiszem myszy na przycisk "Pobierz PDF" i wybieram z menu "Zapisz element docelowy jako..." i teraz pobrany pdf jest OK

To chyba taka przypadłość nowszych wersji Windowsa i aby coś wydrukować trzeba to zapisać, bo drukowanie z podglądu zmienia formatowanie i albo coś ucina albo drukuje z widokiem oka przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielg539 napisał:

To chyba taka przypadłość nowszych wersji Windowsa

Jak napisałem wcześniej mam Windows 7 więc nie można mówić, iż jest to nowsza wersja :)

Długi czas działało wszystko OK. Jak dobrze pamiętam, to dopiero od kilku miesięcy mam ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

A dokładniej ?

co takiego niezwykłego jest że w 2014 - 193/196 tyś

                                                        2015 - 214/215 tyś

                                                        2016 - 228 tyś

                          a w marcu tego toku 272 tyś  ?  no rośnie stan licznika, miał maleć ? A może, że od 2016 nie ma podanego przebiegu w Szwecji ?

Wiem, żem stary, dlatego jaśniej proszę ...

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek8340ale po co wrzucasz załączniki o wielkości 2 MB i 4 MB (ten skasowałem)  z mało istotną zawartością :?: 

Moje w temacie mają 69 kB i 93 kB i są wystarczająco czytelne.

Później jest płacz, że limit załączników jest wyczerpany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.