Skocz do zawartości

Problem ze zmianami


Jonek13

Rekomendowane odpowiedzi

F567Witam. Mam problem z przeglądem. W maju kupiłem sprintera przyszedł czas na przegląd a nikt nie chce mi podbić a już mówię dlaczego. Samochód ten z salonu w 2006 wyjechał jako 2osobowy blaszak. W 2009 przyjechał do Polski i na zlecenie Pana od którego kupiłem został przerobiony(nie wiem przez kogo żadnych papierów na to nie ma) a mianowicie że sklejki została zrobiona ściana grodziowa i wstawiona 4 osobowa kanapa czyli łącznie 6 miejsc a w dowodzie jest 5. I właśnie to jest jeden z powodów drugi jest taki że to nie jest solidna przegroda i nie może tak być i 3 że diagnosta uznał ze jak on był blaszak to nie ma wzwocnien pod ten drugi rząd siedzeń i żebym mu potwierdzenie z serwisu dał że jest wzmocnienie. I byłem w serwisie nie mają takiej informacji bo nie zbierają takich rzeczy. W wydziale komunikacji jakiś kompetentny pan na moje pytanie co zrobić w. Takiej sytuacji powiedział żeby słuchać diagnosty bo on jest tylko od papierów które dostanie od diagnosty. I nie wiem co dalej zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat z tymi zmianami. Jeżeli dało by radę to najlepiej wstawić w drugim rzędzie 3 miejsca siedzące, żeby razem było 5, jak w DR. Założyć przegrodę, taką jaka powinna być i wstawić szyby boczne dla drugiego rzędu siedzeń. Wtedy nie będzie trzeba nic zmieniać w papierach. Tylko kwestia, czy te siedzenia w drugim rzędzie moga być zamontowane. 

Edytowane przez Bartek24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechać na stacje gdzie owe zmiany zalegalizowano, i dowiedzieć się co i jak zrobiono. Można też zadzwonić.

Ja np. zawsze dzwonię na stację gdzie nabijano nowe nadane cechy, jeśli nie mogę się ich doszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja odnoszę wrażenie, że ostatnie tematy poruszane na tym forum służą aby w przyszłości wykorzystać do "polepszenia jakości badań" przez samych zainteresowanych zmianami......

Potem będzie- no co przecież sami diagności mówią,że jest aż tak bardzo źle,dlatego zmiany konieczne i to na naszych zasadach.Diagności mają w tym temacie najmniej do powiedzenia bo to diagności zasłużyli sobie na to......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jonek13 napisał:

Dowód jest nowy bo tamten się skończl i pieczątek z 2008 itd nie mam

To zobaczyć sobie na "historii pojazdu"

Pokaże która stacja zmiany zrobiła, jeśli takowe rzeczywiście zalegalizowano

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.