Skocz do zawartości

Nowa wersja SQL 12.0.4100.1 - pytanie


yatsek

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie dowiedziałbym się czegokolwiek więcej na temat planowanej zmiany oprogramowania. Info jakie dostałem na pocztę (jak chyba każdy - większość użytkowników SQL) jest bardzo ogólne. Na razie w lewym dolnym rogu wyświetla mi się nowa wersja na czerwono i po kliknięciu w nią pojawia się informacja że mam nie aktualny program. SKP działa od 2017r w informacji od Państwa było napisane, że oprogramowanie "poniżej 2014r" nie będzie aktualne więc jak to jest? Pytam na Forum gdyż może zainteresuje to też innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne idzie o regulację prawną umożliwiającą od dnia 04.10 br. odblokowanie przez SKP wirtualnie zatrzymanego DR.

Edytowane przez biker100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, w programie STACJA SQL w lewym dolnym rogu na czerwono pokazuje się wersja MS-SQL. Pojawia się komunikat "Posiadana wesja MS-SQL jest nieaktualna.

W jaki sposób mogę to zaktualizować? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 08:48, yatsek napisał:

Chętnie dowiedziałbym się czegokolwiek więcej na temat planowanej zmiany oprogramowania. Info jakie dostałem na pocztę (jak chyba każdy - większość użytkowników SQL) jest bardzo ogólne. Na razie w lewym dolnym rogu wyświetla mi się nowa wersja na czerwono i po kliknięciu w nią pojawia się informacja że mam nie aktualny program. SKP działa od 2017r w informacji od Państwa było napisane, że oprogramowanie "poniżej 2014r" nie będzie aktualne więc jak to jest? Pytam na Forum gdyż może zainteresuje to też innych użytkowników.

To jest ciekawe....

W styczniu br. moja stacja zmieniła właściciela. Nowy komputer, nowa licencja, a moja wersja MS-SQL jest w tej chwili nie aktualna.

Jak to jest możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić to w programie Stacja.SQL - wersja aktualna!

Miałem dzisiaj takie badanie i nie wiedziałem jak to zrobić, w oprogramowaniu chyba nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj zablokowany dowód za brak OBT .

Zaznaczyłem tylko zwrot zatrzymanego dowodu rej.

po kliknięciu zwrot program zapodał tylko nr. dow.rej. i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bodzio69 napisał:

Miałem dzisiaj zablokowany dowód za brak OBT .

Zaznaczyłem tylko zwrot zatrzymanego dowodu rej.

po kliknięciu zwrot program zapodał tylko nr. dow.rej. i tyle.

Ja tyle szczęścia nie miałem i przy próbie wysłania badania pojawia się komunikat:

 

Przechwytywanie.PNG

Co oznacza powód DICT097_PZB?

W skierowaniu wpisane: Zagrożenie bezpieczeństwa art. 132 ust.1 .

Czy policjant coś źle odznaczył w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.