Skocz do zawartości

Nowy " image " Forum


leski66

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Chcę podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie nowego wystroju Forum, a mianowicie :

- " troszkę " denerwuje mnie , że po kliknięciu w temat z ramki czy to ( Aktualne tematy lub posty ) treść zawarta nie rozwija się na cały ekran. Tu przykład :

Forum.JPG.78eb370bf44755d03d893b8d666c1b4f.JPG

Ale jak wybierze się interesujący temat z głównych Forum to jest Ok.

- W/g mnie jest trochę za jasno - tj. za dużo białego tła

Ogólnie powiem, że jak zawsze do nowego trza się przekonać i przywyknąć - to rozumiem.

Jak Ktoś ma jakieś spostrzeżenia to zapraszam do tematu. :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Przynajmniej " powinna być możliwość dla każdego użytkownika wyboru tła Forum tz. ( noc - dzień ) przykład :

O taki " guziczek " :

1198775725_przyk.JPG.19ea831d4fc1ad0f8948ec6b70d15796.JPG

12 minut temu, cezary napisał:

Pół ekranu przy czytaniu nowego postu - do bani

A to już w ogóle jest nie do przyjęcia , ponieważ Forum staje się w/g mojej oceny mało czytelne. 8/

( w sumie mam kwadratowy monitor ( w pracy ) - i jest to dużą bolączką - " na chacie " spróbuję w panoramicznym ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, jak już jest zmiana, to użytkownik powinien mieć pewien wybór co do kolorystyki strony, ukrywania lub nie pewnych dodatków na stronie, a tak to stajemy się bezwolnymi "klikaczami " tego co jest, normalnie jak na scenie poli....., upsssss :silent:, ale nic to przeżyjemy. :wink:

:biggrin:

Wędkarz wędkarza rozumie telepatycznie. 

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do "> Nieprzeczytana zawartość", w celu trafienia do pierwszego nieczytanego posta trzeba skorzystać z kropki

nieczytane.png.620fc201e93c66ee22c558945dc2b3ad.png

Kliknięcie w tytuł przeniesie do pierwszego posta z tematu

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jacdiag napisał:

(...) w celu trafienia do pierwszego nieczytanego posta trzeba skorzystać z kropki

A nie lepiej tu przestawić - czy to nic nie da ? :smile:forum.JPG.4f4803681dd001e3eb8fcf51a9051e88.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacdiag napisał:

w celu trafienia do pierwszego nieczytanego posta trzeba skorzystać z kropki

Nie wiedziałem i kliknąłem "oznacz wszystkie jako przeczytane" bo szlag mnie trafiał ja zaczynałem w tematach od czasów poczęcia 5 -6 lat wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, danielg539 napisał:

(...) (komu)

No, kiedyś modne powiedzonko brzmiało :

- " By żyło się lepiej... " :silent:

Tylko zawsze dopowiedzieć trza było :

- MWM*

( * - Mordy Wy Moje ) :evil:

---------------------

Wracając do sprawy " image " to po odznaczeniu tego co wyżej pokazałem to przenosi mnie do ostatnich nieprzeczytanych postów z wybranego tematu i mogę powiedzieć, że treść też jest na całym ekranie - Super :smile:

Ale dalej z tą " bielą " - jest ( nie teges ).8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny jakoś bardziej czytelny od jasnego się wydaje. Przynajmniej dla mnie.

Poczekamy na inne, to każdy sobie coś dopasuje.

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!! ten ciemny to już całkiem nie dla mnie, stoję jednak po dobrej (jasnej) stronie mocy, wystarczyłoby mi do szczęścia żeby górna belka strony (ta z logo NORCOM) była jasno niebieska. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leski66 napisał:

A nie lepiej tu przestawić

Żeby trafić do proponowanych ustawień ...

naciskamy klawisz "home"

potem na swój nick (prawy górny róg okna)

i tam wybieramy "ustawienia konta"

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że globalizacja, że języki obce powinno się znać, ino ja z epoki PRL i ZSRR, ale to polskie forum i polscy "userzy",:hihi: (taki żarcik do wpisu) to jednak wszelkie odnośniki, pouczenia, informacje powinny być w języku rodzimym.:evil: A zapomniałem dodać, ja zawsze leniwy byłem i jestem i z "angliyskiym" mocno na bakier jestem. :confused:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jacdiag napisał:

Żeby trafić do proponowanych ustawień

Z trafieniem do proponowanych ustawień to ja jakby to powiedzieć..... hmmm problemów nie miałem, bardziej chodziło mi o to, że jak kliknę na :

- przejdź do komentarzy, których nie czytałem (Take me to comments I haven't read )

To za każdym kliknięciem w temat ( gdzie są nowe posty ) będzie przenosiło mnie tam od razu na te nieczytane, a nie na początek tematu.

:smile:

Edytowane przez leski66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jacdiag napisał:

Ty trafiłeś, ja też

Czyli ten " guziczek " przy dobrym wyborze warto odznaczyć ?

No pozostali " wyborcy " teraz mają to jak na tacy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ciemnym " do samego czytania jak dla mnie jest OK, ale już np. jak kliknie się prawym myszy i znienacka wyskoczy biały " dymek " funkcyjny to wygląda to tak, jak potężna burza w nocy lub wywołanie łuku spawalniczego.

" Przydusiłem " jasność, kontrast w monitorach i też " lecę " na trybie jasnym.

Ale też jestem za :

W dniu 22.09.2020 o 17:36, cezary napisał:

wystarczyłoby mi do szczęścia żeby górna belka strony (ta z logo NORCOM) była jasno niebieska.

Lub kolor tych ( guziczków )  mógłby być taki " mało wyrazisty - przytłumiony ", a po najechaniu na któryś z nich wtedy świecić teraźniejszą intensywnością :

 

guziczki.jpeg

:smile:

Edytowane przez leski66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kolorystyce ucichło, w oczy nie kłuje 😵, no ale jak już tyle lat to trwa, był czas przywyknąć. Czy zdążę przeczytać, albo chociaż zerknąć, chyba prędzej tak zrobię :faint:

 

 

A dziś jeszcze lepiej 8/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.