Skocz do zawartości

Sprawozdanie CEPIK


ango944S2

Rekomendowane odpowiedzi

Bo "nasz kochany" rząd przed wyborami jak kobieta w ciąży. Raz zachcianka na piwo, raz na kostkę czekoladową, raz na ogórka kiszonego, do tego mleko.

A potem sraczka, za którą naród płaci i zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, laptop napisał:

 wysyłamy sprawozdanie z pobranych opłat ewidencyjnych?

Już mają plany likwidacji 

Cytat

https://www.money.pl/gospodarka/zniesienie-oplaty-ewidencyjnej-rzad-przyjal-zmiany-w-prawie-o-ruchu-drogowym-6868934316624512a.html 

Zgodnie z przyjętym przez rząd projektem, nie będzie trzeba płacić opłaty ewidencyjnej m.in. za: rejestrację pojazdu, wydanie dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowego i zalegalizowanych tablic, przeprowadzenie badania technicznego pojazdu oraz odczyt stanu drogomierza pojazdu po wymianie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plany już jakiś czas są, i dalej są tylko planami. I pewnie jeszcze sporo takimi zostaną

Edytowane przez Mecher
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Postanowiłem wczoraj wieczorem puścić sprawozdanie cepik i okazuje się, że mam do wyboru zarówno Kancelarię Prezesa Rady Ministrów(00-583 Warszawa (miasto), Woj. Mazowieckie) jak i Ministerstwo Cyfryzacji (00-060 Warszawa, Woj. Mazowieckie). Czy faktycznie była jakaś informacja o zmianie adresu na jaki przesyłamy sprawozdanie? Sprawozdanie za kwiecień nadal wysyłałem na KPRM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z premedytacją wczoraj wysłałem do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a co . Jak im nie pasuje to jest opcja "prześlij dalej" niech sobie ją uruchomią. Czy ktoś oficjalnie otrzymał info o jakiejkolwiek zmianie ? Nie. Niech się gonią. Amen. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawozdanie puściłem ostatecznie na MC. Wpłatę na to samo konto z dopiskiem MC. Jak będzie coś nie tak to numer znają - będą dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
1 minutę temu, IVVO napisał:

Tak - teraz jest zablokowana możliwość jego wykonania - tylko podgląd archiwalny 

Dziękuję. Zwątpiłem przez moment ponieważ żółty kwadracik zrobił mi się od sprawozdania CEP w programie. 

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziś dostałem maila z ministerstwa cyfryzacji z wezwaniem do wysłania im sprawozdania na dzień 07.08.2023...

Ktoś coś wie, o co chodzi?

Ostatnie wysyłałem w lipcu za czerwiec.

Edytowane przez maciejaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciejaszek napisał:

na dzień 07.08.2023

A nie pomyliłeś dat? Miałem kilka wezwań za zeszły i poprzedni rok. Oni tam mieli jakieś burdello, bo poginęły pliki sprawozdań. Ja mam wszystkie UPP razem załącznikami i im wysłałem na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, aboz napisał:

A nie pomyliłeś dat? Miałem kilka wezwań za zeszły i poprzedni rok. Oni tam mieli jakieś burdello, bo poginęły pliki sprawozdań. Ja mam wszystkie UPP razem załącznikami i im wysłałem na maila.

Dzięki, faktycznie niezły tam burdel mają, bo dzwoniłem i  brakuje im na wrzesień 2020.

Mam wszystko wysłane, więc pośle im jeszcze raz.

Edytowane przez maciejaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maciejaszek napisał:

dostałem maila z ministerstwa cyfryzacji z wezwaniem do wysłania im sprawozdania

 

Książę Janusz Radziwiłł w Potopie - rzekł: napisał/a:

Na prośbę bym przystał, groźby się nie ulęknę


 

12 godzin temu, maciejaszek napisał:

Mam wszystko wysłane, więc

Więc odpisz im słowami Radziwiła, że wszystkie dane były wysłane w odpowiednich terminach, co masz potwierdzone UPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 11.09.2023 o 10:49, maciejaszek napisał:

Dziś dostałem maila z ministerstwa cyfryzacji

Dziś również otrzymałem maila. Myślałem, że to jakiś spam ale mówię zadzwonię z ciekawości. Przez tel nic nie chcą mówić: w razie wątpliwości prosimy zapytania kierować drogą mailową...

http://www.cepik.gov.pl/aktualnosci/zawartosc/-/asset_publisher/a1LDCMS0sfru/content/niedostepnosc-produkcyjna-systemu-cepik-w-dniu-03-08-2023-w-godzinach-20-00-22-00-

Edytowane przez laptop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w przypływie afer pogubili jakieś pliki bo do nas przyszło że brakuje trzech , jednego z 2023 jednego z 22 i 20. Kolega z SKP też dostał pismo. Ładny bajzel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.