Skocz do zawartości

Impreza integacyjna WIOSNA 2006 - przygotowania w toku !!!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

------------------------------------------------

Słowo się rzekło - przygotowania trwają. Mamy mały poślizg, ale wszyscy jesteśmy dobrej myśli :-)

Przypuszczalny termin - weekend 20/21 lub 27/28 maj 2006 r.

Zdecydowaliśmy, że zaczniemy zbierać nie po 100,- czy 150,-, ale właśnie po 200,- zł z jednego powodu - różnica stosunkowo niewielka, a da nam - organizatorom - zdecydowanie więcej możliwości manewru i może uczynić imprezę zdecydowanie bardziej atrakcyjną ...

 

A więc - RUSZAMY !!!!

------------------------------------------------

 

1. Konto będzie wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb obsługi imprezy integracyjnej.

 

2. Numer konta (mBank):

51 1140 2004 0000 3302 4150 5727

Norbert Jezierski

ul. Ogrodowa 4

64-310 LWÓWEK

 

3. Wysokość wpłaty: 200,- zł.

 

4. Wpłaty na konto przyjmowane są do do dnia 2-go kwietnia (termin nieprzekraczalny). Wpłaty dokonane po tym terminie nie będą gwarancją bytności na spotkaniu (pojemność zarezerwowanego ośrodka).

 

5. Tytuł wpłaty - adnotacja "IMPREZA INTERGRACYJNA" + identyfikator na forum.

 

6. W ślad za wpłatą - na konto e-mail n.jezierski@norcom.com.pl powinna trafić informacja z pełną listą - imię + nazwisko + identyfikator na forum (o ile istnieje) - osób, których ta wpłata obejmuje, z podaniem nazwy banku i numeru konta, z którego nastąpiła wpłata. Koniecznym jest podanie BEZPOŚREDNIEGO numeru telefonu, pod którym będzie można skontaktować się z osobą dokonującą wpłaty.

 

7. Potwierdzeniem wpłaty będzie e-mail zwrotny przesyłany do zainteresowanego i WSZYSTKICH moderatorów forum.

 

8. Wszelkie wpłaty na konto będą dokumentowane dodatkowo poprzez mniej lub bardziej regularne screenshoty (pełna przejrzystość stanu konta).

 

9. Dokładny termin imprezy zostanie podany w terminie późniejszym - najszybciej, jak to będzie możliwe.

 

10 . Po potwierdzeniu tej informacji będzie jeszcze możliwość - przez okrez 7 dni od tej daty - wycofania swojego uczestnictwa w imprezie. Zwrot nastąpi na wskazany przez niedoszłego uczestnika rachunek lub adres. Kwota wcześniejszej wpłaty zostanie POMNIEJSZONA jedynie o koszt operacji (przelew mBank - 0,50 zł, przekaz pocztowy - wg cennika Poczty Polskiej)

 

11. Wycofanie uczestnika w terminie wcześniejszym niż 7 dni od daty imprezy będzie skutkowało zwrotem kwoty pomniejszonej o koszt poczynionych rezerwacji.

 

12. Wycofanie uczestnika na 7 dni przed planowanym terminem imprezy (ze względu na konieczność dokonania wcześniejeszych rezerwacji i uzgodnień) - wyłączając przypadki LOSOWE - będzie skutkowało brakiem możliwości dokonania zwrotu jakichkolwiek wcześniej wpłaconych kwot.

 

13. Po imprezce - w najszybszym z możliwych terminie - nastąpi szczegółowe rozliczenie kosztów imprezy (skany faktur VAT, inne dokumenty). Wówczas też zdecydujemy w demokratycznym głosowaniu, co zrobić z ewentualnymi nadwyżkami (konkurs, dom dziecka, fundacje itp.).

 

14. Fakt wpłaty pieniędzy na konto jest jednoznaczny z BEZWARUNKOWYM zaakceptowaniem powyższego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    26

  • berecik

    5

  • lala17

    5

  • Psuj

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy wiadomo gdzie będzie ta impreza.Może chociaż przybliżone namiary.Dawno na forum nie byliśmy być może gdzieś to jest podane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość enigmatycznie powiem - gdzieś w okolicach Poznania ....

Ostatecznie będzie wiadomo jak wyjaśni się liczba chętnych osób.

 

Przy następnych imprezach będziemy już mądrzejsi. Na razie - nic nie wiemy ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem że te 2 stówki to cełkiem przyjemna kwota.Chyba ze zmiennikiem wysupłamy tą kwotę(400). Tylko może bardziej przybliżyć ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/w kwota ma obejmować wszystko - czyli wyżywienie + nocleg + gratisy.

 

Zapewne będzie coś do poczytania w ramach tego - ale w przyzwoitej ilości, więc książki każdy powinien zabezpieczyć sobie sam w odpowiednich ilościach ;-)

 

Tytułem uzupełnienia:

W związku z tym, że PISKP, o czym dowiedziałem się dzisiaj na spotkaniu w Poznaniu, organizuje w Zakopanem ok. 18/19 maja swoje spotkanie, proponuję od razu spisać weekend 20/21 na straty. trudniej będzie o urlop w tym czasie - może ktoś od Was zostanie wydelegowany ...

 

Więcej informacji - pod koniec tygodnia ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prośba dotyczy ukonkretyzowania danych o imprezie:

 

1. Kiedy w końcu ma się odbyć?

2. Gdzie?

3. Jakie warunki socjalno bytowe?

4. Jakie atrakcje są przewidziane ?

5 Czy jest możliwość przyjazdu w piątek do niedzieli?

6. Jakie połączenie z Poznania na miejsce imprezy?(dla tych co przyjadą pociągiem).

 

Fajnie by było gdybyśmy już to wiedzieli, na pewno dla przyjezdnych z dalszej odległości jest to ważna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy dokładnie ? Jak będziemy wiedzieć, ile będzie osób, to na 100% ustalimy termin. Nie jestem w stanie tego inaczej zrobić. Nabiegam się i nazałatwiam - ośrodek powie:ok. przyjmujemy 60 osób - zgłosi się 100 - i powiem im - rezerwacja odwołana ?

Jak będzie wiadomo, ile jest pieniędzy i ile osób - ustalimy ośrodek itp.

Planujemy ostatni tydzień maja, może pierwszy - czerwca.

 

2. J/w.

 

3. J/w.

 

4. J/w. Mam nadzieję, że będzie swojskie, dobre jedzonko, z pieczoną dziczyzną, w plenerze - ale z możliwością przeniesienia się do sali na "wieczorne Polaków rozmowy".

Co jeszcze ? Nie zbieramy kosmicznej ilości pieniędzy - nie będzie nas więc stać na jakieś paintballe czy inne akcesoria. Może następna edycja będzie zawierała tego typu gadżety ? Nie chciałbym przesadzać z tymi wpłatami - bardziej nam wszystkim chyba zależy na tym, żeby po prostu się spotkać ...

 

5. Nie sądzę, żeby były większe problemy. Moja w tym głowa, żeby wybrać taki ośrodek, żeby było warto to zrobić ...

 

6. Z Poznania będzie troszkę ludzi - gwarantuję Ci, że załatwimy i tą sprawę :D

 

Jest więcej pytań niż odpowiedzi - i nie oczekujcie ode mnie, że coś więcej będę wiedział jutro czy pojutrze. Po ustaleniu wszystkich szczegółów (termin, miejsce) - będzie troszkę czasu na to, żeby się z tego wycofać, jeśli nie będzie to Wam odpowiadać.

 

Dla mnie to nie jest chleb codzienny - ale dołożę wszelkich starań, żeby zrobić to wszystko najlepiej jak potrafię. Gdybyśmy zdecydowali się na to, żeby zbierać ze 400/500 zł - to standard byłby na bank na poziomie kilku gwiazdek. Niestety - szukamy czegoś tańszego - kładąc nacisk na miłą atmosferę i dobrą zabawę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie nas więc stać na jakieś paintballe

A mnie zainteresowałeś tym paintballem jak już gdzieś wspominałe lubie militarne klimaty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - dla militarystów - przy odpowiedniej ilości osób będzie paintball na imprezie :-)

 

Ceny nie sa zabójcze - wszystko jest do załatwienia nawet na sesji wyjazdowej (czyli teoretycznie - w dowolnym ośrodku, który wybierzemy) ... :D

 

Bardzo wstępne ustalenia - 0,30 zl za kulkę, zalecana ilość - 2.000 szt., w tym wypożyczenie sprzętu i ochraniaczy, bez kosztów dojazdu. Impreza na poziomie ok. 3 h, w grupach 2 x 3 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY

No, panowie, ja już się zapisałem :D .

Czekamy na kolejnych.

 

[ Dodano: 29-03-2006, 09:15 ]

Zegar tyka. Koledzy zostało mało czasu na zadeklarowanie swojego uczestnictwa w imprezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że warto się spotkac w gronie diagnostów

Więc zapraszamy. Warunki uczastnictwa są powyżej. Na pewno będziesz mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - Wasze zachowanie jest co najmniej dziwne.

 

Najpierw przez kilka miesięcy wszyscy rozpisują się o imprezie - jak to będzie fajnie i zabawnie, i jaka szkoda, że jeszcze jej nie ma.

Organizujemy imprezę, na której nikt z nas nie zarabia ani złamanego grosza - i co ? I nic ! Rozumiem, nikt na pieniądzach nie śpi. Ale kwota stu (plus minus) złotych na imprezę z noclegiem i jedzeniem to niewielka opłata ... Zwłaszcza za coś takiego - w takim (potencjalnym) gronie ...

 

Nie chcecie - Wasza wola. Na drugą propozycję tego typu chyba długo poczekacie - ode mnie w każdym razie tak szybko to już nie wypłynie. Po prostu - nie lubię się narzucać ...

 

W wielkim skrócie i na zakończenie:

- na koncie jest w tej chwili 1000,-

- wpłat dokonali: Psuj, Rzakol, Berecik, Ijm, AndrzejR

- wpłat nie dokonali, ale potwierdzili swoją obecność: 08/15 oraz 2 inne osoby

 

Termin imprezki zostanie ustalony w najbliższym czasie. Jedyny plus takiego rozwoju sytuacji to to, że przy takiej ilości osób będziemy mogli przebierać w lokalach jak w ulęgałkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myślałem, że tak wspaniałe grono forumowiczów może odmówić wspólnego spotkania :!: No cóż zostanie nas tylko "garstka" zapaleńców. Szkoda :( I to pokazuje tylko układ naszego społeczeństwa w którym każdy potrafi tylko dużo "gadać" ale dać coś od siebie dla innych to w tedy " staje się ślepcem" :evil: W taki sposób to my nigdy nic dla siebie nie wywalczymy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeznam temat, to coś Ci napiszę w najbliższym czasie.

Nie wiemy na 100% - ale takie były wstępne założenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wpłat nie dokonali, ale potwierdzili swoją obecność: 08/15 oraz 2 inne osoby

Ja też potwierdzam swoją obecność a dzisiaj udam się do banku puścić przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert Jezierski napisał/a:

- wpłat nie dokonali, ale potwierdzili swoją obecność: 08/15 oraz 2 inne osoby

Jedna z tych 2 osób to chyba ja, proszę mi przypomnieć, starość nie radość, oraz podać przybliżony termin, gdyż nie wiem jak będę miał zjazdy na uczelni. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych 2 osób to chyba ja

Nie o Tobie myślałem :mrgreen: Ale będzie mi bardzo miło :D

 

Przybliżony termin: 27/28 maj. Ale bardzo dużo zależy od tego, jaki ośrodek (i gdzie) uda nam się załatwić.

Przyszły tydzień dam sobie na objechanie kilku wstępnie wybranych lokalizacji. Czasu nie ma za dużo - coś może się jeszcze pozmieniać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się tylko na 27 bo 28 mam komunie chrześnicy.

I znowu wyjadę niedoczytany ;) Ale wszyscy ci co otrzymali ode mnie punkty pomógł mogąliczyć na browca przywiozę krzynkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08/15 bedziesz na spotkaniu to cie przekonam do samochodow francuskich jak dojde do siebie ,maja charakter wiem ,ze ty gustujesz w mercach ja jeszcze na to mam czas najpierw fantazja potem merc ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.