Skocz do zawartości

Impreza integacyjna WIOSNA 2006 - przygotowania w toku !!!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

No to wiemy już coś więcej:

 

Imprezka odbędzie się w weekend 10/11 czerwca br. w Sierakowie, w Ośrodku Wypoczynkowym PUSZCZYK ( www.puszczyk.pl ) ok. 60 km na zachód od Poznania (ok. 15 km od trasy Poznań-Gorzów).

 

Orientacyjny koszt imprezy - wg obecnych szacunków - oscylować będzie na poziomie 150-160 zł.

 

Liczba uczestników: ok. 40 (UWAGA !!!! uzgodniona wcześniej WPŁATA JEST WYŁĄCZNYM DOWODEM na przyjęcie rezerwacji --->>> decyduje kolejność wpłat).

 

Z ewentualnym potwierdzeniem uczestnictwa macie Państwo czas do 13-go maja - wtedy właśnie w 100% muszę znać dokładną ilość uczestników.

Proszę pamiętać o jednym - pozostało jeszcze tylko 15 miejsc - i może się okazać już za tydzień, że miejsc wolnych nie ma ...

 

W cenie:

- zakwaterowanie w domkach typu BRDA

- kolacja w Wigwamie, przy ognisku, w stylu myśliwskim: DZIK Z ROŻNA, żurek z ziemniakami, surówki, zestaw staropolski: deska wędlin, smalec, ogórki, PIWO

- śniadanie dnia następnego: szynka, polędwica, ser żółty, kabanosy, pomidor, ogórek, masło, pieczywo, herbata.

 

Pewne sprawy będą wymagają jeszcze delikatnego doszlifowania - więc jest szansa, że coś się lekko pozmienia. Może dorzucimy jakieś dodatkowe atrakcje ? Basen, kręgielnia, łucznictwo, przejazd bryczkami ? Zobaczymy ...

 

Dla tych bardziej zainteresowanych wyglądem Ośrodka: www.puszczyk.pl

 

Dla wszystkich - kilka screenów ze stron internetowych "Puszczyka" ...

puszczyk_1.JPG.bbdc1456769b7eb5634359f8b2ba5b94.JPG

puszczyk_2.JPG.e09f39f4d248c3eccedff03970f51047.JPG

puszczyk_3.JPG.6a059237943fd5e6086d9ec83719e97e.JPG

puszczyk_4.JPG.45c2e10bda5bf3105b7fd9af0c984e74.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    26

  • berecik

    5

  • lala17

    5

  • Psuj

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poniżej pełna lista wpłat na konto.

Od kilku osób $ postałem z rączki do rączki - ale ich tutaj nie umiesczam - oni zapewne pamiętają, że je przekazali :D

 

Przedostatnia pozycja to kolega RZAKOL :mrgreen:

mBANK_1.jpg.35182f998f50169d666a8f864628b4da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w ten termin . Uzgodnione z moją lepszą połową .Trochę daleko , ale uważam , że warto. Tylko czy zdażę z wpłatą dopiero w poniedziałek? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zdażę z wpłatą dopiero w poniedziałek?

Będziesz mile widziany - rezwerwuję dla Ciebie miejsce. Tylko nie wiem - 1 czy 2 :D Jeszcze kilka jest - nie wszyscy dali jednoznaczne odpowiedzi :D

Czyli - zapraszam i czekam na wpłatę ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wypali. Dowiedziałem się dzisiaj , że w tym terminie mam imprezę typu "ślub". Dzięki za rezerwację , ale nie mogę skorzystać . Prawdę mówiąc to wolałbym być wtedy z Wami na imprezie. Myślę ze byłoby ciekawiej.

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Adminie ! Czy można dołączyć jeszcze do imprezki? Na sygnał uruchamiam przelew. Czekam

Informuję, co następuje:

1. Można jeszcze dołączać się do imprezki (właśnie wczoraj wpłaciłem 1.000 zł tytułem potwierdzenia rezerwacji).

2. Jako, że miło nam się rozmawia, możesz usiąść bliżem moi niż inni :mrgreen:

 

A tak serio - jest jeszcze kilka miejsc - więc zapraszam i innych chętnych.

Nigdzie takiej imprezy za takie pieniądze nie będzie w okolicy ... :mrgreen:

 

Wiadomość dla zagorzałych kibiców piłki - mecz POLSKA - NIEMCY obejrzymy sobie, a jakże - miejmy nadzieję, że w plenerze - czyli przy ognisku.

To będzie prawie jak na stadionie :D Warto ? Warto !!

 

A'propos - nie wiecie, czy Sebastian_ZG kupił już plazmę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Chciałem tylko wyjaśnić, że jestem facetem, do tego jeszcze nie pierwszej młodości. Jednak jesli lubisz otaczać się zabytkami to przyjmuję zaproszenie(miejsce). Puszczam przelew. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz POLSKA - NIEMCY obejrzymy sobie, a jakże

No to pięknie! Żadnych kobiet i dzieci defilujących przed ekranem co groziłoby im nieuniknionym zejściem po trafieniu kapciem!! Żyć nie umierać.

 

Jednak jak widze nie wszyscy będa wpatrzeni w ekran. Po ostatnich postach wnoszę, że Norbert i lala bardziej spozierać sobie w oczy będą niż w tv. :twisted: Ostatecznie nie co dzień można spotkać sympatyczną lalę i to 17-kę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin strzeli sobie na odwagę 3 kielonki i będzie po imprezie :P

To już nie te czasy - Panowie, nie te czasy ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Mam swój wypróbowany sposób na kaca: szkocka z lodem (nawet do oporu) bez domieszek, rano brak skutków ubocznych - wyprubujcie! ;)

 

[ Dodano: 26-04-2006, 13:46 ]

Przepraszam za orta (wyprubujcie). To tylko pośpiech. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos - nie wiecie, czy Sebastian_ZG kupił już plazmę ?

Kupił, ale......samochód. Więc jakbyście chcieli efektów wizualnych i fonicznych to moge wziąść ze sobą tv marki Curtis (chyba z 21 cali)..KOLOROWY. :mrgreen: Chętnych prosze o wykupywanie biletów u Norberta - przelew z dopiskiem Niezapomniane Emocje Przy Ognisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój wypróbowany sposób na kaca: szkocka z lodem (nawet do oporu) bez domieszek, rano brak skutków ubocznych

Miałem kiedyś okazję - bez domieszek właśnie. Ale bez lodu ...

Czy to miało znaczenie ?

 

Reasumując - pierwszym moim posiłkiem był kubek zupki, do którego zdołałem zmusić się w 24 h po przyjęciu pierwszej porcji Jasia .... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.