Skocz do zawartości

Impreza integacyjna WIOSNA 2006 - przygotowania w toku !!!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie pomyliłem się w liczeniu, mamy teraz 38 osób chętnych - w tym 2 ekipy po 9 osób :D

I co najmniej kilka osób rozważa wszelkie za i przeciw (jeśli takowe są). ;)

W przyszłym tygodniu najprawdopodobniej zakończymy przyjmowanie zgłoszeń ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    26

  • berecik

    5

  • lala17

    5

  • Psuj

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

czy są jeszcze miejsca na spotkanie diagnostów? co prawda nie jestem jeszcze diagnostą, ale chciałbym się powoli zaznajomić z Wami- myslę ,że jakoś uda mi się zdać egzamin..obym nie zapeszył..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdasz, zdasz - to nie jest dla nadludzi :D

 

Zapraszam !! Wpłać te 200,- zł (szacunkowy koszt imprezy to dziś ok. 150-160 zł, ewentualna nadpłata będzie rozliczona po imprezie) - i możesz czuć się uczestnikiem spotkania :mrgreen:

Mailem na n.jezierski@norcom.pl poproszę jeszcze kilka dodatkowych informacji - imię i nazwisko orak kontaktowy numer telefonu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomysł na oglądanie meczu.Najdłuższa lada barowa ma długość 123,7 metra. Znajduje się w Beer Barrel Saloon w Put-im-Bay w South Bass w Ohio. Bar otwarty w 1989 roku wyposażony jest w 56 kranów z piwem. I taki sobie postawimy na imprezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widzę że imprezy dla diagnostów zaczynają się rozkręcać.

 

Pierwsze było województwo kujawsko Pomorskie i tu dla diagnostów i właścicieli oraz urzędników jest tradycyjnie bal diagnosty w Zaciszu (teraz był już 4).

 

Druga to województwo sąsiadujące z nami czyli wielkopolskie i zabawa diagnostów z forum NORCOM w Poznaniu.

 

I bardzo dobrze, wszystkie tego typu imprezy - jeśli ludzie tam są kulturalni w co nie wątpie - nas integrują.

 

Ja osobiście żałuję ale w tym czasie będę na imprezie o charakterze rodzinnym tj. rajdzie Citroena z Torunia do Bydgoszczy.

 

Co nie zmienia faktu że już Wam zazdroszczę tego dzika i zabawy. :roll::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Patrząc jak przybywa chętnych ogarnia mnie radość. Cieszę się że będę uczestniczył w pysznej zabawie, w zacnym gronie. Pozwoliłem sobie zaprosić na imprezę osobę towarzyszącą. Oczywiście po uzgodnieniu z Adminem. Czekam z niecierpliwością terminu. To już niebawem. Dozobaczenia. Wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zaprosić na imprezę osobę towarzyszącą.

Hmmm, nie wiem, czy powinienem zdradzać to wszem i wobec - ale co ta. Ja też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy są jeszcze wolne miejsca na spotkanie integracyjne w Sierakowie w dniach 10/11 czerwca 2006 r.

Jeśli są, to chciałbym zarezerwować 3 miejsca.

Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ustalamy, że tak :D

 

Dziś dowiem się, czy możemy te 3 osoby "dokoptować" do składu. Jeśli Ośrodek nie będzie miał nic przeciwko, to nie dzwonię do Pana i uznajemy sprawę za załatwioną.

 

Czyli ustalamy tak - nie ma telefonu -->> jest dla Was miejsce.

 

Najpóźniej w poniedziałek poproszę o wpłatę na wcześniej podany (pierwszy post w tym wątku) numer konta - 200 zł / osobę ...

 

A więc - miło mi powitać kolejne osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę z liderem młodzieżowego zespołu rockowego w Sierakowie . Było zimno i nie przyjemnie . Doceniam twoja inicjatywę i popieram w integracji diagnostów. Po wstępnych uzgodnieniach mogę ich zasponsorować z godzinnym występem .

Musisz wyrazić swoje zdanie a być może ta propozycja dojdzie do skutku. Zaproponuj godzinę i miejsce „przy ognisku lub ????”. Nie obiecuje na pewno , ale być może !!!!

Co prawda się waham jak stary góral po weselu ? Żonę mu zgwałcili on dostał po pysku, żona koniecznie chciała pójść na poprawiny ale on się wahał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miej mi tego za złe, ale w zasadzie wszystko mam już podopinane na ostatni guzik i trudno by mi teraz było organizować coś jeszcze na ten wieczór.

Mamy zaplanowane jakieś tam atrakcje i troszkę ograniczone zasoby czasowe - więc tym razem grzecznie podziękuję za dobre chęci ... Może następnym razem ? :mrgreen:

 

To ostatnie zdanie było lekko nie na miejscu. Przykro mi, że tak nas oceniasz ... :|

Ale oczywiście masz do tego prawo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie zdanie było lekko nie na miejscu. Przykro mi, że tak nas oceniasz ...

To było w formie żartu a dotyczyło też żartobliej wymiany zdań między mną a psujem . Ja żeby go przekonać chciałem zabrać granaty a on coś innego.Źle się zrozumieliśmy I TYLKO TYLE .Nic się nie stało, następnym razem może będzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.