Skocz do zawartości

Zmiany 2021


Robert66

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nadzień dzisiejszy żadnych nowych przepisów, które czekają na wejście. Ustawy, o której myślisz, nie ma nawet w sejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mirek.g napisał:

wiesz o które pytam?

Wiem, tylko że ich nie ma, nie istnieją na dzień dzisiejszy. Więc co ma wejść jak nic nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ich tyle, że na dzień dzisiejszy nawet czytać ich się nie chce, bo co chwila to nowe pomysły. Jak coś uchwalą wówczas będziemy się zastanawiać nad wdrożeniem ich w życie a póki co nie ma co się zamartwiać na zapas.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 22:32, zbych1916 napisał:

 Na chwilę obecną , najbardziej poszukiwani diagności to emeryci albo tuż przed , żeby klient był zadowolony... I wrócił i polecił,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2022 o 22:32, zbych1916 napisał:

 Na chwilę obecną , najbardziej poszukiwani diagności to emeryci albo tuż przed , żeby klient był zadowolony... I wrócił i polecił,

W branży jestem od 1995. Od 5-lat na emeryturze. Po Twoim komentarzu, poczułem się jakbyś mnie pogłaskał baseball-em. Życzę miłego dnia i przemyśleń przed wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, emeryt napisał:

Życzę miłego dnia i przemyśleń

Jak widać, masz klasę czego nie można powiedzieć o przedmówcy.

Generalna zasada jest taka, że należy unikać wszelkich uogólnień.

Miłego dnia Tobie i wszystkim, którzy to czytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kosma napisał:

Jak widać, masz klasę czego nie można powiedzieć o przedmówcy.

Przedmówca zapewne wie z własnego doświadczenia z jakiego miotu pochodzą reksie na jego terenie.

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, koledzy też mają rację że zbyt ogólnikowo napisałem. Szkoda że nie przeczytali całości ,tylko wycieli fragmenty  i wyszło jak wyszło. Urażonych przepraszam, i miłego dnia życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, emeryt napisał:

Po Twoim komentarzu, poczułem się jakbyś mnie pogłaskał baseball-em.

Uogólnienia bolą. Niestety sami na to zapracowaliście.

  • Lubię 2
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo kijami okładać, ale też mam swoje zdanie w temacie rencistów i emerytów. 

Nie żebym zaraz wszystkich jedną miarą i do wspólnego wora, ale sorry... i tu przygryzę się w jęzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Paprock napisał:

Nie mam zamiaru nikogo kijami okładać, ale też mam swoje zdanie w temacie rencistów i emerytów. 

Ja podobnie. Życie dowodzi, że ci panowie będący na wcześniejszych emeryturach (mundurówka itp.) całkowicie popsuli rynek badań w pewnych regionach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adam1501 napisał:

Uogólnienia bolą. Niestety sami na to zapracowaliście.

Trudno jest mi się z Tobą zgodzić. Zgodnie z Twoim stanowiskiem, można by powiedzieć że Polacy to bandyci i złodzieje - wszak takich ludzi w naszym społeczeństwie nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale obstawiam, że postrzegają nas inne nacje jako dziwny kraj co najmniej. A z resztą sami siebie też często nazywamy po imieniu. "Ułańska fantazja" to epitet z przyjemniejszych, ale już "tu jest Polska, tu się ciężko oddycha", to grubszy kaliber niestety. Może ktoś doda coś od siebie, co? Skąd się wziął Janusz i Grażyna, Brajanek i Dżesika, sundajski nosacz, który bezapelacyjnie wygrywa obrazując z krwi i kości rasowego Polaka. Zaraz tam bandyta, to może nie. Ale z warzywem na B, to coś na rzeczy leży, co nie. 😉

O "Reksiu" nie śmiem nawet wspominać! :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 16:57, DARIO64 napisał:

z jakiego miotu pochodzą reksie na jego terenie.

 w sedno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W projekcie pojawia się możliwość składania protestów przez niezadowolonych użytkowników i powtórnej kontroli - do tej pory drwiłem i pogardzałem reksiami i pocztowcami - zupełni niesłusznie - niepryncypialna postawa diagnosty nie jest przez nikogo oczekiwana. Wręcz odwrotnie organy władzy zagrały w zupełnie innej tonacji i należy proszę Państwa powoli przyzwyczajać się do tańca w nowym rytmie. Jedyne co się może zmieni to, to że właściciel SKP wezwie w końcu po 10 latach pracy urządzeń serwis aby dokonał podanych w DTR kontroli zalecanych do prawidłowego funkcjonowania rolek, urządzenia do sprawdzania poprawności ustawienia kół, współczynnika tłumienia amortyzatorów, szyb, a może nawet nową suwmiarke dostanę i taśmę mierniczą z logo TDT itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.