Skocz do zawartości

Poradnik szukania tematów na forum


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Admini, Moderatorzy !!!

Zredagujcie w kilku prostych zdaniach (oby to było napisane tzw. WOŁAMI  dla lepszego przyswojenia) i udostępnijcie użytkownikom poradnik poszukiwania potrzebnych tematów. Wnioskuję również, żeby powielanie tematów było z urzędu usuwane a delikwent przynajmniej na tydzień dostawał "bana" ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz Łódź napisał:

Każdy użytkownik forum może pomóc moderatorowi klikając "zgłoś"🙂

No jest taki "przycisk", jest "szukajka" a jaka jest rzeczywistość każdy kumaty widzi. Takie same zapytania o to samo odbywają się co chwilę, sam @Jacdiag nie jest w stanie tego ogarnąć, wydaje się że potrzebne jest rozwiązanie systemowe i tu widzę Kolego @Grzegorz Łódź , że jako admin forum OSDS mógłbyś pomóc swoją wiedzą merytoryczną i umiejętnościami stricte technicznymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,że mam bardzo nikłą wiedzę merytoryczną i żeby pomóc muszę najpierw samemu tą wiedzę zdobywać i udoskonalać.

A o rozwiązania systemowe.......to już w ogóle "widzę ciemność"🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto wrócić do wcześniejszego wniosku  :silent: , a po-zy-ty-wne jego załatwienie przyczyniłoby się do porządku na łonie Forum.

A tak na ( poważnie :P ) to chwilowo " gogiel " jest najlepszym sposobem w poszukiwaniu.

:smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jacdiag napisał:

obecnie działa podobnie

Ale ( mi - nam ) trza tak " po chłopsku " - wyłożyć, czyli pokazać :

- gdzie, co i jak ( nacisnąć, wpisać ) - na nowym " desing ", bo w odnośniku  zaciśnięte  jest ( po staremu ).

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - w okienko wyszukiwania wpisujesz  wyrazy do znalezienia,

mogą być pierwsze litery szukanego wyrazu zakończone * (ale to zwiększa liczbę wyników szukania)

2  - jeżeli mają być znalezione wszystkie wpisane wyrazy zaznacz to

3 - uruchom szukanie

 

1162526669_szukaj1.thumb.png.ba6a3b5034caca06abc6f226473e87cb.png

 

pojawi się okno z wynikami i możliwością modyfikacji wyszukiwania:

"fraza" - jak poprzednio przy poszukiwaniu o "dupie Maryni", tylko teraz znajdzie więcej "dup Maryniowych" 

"lub" znajdzie każde słowo, co przy 4 szukanych da wynik w tysiącach 

wchodząc w "więcej opcji wyszukiwania" można wybrać czas napisania i autora posta szukanego słowa

 

2129216851_szukaj2.thumb.png.5bfe4e2abf7e623fbcba71819150b976.png

 

proste jak drut z siatki ogrodzeniowej :) 

 

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag changed the title to Poradnik szukania tematów na forum
Godzinę temu, Jacdiag napisał:

proste jak drut z siatki ogrodzeniowej 

Taaa, albo jak metr sznurka w kieszeni :faint:. Wspaniały poradnik, a prostota jego stosowania budzi mój "szczery" podziw i uznanie. Wiem już dlaczego mamy tysiące takich samych lub bardzo podobnych tematów. No to mam jeszcze jedn punkt do poradnika

4 - (ciach)

 

Edytowane przez Jacdiag
sabotaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cezary napisał:

Wiem już dlaczego mamy tysiące takich samych lub bardzo podobnych tematów.

I myślisz,że od teraz już nie będzie?

Jak to mówią-marzenia się spełniają:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz Łódź napisał:

I myślisz,że od teraz już nie będzie?

 Jestem nawet pewien, musi tylko w poradniku pozostać punkt. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabotaż ! :nausea:  O matko ! Za moją troskę o to żeby "forum Norcom" było THE BEST wśród wszystkich for dostałem kulę w łeb. Nie pozostaje mi już nic jak tylko rzec - amen. :icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo, ale pkt 4 "mówił" tylko i wyłącznie o Moderatorze zwanym @Jacdiag, a jam jeno taki mały czaruś :giggle:, a do tego takim bystry w temacie jak "woda w klozecie".

Kiedyś polecałem Godnego Człowieka na Moda, który miał i ma wielkie poparcie, wiedzę i umiejętności , ale sęk w tym, że to funkcja trudna i nie podjął zadania, to cóż dopiero ja niskiego stanu miałbym kogoś ściąć, niepodobna rzecz taka. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jacdiag napisał:

proste jak drut

8/ , jednak zostanę przy " goglu "

Dzięki " za włożony trud w zobrazownie ".  :piwo

12 godzin temu, Jacdiag napisał:

@cezary- zgłaszam Twoją osobę na objęcie funkcji moda (...)

O ! :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leski66 napisał:

O ! :silent:

I co to ma niby być ? Chyba będę musiał nad ten Dadaj się pofatygować i Kolegę do morsowania nieco przyuczyć :giggle:.

No dobra zgoda, zostaję modem ukrytym (tak jak do tej pory i tylko odnośnie pisowni i kultury wpisów) zgodnie z radą @Grzegorz Łódź. Ostateczne amen. 

@PaprockPaprock, Paprock !!! Na MODERATORA !!! 

To kolejny dowód, że nie ma lepszego kandydata do zrobienia porządku. 

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/16136-odd-kiedy-2x-drozej-za-spozniony-przeglad/&do=findComment&comment=302834

 

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cezary napisał:

Chyba będę musiał nad ten Dadaj się pofatygować i Kolegę do morsowania nieco przyuczyć

" Raczej " bez tego się nie obejdzie. :evil:

Tak po prawdzie ... [( jakby było dwóch )- no.. Kolega  @cezary i Kolega @Paprock] - to dopiero byłby po-rzą-de-czek ! :silent:

 

Ps. " jutro skoro świt " - połamania wszystkim " z kijami " życzę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.