Skocz do zawartości

Drukarka do naklejek kontrolnych


kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, wojteczek napisał:

Pierwszy raz słyszę aby

były drukowane na stacji.  Chyba coś innego masz na myśli.

No to mało wiesz. Jest bardzo dużo stacji które również się zajmują legalizacja tachografów myślę że większość zrozumiała moje pytanie ale zawsze ktoś się znajdzie niby nie kumaty a chce być mądrzejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kamilek napisał:

No to mało wiesz.

8/

27 minut temu, kamilek napisał:

Jest bardzo dużo stacji które również się zajmują legalizacja tachografów

Ok, ale proszę wskazać mi " jak czterolatkowi " choć jeden punkt czynności z naszego zakresu, który mówi, że tą czynność mamy wykonać jako diagności na SKP ?

I nie ma co się dziwić odpowiedzi ( pytający słabo naświetlił problem ).

Po mojemu trza było zacząć:

- np. proszę o pomoc w " doborze " drukarki i asortymentu do nalepek kontrolnych tachografów, ponieważ mam uprawnienia i dodatkowo chciałbym się tym zajmować...

I byłoby po sprawie. :smile:

Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie (nie bez powodu), że to forum jest przeznaczone nie tylko dla diagnostów, ale również dla pracowników WK (mają swój dział), techników tacho (mają swój dział, w którym padło powyższe pytanie) itp.

3 minuty temu, leski66 napisał:

- np. proszę o pomoc w " doborze " drukarki i asortymentu do nalepek kontrolnych tachografów, ponieważ mam uprawnienia i dodatkowo chciałbym się tym zajmować...

Wystarczy, że napisał w odpowiednim miejscu forum. Nikt nie musi się ze wszystkiego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aboz napisał:

Wystarczy, że napisał w odpowiednim miejscu forum

No OK, ale ostatnio jest z tym problem, a wystarczyło rozwinąć swoje " zapytanie " dosłownie o ( dwa wyrazy ). :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odświeżę temat, bo może się to komuś przyda:

ROZPORZĄDZENIE WYKONAWCZE KOMISJI (UE) 2016/799 z dnia 18 marca 2016 r.

Plombowanie:

398) Tabliczka instalacyjna, chyba że jest przymocowana w taki sposób, że nie można jej usunąć bez uszkodzenia wykonanych na niej oznaczeń.

Wszystko zależy od urządzenia diagnostycznego (testera tachografów) :

- TT2010 firmy LONTEX przewiduje drukowanie tabliczki instalacyjnej prosto z testera, potrzebna do tego jest drukarka Brother P-touch PT-P900W + specjalny kabel oraz kaseta z taśmą do plombowania void 18mm. Z jednej kasety wykonasz około 80 tabliczek. Taśma void załatwi sprawę plombowania tabliczki.

- VDO Workshop Tab pracuje na systemie operacyjnym win. Drukować można więc z każdego urządzenia. Producent przewiduje dedykowane arkusze A4 ze specjalnie naciętym miejscem do odklejenia już gotowej tabliczki. W tym przypadku tabliczka musi zostać zabezpieczona folią plombowniczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Damian777 napisał:

Producent przewiduje dedykowane arkusze A4 ze specjalnie naciętym miejscem do odklejenia już gotowej tabliczki. W tym przypadku tabliczka musi zostać zabezpieczona folią plombowniczą.

P1000820.thumb.JPG.b3344b1384f049a0b627542271b4e110.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 09:42, kamilek napisał:

zawsze ktoś się znajdzie niby nie kumaty a chce być mądrzejszy.

i po co ten komentarz ?

Ten się nie myli co nic nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę serwis tachografów, wklejki możesz sobie zamówić w drukarni wypełniasz ręcznie i naklejasz na to folię bezbarwna i wszystko jest zgodnie z przepisami. Co do wklejki drukowanej to jak ktoś korzysta z programu do obsługi serwisu tachografów to są gotowe do drukowania, wystarczy kupić drukarkę etykiety i problem z głowy. Co do modelu drukarki to nie pomogę a można zadzwonić do firmy Tachoparts Paweł Cieślak i oni napewno pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam taśmy 18mm i drukarki Brother, tysiąc x lepsze rozwiązanie od powyższego. Weź to później zdzieraj paznokciami 15min....szlag mnie trafia....

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.