Skocz do zawartości

"PATOLOGIA" stacji kontroli pojazdów!!!


zbych1916

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś oglądałem jego filmik o naprawie zawieszenia wielowahaczowego w A4. Oczywiście pojawiła się krytyka, że ktoś wcześniej zbijał sworznie uderzając w zwrotnice młotkiem. Byłem ciekaw jak on to zrobi, ale niestety łysy pokazał tylko w którą stronę nakrętki się odkręca i jak śruby się wyjmuje a w następnym ujęciu wszystkie wahacze były już zdemontowane. Krytykować można zawsze i wszystkich ale metody rozwiązania problemu nie jest w stanie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą po nas jak po dzikiej świni. Myślałem że chociaż łysy coś mądrego powie i wskaże problem ale cóż. Najbardziej w tych wszystkich wypowiedziach, pismach, komentarzach, filmach boli mnie fakt że nikt tak naprawdę nie zastanawia się dlaczego tak się dzieje, co jest tego przyczyną. Diagnosta ma sprawdzać płyn hamulcowy może płyn do spryskiwaczy czy jest zimowy. Diagnosta na badaniu ma sprawdzić czy podzespoły działają poprawnie,a właściciel powinien sobie w końcu uświadomić że pojazd eksploatuje się zgodnie z zaleceniem producenta i jak jest napisane że płyn hamulcowy wymienia się co 2 lata to tak trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niektórzy" samochodów nie sprawdzają a on jeszcze chce płyn hamulcowy sprawdzać :P 

btw. poczytajcie sobie komentarze i jak się ludzie usprawiedliwiają oraz co tam wypisują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, trzeba jeszcze będzie kartki olejowe sprawdzać czy oby na pewno w silniku wymieniony,a i stan oleju też by należało.... Toż to niebezpieczeństwo nagłej awarii silnika. Bardzo ciekawy filmik 😉😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tobiasztj napisał:

Myślałem że chociaż łysy coś mądrego powie i wskaże problem ale cóż. 

Zadam pytanie - a co on k***a mądrego może powiedzieć ? Jest to ostatnia osoba, której bym słuchał. Na początku jego filmy było merytorycznie w porządku ale później zaczął przedstawiać jak świat wygląda wg niego. Szkoda tylko, że często to są głupoty a do tego zabrał się za rzeczy o których nie ma pojęcia (np. spawanie). Myślę, że jakby allegro zaproponowało mu promowanie maszynek do pierników to od razu nakręciłby film "Pieczemy świąteczne pierniki z Michem". Jego dziwne koncepcje padają na podatny grunt bo większość jego słuchaczy ma coś około 15 lat (to akurat wnioskuję jak widziałem go na MotorShow Poznań), zresztą większość YT "motoryzacyjnych" ma właśnie taką publikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sad_madman napisał:

Na początku jego filmy było merytorycznie w porządku

Nie, nie były.

19 minut temu, sad_madman napisał:

Myślę, że jakby allegro zaproponowało mu promowanie maszynek do pierników

To tylko moja opinia, ale od kiedy jego kanał ma "większe" zasięgi (co jakimś cudem stało się całkiem szybko) to właściwie cała zamieszczana treść tego kanału jest mniejszym lub większym lokowaniem produktu, od choćby wyposażenie warsztatu, od góry do dołu wszystko od firmy na N. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czolgista napisał:

Nie, nie były.

Tutaj się nie zgodzę. Filmy, które były publikowane w 2015 oraz do połowy 2016 trzymały sensowny poziom, później te lepsze były przeplatane tymi gorszymi ale jak zbliżał się koniec 2016 roku to już spadek jakości był ogromny. Od działania przeszedł do gadania "o świecie". 

Edit:

Jeszcze takie głupie pytanie. Ogólnie w ustawie dotyczącej badań technicznych jest ujęte np. "zarejestrowanych po raz pierwszy przed dniem 1 lipca 1995 r." i w ocenie wyników jest:

§ 4. 1. Niedopuszczalne jest, aby:

1) końcowa wartość pomiaru zawartości tlenku węgla (CO) w spalinach przekraczała maksymalne wielkości ustalone odpowiednio w § 9 ust. 1 pkt 2, § 45 ust. 2 rozporządzenia o warunkach technicznych;

2) nie były spełnione wymagania, o których mowa w § 2 pkt 1.

Moje pytanie - to jakie wartości powinny być dla tych aut ?

zal_1.jpg

zal_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.