Skocz do zawartości

Świeżo po wizycie TDT


KACZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • berecik

    21

  • Norbert Jezierski

    21

  • rajmund zawieja

    21

  • Psuj

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

My mamy wizyte panów z TDT 24 stycznia ciekawe jak będzie :!::!::!:

 

[ Dodano: 21-01-2006, 19:56 ]

Dzięki Norbert za D.U. Wszystko doszło Pozdrawiam z zimnego i zasypanego Jarocina :!::!::!:

 

[ Dodano: 04-02-2006, 10:39 ]

Mieliśmy wizyte panów z TDT w środe 01.01.2006 Mieli zastrzeżenia do szerokości kanału za dużo o 6 cm i do poprawki oraz do przyżądu do pomiaru dzwięku że data produkcji inna niż dada certyfikatu bo produkcja 1992 a certyfikat 1994 i trzeba kupić nowy pozatym wszystko wporządku i otrzywiście Dz.U. tylko orginały to pierwsze co sprawdzali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

uff

i doczekałem się wizyty panów z TDT, było kilka dodatkowych wyjaśnień, ale co najważniejsze wynik pozytywny.

ps. bardzo duże dzięki kolegom na forum za cenne rady, bardzo się przydały.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za gratulacje

jak jest się przygotowany, a wiedzę co przygotować i jak zdobyłem na forum, to nie ma czego się bać. pewnie ciekawi jesteście czego dotyczyły wyjaśnienia- no oczywiście montażu czujnika metanu, ale ponieważ nadzorowałem jego montaż z instrukcją w ręce, po pokazaniu instrukcji wątpliwości zniknęły.

życzę wszystkim, których czeka to niewątpliwe przeżycie, spokoju i samych pozytywnych odbiorów przez TDT.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam panów, prawdę mówiąc duzo mi dały informacje zamieszczone na forum w sprawie kontroli TDT jednak niestety panowie z TDT zakwestionowali nam opoźnieniomierz firmy Maha typ VZM 100, którym zgodnie z certyfikatem niemożna badać hamulców w motocklach i trzeba zakupić nowy, niezależnie od tego czy urządzenie rolkowe jest przystosowane do badania jednośladów. Temat jest jak dla mnie cieżki bo za ITS niebyło z tym problemów była przystawka do badania jednośladów i wszystko.....

A tak swoją drogą, jaki opoźnieniomierz polecacie do badania motocykli.....tani:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, jaki opoźnieniomierz polecacie do badania motocykli.....tani:)

Na ten temat rozmowy toczą się tam, gdzie kolega Psuj przeniósł poprzedni post:

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=17324#17324

 

O wizycie panów z TDT - jak najbardziej tutaj rozmawiamy.

 

Ps. Czasem warto podzielić temat na kilka podtematów, na pewno nie wolno go dublować i umieszczać w różnych działach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po problemie panoeie z TDT byli 2 raz sprawdzili to co było źle i dostałem po 2 tygodniach decyzje pozytywną do 31.12.2010r :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
:( U mnie niestety jeszcze nie byli a do jutra mam certyfikat ważny porażka szef znowu będzie na mnie koty wieszał, ze to moja wina. Pozazdrościć wam koledzy tylko że jesteście już po. Ja miesiąc temu wysłałem i nic cisza. Nie wiem czy dzwonic do nich i zapytać się czy też czekać. Poradzcie koledzy co robic :(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu wysłałem i nic cisza.

Dziwne - normą jest, że odzywają się w ciągu tygodnia, a na wizytę czeka się max 2.

Oczywiście - dzwonić. Wkładanie głowy w piasek nic tu nie da - gdyby certyfikat był ważny, bylibyście w lepszej sytuacji, teraz (teoretycznie - z praktyką bywa różnie) od środy nie powinniście wykonywać badań technicznych. Nie wiem, czy nie powinni Was też wykreślić z listy przedsiębiorców prowadzących SKP - co wyłoży Was na amen ...

Bardzo dużo (wszystko) zależy od starostwa (urzędu miasta) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci Norbert za pocieszenie i potrzymanie na duchu załamałes mnie całkiem. Ale jestem dobrej myśli dzwoniłem do warszawy oni odesłali mnie do gdańska a oni do bydgoszczy i co się okazało że gdańsk dopiero wczoraj wysłał maila do bydgoszczy porażka :(:(:(:( jeszcze raz porażka. Naszczęście w bydgoszczy jest wporządku gość i powiedział że postara się być dzisiaj najpóźniej jutro :):)

 

[ Dodano: 05-07-2006, 08:11 ]

Czekam z niecierpliwością na Panów TDT wczoraj się umówili ze mna na godzine 8 rano nie wiem czy się bać czy też nie. Moim zdanie mam wszystko ok ale zawsze mogę coś dorbnego przeoczyć. Trzymajcie za mnie kciuki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odbiór przez TDT to jedno ale ważny jest certyfikat a na niego możesz poczekać jeszcze 2 tygodnie a bez tego w starostwie nie chcieli ze mną nawet rozmawiać i grozili wykreśleniem z ewidencji przedsiębiorstw :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf już po kontroli było strasznie ale wszystko mialem ok. Jedyne co to nie mogę wykonywać badań dopóki niedostane z Warszawy Certyfikatu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kolego a w Starostwie się niedogadasz aby dostać warunkowe pozwolenie na badania ja się dogadałem bez problemów na podstawie protokółu po kontroli z TDT :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie podlegam pod starostwo tylko pod Urząd Miasta i nieda rady się dogadać, Każdy mi mówi że po kontroli pozytywnej jak skończył się certyfikat stacje wykonywały dalej badania ponieważ dla starostwa w tym momencie był wystarczająco Protokół z wynikiem pozytywnym

Trudno trzeba czekać a czasu coraz mniej :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi kolego co za jełopy siedzą w tym U.M. czeba czekać i poganiać TDT

Bądź troszkę bardziej wyrozumiały i ostrożniej dobieraj słowa. Sorki - ale dla mnie również protokół nie jest podstawą do wydania decyzji.

A jeśli decyzja będzie negatywna z takich czy innych względów - to co ? Przepisy są przepisami - stacja miała kilkanaście miesięcy, żeby dostosować swoje wyposażenie do odbioru. Dlaczego tego nie zrobiła wcześniej ? Nikt w UM nie będzie swoich czterech liter nadstawiał tylko dlatego, że ktoś sobie coś zrobił na ostatnią chwilę ...

 

Krótko mówiąc - nie masz racji ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.