Skocz do zawartości

Witam z Olsztyna.


Cywil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam zamiar rozpocząć pracę jako diagnosta w Olsztynie. Uprawnienia zrobiłem 10 lat temu. Oczywiście trochę mi się zapomniało🤫. Dlatego na wstępie od razu zapytam, czy jest ktoś tak miły i uprzejmy z Olsztyna lub okolic aby przypomnieć mi trochę tą robotę? Chodzi mi o możliwość patrzenia komuś na ręce podczas przeglądów.🧐 Ustawy obecnie czytam i sobie przypominam, tylko nie mam gdzie przypomnieć sobie praktycznej roboty. Będę bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc. Pozdrowionka dla Was wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chyba gdzie są SKP w Olsztynie i okolicach ? Najszybciej znajdziesz chętnego do pomocy w bezpośredniej rozmowie (a może się okazać, że chętny nie czyta forum). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 17.01.2021 o 13:18, Cywil napisał:

tylko nie mam gdzie przypomnieć sobie praktycznej roboty

Najlepiej w tym miejscu w którym będziesz pracował. Czyli jeśli mogę doradzić znajdź najpierw pracę, a z praktyką sobie poradzisz.

Co Ci da "popatrzenie na ręce" jeśli nie masz pewnej pracy w tym zawodzie i znowu  może być tak

W dniu 17.01.2021 o 13:18, Cywil napisał:

Uprawnienia zrobiłem 10 lat temu. Oczywiście trochę mi się zapomniało

Pamiętaj- jeśli chcesz pracować w tym zawodzie cały czas musisz śledzić przepisy i być na bieżąco. A obsługiwać sprzęt to już w docelowym miejscu musisz się nauczyć.

 

16 minut temu, Cywil napisał:

Chyba nikt nie jest pewien, że robi te przeglądy dobrze.

Nie wiem ,czy pewna osoba z Żoliborza jest pewna tego co robi a co dopiero taki diagnosta😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Cywil napisał:

Chyba nikt nie jest pewien, że robi te przeglądy dobrze. 

Dawaj do mnie, co prawda trochę dalej niż Olsztyn ale za ścianą jest hotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To służy do lepszej chłonności wiedzy :hooray:. Sam widziałeś, że wystarczy raz w roku i się długo pamięta... :meditate:

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adam1501 napisał:

To służy do lepszej chłonności wiedzy :hooray:. Sam widziałeś, że wystarczy raz w roku i się długo pamięta... :meditate:

Brzmi zachęcająco, tylko takie wchłanianie 🙃wiedzy, mogło by skutkować potrzebą kolejnych korepetycji🤪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cywil napisał:

mogło by skutkować potrzebą kolejnych korepetycji

Zdobywanie takiej wiedzy jest jak chodzenie po bagnach, wciąga.

10 godzin temu, Mecher napisał:

póżniej trzeba caluśki rok czekać

Jest też na wynos... :keep:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.