Skocz do zawartości

Historia pojazdu


wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podczas badania okresowego można sprawdzić historię pojazdu w waszych SKP [czy obecnie działa strona ?] u mnie od wczoraj nic nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leski66 napisał:

A mi " mieli, mieli..... " i :

I miałem dziś to samo całą dniówkę....

Nawet informatyka opierdzieliłem, że przy wgraniu nowego certyfikatu, coś spaprał, bo historiipojazdu nie chce otworzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* ( na chacie, gra gitara )

* działa

:smile: Jutro zobaczę w pracy.

--------------------

Dzisiaj w pracy " zonk " *

* nie działa 8/

Sprawa wygląda tak :

Zalogowałem się do sieci firmowej ( WiFi ) telefonem i też historiapl nie działa, jak w telefonie ( ustawię własnego neta - dane komórkowe ) - to działa bez problemu, wiec zrestartowałem ( modem i ruter ) - i chodzi, że aż.

I można powiedzieć, że naprawiłem - ale o co chodzi z tym wszystkim nie wiem - bo nie jestem informatykiem. :evil:

:smile:

Może ktoś wie o co kaman w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rzeczoznawca napisał:

Nic nie grzebcie u siebie (...)

Przynajmniej wypadałoby na CEPiK-owskiej stronie zaznaczyć, że jest " jakaś awaria " i historiapl jest niedostępna, a tak grzebać i dociekać trza :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to w ogóle dziwne awarie.

Na kompie i telefonie nie mogłem otworzyć (strona niedostępna) a na telefonie klienta otworzyło. Takie to ustrojstwo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Czy u Was też od kilku dni nie pojawiają się badania na stronie historjapojazdu. Już drugi klient dzwoni, że nie ma badania z piątku na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jasiu24 napisał:

(...) od kilku dni nie pojawiają się badania na stronie historjapojazdu.

Jak na stronie " historiapl " to coś jest nie halo ( czyli grubsza sprawa ), ale jak w apce w " smartfonie " - to klient musi odświeżyć status pojazdu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczeka jeszcze dwa dni i się pojawią ...

Godzinę temu, Jasiu24 napisał:

Już drugi klient dzwoni, że nie ma badania z piątku na stronie

Ale po wyszukaniu pojazdu na stacji jak do badania, pokaże, że badanie jest wykonane i ważne. ;)

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa to jak czasem miesza przebiegiem CEP 1 z CEP 2 . Pobierasz badanie przebieg nie gra, wchodzisz na historie pojazdu i gra, Zamienia miejscami dwa ostatnie badania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyjeżdża pojazd z PC wydanym trzy dni wcześniej, sprowadzony z zagranicy, na badanie dodatkowe. Z CEP ładnie dane zassało a na historiapojazdu pokazuje, że takiego pojazdu niet.

Wraca trzy dni póżniej i w historipojazdu "już" jest.

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem, że nie aktualizuje się badanie w historii pojazdu. Przejrzałem końcówkę maja i początek czerwca i nie ma informacji na stronie historii. Mało tego tak samo z ubezpieczeniem, ubezpieczałem 20 maja i dalej widnieje brak informacji o aktualnym ubezpieczeniu. Chyba jakaś awaria ze strony stronki historii pojazdu. Czy możecie sprawdzić u was wyrywkowo badanie sprzed około tygodnia czy pojawiło się na stronce??? Zeby nie było, wszystko u mnie jak najbardziej działa z połączeniem cepik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dali by jakąś informację na stronę, bo klienci się denerwują i weź każdemu tłumacz, że to tylko informatyzacja po polsku 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Podłącze się pod temat odnośnie historii pojazdu. Taki ciekawy przypadek - samochód osobowy, krajowy po pobraniu danych z cepik wszysko ok. Jeżeli natomiast wejdziemy na hstorię pojazdu, to mamy na czerwono: "pojazd oznaczony w ewedencji jako kradziony". Było to niby w 2017 r ale klient do tej pory robił badania i użytkuje samochód. Twierdzi, że był w WK i na policji i niby komunikat zniknął ale za jakiś czas pojawił się od nowa. MIeliście podobne przypadki?? Czy według Was można zrobić badanie?? 

Dodam, że aktualny właściciel nabył pojazd w grudniu 2016, a zgłoszenie kradzieży widnieje pod datą styczeń 2017, czyli jak on go już użytkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bartek24 napisał:

Czy według Was można zrobić badanie?? 

A weryfikujesz czy na SKP przyjechał właściciel czy złodziej? Przestańmy się zajmować nie naszymi sprawami, jeszcze trochę to diagnosta będzie odpowiadał za całe zło tego świata. Czas rozpalać stosy... :killer: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adam1501 napisał:

A weryfikujesz czy na SKP przyjechał właściciel czy złodziej?

W tym przypadku akurat jest to nasz stały klient i sam mi powiedział, że są takie jaja na historii dlatego zajrzałem. Po pobraniu danych z cepik w programie nic nie ma na ten temat, bo przecież nie zaglądam na historie pojazdu przy każdym badaniu. Wiadomo, że jeżeli identyfikacja i cała reszta będzie ok, to w sumie nie ma podstawy do odmówienia wykonania badania ale mam pewne obawy, żeby znowu gdzieś nie uczestniczyć w różnego rodzaju postępowaniach, np. jako świadek, bo to nic przyjemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widnieje nigdzie info o odnalezieniu po kradzieży? Może być jak z negatywem. W patronacie wyświetla się na czerwono że był wynik negatywy powiedzmy w 2020 roku , po nim było już OBT z P a na czerwono dalej wali że było N i UI np. Podeślij jakieś dane na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.